استعفای عرب از پرسپولیس رد شد استعفای عرب از پرسپولیس رد شد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / استعفای عرب از پرسپولیس رد شد

استعفای عرب از پرسپولیس رد شد

خبرگزاری تسنیم: مدیریت باشگاه پرسپولیس نتوانسته مبلغ قراردادهای بازیکنان و مربیان خود را تأمین کند و همین مسئله باعث شده است ایرج عرب تصمیم به استعفا بگیرد، اتفاقی که چندان غیرمنتظره نبود، چرا که هفته‌هاست آنها به خارجی‌های خود قول پرداخت دستمزدشان را می‌دهند، اما این وعده عملی نمی‌شود.

برانکو ایوانکوویچ نیز خیلی خوب از شرایط مالی باشگاهش آگاهی دارد و به همین دلیل از مدیریت باشگاه پرسپولیس خواست تا قبل اینکه به فکر عقد قرارداد بلند مدت با وی باشند، حق و حقوق‌های عقب‌افتاده را پرداخت کنند.

تایید نشده؛ عرب استعفا داد

در حال حاضر وزارت ورزش چندان موافق استعفای عرب نیست، اما به نظر می‌آید با توجه به شرایط مالی باشگاه پرسپولیس عرب نهایتاً در هیئت مدیره ماندنی شود.

اینکه تکلیف برانکو ایوانکوویچ چه خواهد شد موردی است که روز گذشته (یکشنبه) به آن اشاره داشتیم. قرار است برانکو و دیگر کروات‌های پرسپولیس بامداد فردا از ایران بروند، اما آنها بعد از تعطیلاتی که برانکو برای تیمش در نظر گرفته است به ایران باز خواهند گشت.

واقعیت امر این است که مهدی محمدنبی که به احتمال خیلی زیاد جانشین عرب خواهد شد با برانکو برای ادامه کار در پرسپولیس توافق کرده است. البته به شرطی که طی دو هفته آینده مطالبت وی پرداخت شود.

نبی شخصاً در این مورد با برانکو صحبت کرده و به وی گفته است که مشکلی برای تسویه حساب با وی و دیگر نفرات تیم وجود ندارد و او تا دو هفته آینده به نوعی همه چیز را اوکی خواهد کرد.

تایید نشده؛ عرب استعفا داد

با شرایط موجود باید منتظر اتفاقاتی ماند که قرار است در پرسپولیس رخ دهد.

حتما بخوانید:  جام جم: مدل‌های اینستاگرامی از اروپا خط می‌گیرند

مازیار ناظمی روابط عمومی وزارت ورزش، استعفای عرب را تائید کرد. او در توییتر خود نوشت: استعفای ایشان رسیده است ولی قطعا مخالفت می شود و با قدرت به کارش در پرسپولیس ادامه خواهد داد.

مازیار ناظمی در گفتگو با اخبار سیما از رد استعفای عرب توسط وزارت ورزش خبر داد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *