اکران اسکویید گیم بی‌‍‌جواب نماند! اکران اسکویید گیم بی‌‍‌جواب نماند! | آوتاف
خانه / اخبار داغ / اکران اسکویید گیم بی‌‍‌جواب نماند!

اکران اسکویید گیم بی‌‍‌جواب نماند!

ورزش سه: حساس ترین دیدار این هفته سوپر لیگ ترکیه را امشب در استانبول شاهد بودیم؛ جایی که فنرباغچه موفق شد با نتیجه دو بر یک رقیب دیرینه اش گالاتاسارای را شکست دهد.

اکران اسکویید گیم در دربی استانبول

فنرباغچه در شرایطی این پیروزی را به دست آورد که ابتدا با یک گل از گالا عقب افتاد و پس از به ثمر رساندن گل تساوی هم تا دقیقه ۹۰ به شدت تحت فشار بود؛ این تیم اما در وقت های تلف شده در میان بهت هواداران حریف گل دوم را زده و در جهنم گالا، جشن پیروزی گرفت.

جهنمی که هواداران گالاتاسارای برای تیم حریف در دربی بزرگ استانبول درست کرده بودند با کری هایی همراه بود که زرد و سرمه ای پوشان پس از رقم زدن پیروزی دراماتیک و دور از انتظارشان، پاسخ جالبی به آن دادند. روی دیوار پشت دروازه ای که هواداران گالا به سبک دورتموندی ها با بنرها و اشکال جذاب، نمایی مخوف به ورزشگاه اختصاصی شان می بخشند، امشب کری هایی برای تیم حریف را شاهد بودیم؛ این کری ها با اشاره به سریال بازی مکعب، گالا را آماده پیروزی در دربی نشان داده بود.

اکران اسکویید گیم در دربی استانبول

برخلاف جریان بازی و تصور هواداران جیمبوم، این فنرباغچه بود که با گل دقایق واپسین کرسپو، پیروزی دربی شد؛ دقایقی از پایان این مسابقه هیجان انگیز نگذشته بود که توئیتر رسمی باشگاه فنرباغچه با انتشار ویدیویی از دیوار مخوف هواداران گالا و با اشاره به سریال بازی مکعب و ادغام آن با سال تاسیس باشگاه گالاتاسارای، نوشت: بازی تمام شد…بازیکن شماره ۱۹۰۵ حذف شد… این توئیت در حالی منتشر شد که بخشی از دیواره مخوف هواداران گالا به این جمله اختصاص یافته بود که بازی شروع شد… آماده اید؟!

حتما بخوانید:  «محمد مرسی» درگذشت

اکران اسکویید گیم در دربی استانبول

همچنین صفحه رسمی فنرباغچه در جواب طرح هواداران گالاتاسرای بر اساس سریال «بازی مرکب» پس از پیروزی پوستر خود را به عروسک معروف سریال «بازی مرکب» تغییر داد و در چشم‌های آن نتیجه بازی را حک کرد.

مسوت اوزیل گل اول فنرباغچه را در این بازی به ثمر رساند.

اکران اسکویید گیم در دربی استانبول

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *