ادعای العرب درباره پاسخ ایران به ترور اخیر ادعای العرب درباره پاسخ ایران به ترور اخیر | آوتاف
خانه / اخبار داغ / ادعای العرب درباره پاسخ ایران به ترور اخیر

ادعای العرب درباره پاسخ ایران به ترور اخیر

انتخاب: پایگاه خبری العرب، نزدیک به عربستان سعودی درباره ترور محسن فخری زاده مدعی شد: احتمالا مسئولان ایرانی شعار‌هایی مربوط به دادن پاسخ در زمان مناسب را تکرار می‌کنند، تا اینکه موعد واگذاری قدرت به بایدن فرا برسد.

به احتمال زیاد، محل پاسخ ایران به ترور دانشمند هسته‌ای اش، عراق خواهد بود، همانطور که در واکنش به ترور سردار سلیمانی، با حمله ایران به پایگاه‌های آمریکاییدر عراق مواجه شدیم.

ادعای العرب درباره پاسخ ایران به ترور اخیر

در بخشی از مطلب العرب آمده است: ترور فخری زاده دو ماه قبل از واگذاری قدرت به بایدنی اتفاق افتاد که وعده تغییر سیاست آمریکا در قبال ایران را داده است. اما تهران در برابر این ترور چه خواهد کرد؟

به گفته رابرت مالی، مشاور اوباما در پرونده ایران، ترور فخری زاده در چارچوب سلسله تحرکاتی اتفاق افتاد که طی هفته های پایانی دولت ترامپ انجام می شود و هدف از آن، سخت کردن مأموریت بایدن برای بازگشت به تماس با ایران است.

پیش از این، ایران معتقد بود که پیروزی بایدن فرصتی برای واشنگتن است تا اشتباهات خود را جبران کند. این در حالی است که در زمان امضای توافق هسته ای، بایدن سِمَت معاون رئیس جمهور آمریکا را عهده دار بود.

در این میان، اسرائیل هیچ اظهار نظری در مورد ترور فخری زاده نکرده است، اما رسانه ها از آمادگی امنیتی اسرائیل در سفارتخانه های خود در سراسر جهان خبر می دهند و با این حال، سخنگوی وزارت خارجه رژیم صهیونیستی آماده باش ارتش اسرائیل را تکذیب می کند.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  بیوتروریسمی بودنِ کرونا یک توهم است؟

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *