استقلالی‌ها مطالبات پروپییچ را پرداخت کردند استقلالی‌ها مطالبات پروپییچ را پرداخت کردند | آوتاف
خانه / اخبار داغ / استقلالی‌ها مطالبات پروپییچ را پرداخت کردند

استقلالی‌ها مطالبات پروپییچ را پرداخت کردند

خبرگزاری تسنیم: یکی از دغدغه اصلی مسئولان باشگاه استقلال در یکی دو ماه گذشته پرداخت بدهی پروپیچ، بازیکن کروات پیشین تیم فوتبال این باشگاه بود. در شرایطی که چند سال پیش مسئولان باشگاه استقلال می‌توانستند با پرداخت ۳۰ هزار دلار قرارداد پروپیچ را فسخ کنند، این اتفاق نیفتاد تا مطالبات مهاجم کروات با شکایت او از باشگاه استقلال به ۴۳۰ هزار دلار برسد.

مدیران استقلال در تلاش بودند از مطالبات خود در فیفا به دلیل حضور چهار بازیکن این تیم در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بدهی پروپیچ را بدهند، اما از طرف دیگر با همکاری سفارت ایران در کرواسی پولی که از منابع دیگر تأمین شده بود را به زاگرب، پایتخت این کشور بردند تا بتوانند مطالبات این بازیکن را پرداخت کنند.

هنوز از نحوه دقیق پرداخت مطالبات پروپیچ خبری درج نشده و قرار است مسئولان باشگاه استقلال در این رابطه توضیح بدهند، اما طبق خبرهای رسیده بدهی پروپیچ و جرایمی که به خاطر دیرکرد گریبانگیر باشگاه استقلال شد، پرداخت شده است. باشگاه استقلال برای اینکه از سوی فیفا محروم نشود، باید منتظر ارسال نامه پروپیچ به فیفا باشد، نامه‌ای که در آن درج خواهد شد، مطالباتش را دریافت کرده است.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  وعده‌های عجیب و تازه روحانی برای ۱۴۰۰

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *