اردوی خاص و لاکچری نوجوانان ایرانی در اروپا اردوی خاص و لاکچری نوجوانان ایرانی در اروپا | آوتاف
خانه / اخبار داغ / اردوی خاص و لاکچری نوجوانان ایرانی در اروپا

اردوی خاص و لاکچری نوجوانان ایرانی در اروپا

گزارش روزنامه شهروند از اردوی تابستانه بچه پولدارها در انگلیس و فرانسه را بخوانید.

اردوی بچه پولدار‌های ایرانی در انگلیس و فرانسه

در این گزارش آمده است:

* بچه‌هایی هستند که برای تابستان خود راهی اردوهای فرنگ شده‌اند! کافی است که چیزی حدود ۵۰ میلیون تومان هزینه کنید تا فرزندان‌تان میهمان یک کالج انگلیسی شود و البته چند روزی هم در امارات اقامت و استراحت کند.

* در این اردوها آموزش زبان انگلیسی و انواع بازی و تفریح با دوستان خارجی بخش جذاب برنامه است.

* در حالی که اعلب خانواده‌های ایرانی در روزهای داغ تابستان به دنبال کلاس‌های دولتی برای فرزند خود می‌گردند تا با مبالغ پایین اوقات فراغت فرزند خود را پر کنند، کسانی هم هستند که با هزینه‌های ۱۰۰ میلیونی تابستان فرزندشان را در دل اروپا و آمریکا می‌سازند!* کمپ‌های تابستانی که موسسات برای دانش آموزان لاکچری در نظر گرفته‌اند به مقصد انگلیس، آلمان و آمریکا است.

* رده سنی بچه‌هایی که می‌توانند در این اردوها شرکت کنند بین ۹ تا ۱۷ سال است و محدودیتی برای پذیرش دختران و پسران وجود ندارد.

* یکی از این کمپ‌ها در شهر چلتنهام در گلاسترشایر برگزاری می‌شود که یکی از کالج‌های خصوصی شبانه روز معروف در انگلستان است و ساختمان‌های بسیار زیبا در یک محیط وسیع دارد.

* کمپ انگلیس به مدت دو هفته برگزاری می‌شود و در این زمان هر هفته ۱۵ ساعت کلاس زبان انگلیسی برگزاری می‌شود. برنامه مفصل ورزشی، بازدید شهری و فعالیت هنری هم از خدمات این کمپ است.

* بنا بر اعلام موسسات اعزام دانش آموزان به اردوی خارجی، این کالج دارای دسترسی آسان به اینترنت، سالن تئاتر حرفه‌ای و اتاق هنر در دوره‌های تخصصی فیلمسازی است که البته شرکت در این دوره هزینه جداگانه دارد. به این لیست همچنین زمین تنیس، راگبی، هاکی و والیبال را هم اضافه کنید.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  سکوت ائمه جمعه درباره گستاخی اردوغان

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *