اوضاع ایران با شکست مقابل عراق بحرانی شد اوضاع ایران با شکست مقابل عراق بحرانی شد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / اوضاع ایران با شکست مقابل عراق بحرانی شد

اوضاع ایران با شکست مقابل عراق بحرانی شد

خبرگزاری تسنیم: تیم‌های ملی فوتبال عراق و ایران، در گروه C مرحله دوم انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و جام ملت‌های ۲۰۲۳ چین از ساعت ۱۷:۳۰ امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه بین‌المللی امان اردن به مصاف هم رفتند.

ترکیب تیم ملی عراق: محمد حمید (۴۸ – جلال حسن)، ربین سولاقا، احمد ابراهیم، سعد ناطق، علاء مهلاوی، علی عدنان، صفا هادی، امجد عطوان، بشار رسن (۸۸ – علا عبدالزهرا)، همام طارق و مهند علی (۷۶ – علا عباس).

ترکیب تیم ملی ایران: علیرضا بیرانوند، محمدحسین کنعانی‌زادگان، مرتضی پورعلی‌گنجی، رامین رضاییان، میلاد محمدی (۵۳ – محمد نادری)، احمد نوراللهی، امید ابراهیمی، محمد محبی، مهدی طارمی (۶۲ – وحید امیری)، مسعود شجاعی و سردار آزمون (۹۰ – کاوه رضایی).

داور: گریشانتا دیلان پررا

نیمه اول

دقیقه ۳: اشتباه خط میانی ایران در دفع توپ، مهند علی را در موقعیت خوبی قرار داد. این بازیکن با حرکت به سمت محوطه جریمه خود را در موقعیت گلزنی قرار داد که شوت او را در لحظه آخر مدافع ایران دفع کرد.

دقیقه ۶: ارسال بشار رسن روی دروازه ایران از روی ضربه ایستگاهی مهند علی را صاحب موقعیت کرد که ضربه سر او به شکل خطرناکی از بالای دروازه به بیرون رفت، اما کمک داور مسابقه پرچم خود را به نشانه آفساید بالا برد.

اوضاع ایران با شکست مقابل عراق بحرانی شد

دقیقه ۹: عراقی‌ها در پشت محوطه جریمه ایران در موقعیتی مناسب صاحب ضربه ایستگاهی شدند که بشار رسن به صورت مستقیم قصد باز کردن دروازه بیرانوند را داشت، اما توپ او با فاصله‌ای کم از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۱۱: ارسال بشار رسن از سمت راست روی دروازه ایران ضربه علی عدنان را به دنبال داشت که بیرانوند موفق به دفع توپ شد، اما امید ابراهیمی در دفع توپ برگشتی تعلل کرد تا مهند علی دروازه ایران را باز کند.

حتما بخوانید:  عقب‌نشینی به سبک جناب آقای اولیانوف!

دقیقه ۱۵: توپ ارسالی روی محوطه جریمه عراق برای سردار آزمون، در حالی به سمت دروازه این تیم رفت که محمد حمید از دروازه‌اش خروج کرده بود و توپ به شکل خطرناکی از کنار دروازه راهی اوت شد.

اوضاع ایران با شکست مقابل عراق بحرانی شد

دقیقه ۱۶: علاء مهلاوی از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه ۲۰: تیم ایران صاحب موقعیتی از روی ضربه ایستگاهی شد که مسعود شجاعی توپ را از سمت راست به تیر دوم کشید، اما بازیکنان ایران نتوانستند از این ارسال استفاده کنند.

دقیقه ۲۲: صفا هادی با شوتی از راه دور قصد داشت دروازه ایران را باز کند که بیرانوند توپ را مهار کرد.

دقیقه ۲۵: حرکت محمد محبی روی خط عرضی پاس به بیرون او را به دنبال داشت و احمد نوراللهی پس از تصاحب توپ و عبور از مدافعان با شوتی توپ را به تور دروازه عراق چسباند.

اوضاع ایران با شکست مقابل عراق بحرانی شد

دقیقه ۲۶: علی عدنان در درگیری با رامین رضاییان ضربه‌ای را با آرنج به صورت مدافع ایران کوبید که داور مسابقه او را با کارت زرد جریمه کرد.

دقیقه ۴۴: ضربه ایستگاهی از موقعیتی مناسب برای ایران به دست آمد که رامین رضاییان قصد داشت به صورت مستقیم دروازه عراق را باز کند، اما توپ او پس از برخورد به قسمت بیرونی تیر دروازه به اوت رفت.

دقیقه ۳+۴۵: بشار رسن از میانه‌های زمین ارسالی را روی ضربه ایستگاهی به روی دروازه ایران داشت که این توپ پیش از تبدیل شدن به موقعیتی خطرناک توسط بیرانوند مهار شد.

نیمه دوم

دقیقه ۴۹: مسعود شجاعی با خطایی در میانه میدان با کارت زرد جریمه شد.

حتما بخوانید:  ظریف: گفت‌وگوی سازنده‌ای با مکرون داشتم

دقیقه ۵۵: ارسال از روی ضربه ایستگاهی به محوطه جریمه عراق، سردار آزمون و مرتضی پورعلی‌گنجی را در موقعیت قرارداد که ناهماهنگی این دو بازیکن ضربه سر پورعلی‌گنجی را به دنبال داشت که توپ از بالای دروازه به اوت رفت.

دقیقه ۶۰: مرتضی پورعلی‌گنجی برخوردی با مهند علی در محوطه جریمه داشت که داور مسابقه تصمیم به ادامه بازی گرفت. پورعلی‌گنجی به تمارض مهاجم عراق اعتراض داشت که داور مسابقه به دلیل این اعتراض او را با کارت زرد جریمه کرد. البته کاتانچ هم به تصمیم داور اعتراض داشت تا سرمربی عراق هم از داور مسابقه کارت زرد بگیرد.

اوضاع ایران با شکست مقابل عراق بحرانی شد

دقیقه ۷۹: برنامه عراقی‌ها که استفاده از ضربات ایستگاهی بود، بار دیگر از این تاکتیک خود استفاده کردند که ارسال آن‌ها روی دروازه، ضربه‌ای را به دنبال داشت که توپ از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۸۰: مسعود شجاعی با دریافت کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شد.

دقیقه ۸۵: پاس خوب محمد محبی، این بازیکن را در محوطه جریمه در موقعیت خوبی قرار داد، اما ضربه زمینی او را جلال حسین در دو مرحله دریافت کرد.

دقیقه ۲+۹۰: ارسال کرنر به روی دروازه ایران ضربه سر علا عباس را به دنبال داشت، اما دفع ناقص بیرانوند کافی نبود تا این توپ وارد دروازه ایران شود.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *