اشتباهات ساوت‌گیت، رویای ملکه را بر باد داد! اشتباهات ساوت‌گیت، رویای ملکه را بر باد داد! | آوتاف
خانه / اخبار داغ / اشتباهات ساوت‌گیت، رویای ملکه را بر باد داد!

اشتباهات ساوت‌گیت، رویای ملکه را بر باد داد!

برترین‌ها: بامداد امروز تیم فوتبال ایتالیا در دیداری جذاب و تماشایی موفق شد در ورزشگاه ومبلی لندن و مقابل بیش از شصت هزار تماشاگر عصبانی انگلیسی جام قهرمانی فوتبال اروپا را بالای سر ببرد.

انگلیس توانسته بود بعد از پنجاه و پنج سال به فینال یک تورنمنت مهم راه پیدا کند. سه شیرها امیدوار بودند که در بازی پایانی که در ومبلی و مقابل چشم هزاران تماشاگر انگلیسی برگزار می شد به پیروزی دست پیدا کنند و جام قهرمانی را بالای سر ببرند اما نهایتاً در ضربات پنالتی کار را واگذار کردند تا یک شکست دراماتیک برای انگلیس رقم بخورد.

اشتباهات ساوت‌گیت، رویای ملکه الیزابت را بر باد داد!

در واقع مارکوس راشفورد که پنالتی خود را به تیر دروازه کوبید و ضربه جیدون سانچو نیز توسط جانلوئیجی دوناروما مهار شد. همچنین همانطور که گفته شد دیگر بازیکن تعویضی ساوت‌گیت یعنی باکایو ساکا نیز پنالتی خود را از دست داد تا انگلیس به تلخ ترین شکل ممکن شکست خورده باشد.

تعویض‌های گرت ساوتگیت در بازی فینال بعد از دریافت گل تساوی آغاز شد؛ جایی که او در ابتدا باکایو ساکا را به زمین مسابقه فرستاد که اتفاقا این ستاره جوان عملکرد نسبتا خوبی را هم از خود ارائه داد. با این حال ساکا در ضربات پنالتی ناموفق عمل کرد و نتوانست ضربه خود را تبدیل به گل کند.

اما نکته قابل توجه دیگر در رابطه با تعویض های گرت ساوت‌گیت به حضور مارکوس راشفورد و جیدون سانچو در دقیقه پایانی بازی باز می گشت؛ به نظر می رسید آنها برای زدن ضربه پنالتی وارد زمین مسابقه شده بودند اما این دو تعویض به کابوس ساوت‌گیت و تیمش تبدیل شد.

حتما بخوانید:  شوخی کردم، منظورم نمایندگان این مجلس نبودند!

اشتباهات ساوت‌گیت، رویای ملکه الیزابت را بر باد داد!

گرت ساوتگیت پس از باخت سه‌شیر مقابل ایتالیا در ضربات پنالتی فینال یورو ۲۰۲۰ مسئولیت این باخت را که تأثیری مستقیم با تعویض‌های او داشت، برعهده گرفت.

 «مسئولیت این اتفاق با من است. من بر اساس آنچه در تمرینات دیده بودم، پنالتی‌زنان تیم را انتخاب کردم و هیچ‌کسی به انتخاب خودش پشت ضربات نرفت. ما در کنار هم تا این جای تورنمنت آمدیم و الان هم در کنار هم این ناکامی را قبول می‌کنیم. در پنالتی‌ها اما تمام مسئولیت با من است. ما به خوبی برای این بازی آماده شده بودیم و آن را هم به خوبی آغاز کردیم. متأسفانه امشب نتوانستیم از موقعیت‌های‌مان نهایت استفاده را انجام دهیم. من فکر نمی‌کنم که کسی بتواند بازیکنان ما را به کم‌کاری متهم کند چون آنها بیشتر و بهتر از این نمی‌توانستند کاری انجام دهند.»

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *