ایران ۲ – چین ۰؛ تا دقیقه ۳۸ ایران ۲ - چین ۰؛ تا دقیقه ۳۸ | آوتاف
خانه / اخبار داغ / ایران ۲ – چین ۰؛ تا دقیقه ۳۸

ایران ۲ – چین ۰؛ تا دقیقه ۳۸

خبرگزاری تسنیم: تیم‌های ملی فوتبال ایران و چین در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹، از ساعت ۱۹:۳۰ امشب (پنجشنبه) در ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی و به قضاوت عبدالرحمن جاسم از قطر به مصاف هم رفته‌اند.

ترکیب چین: ان جون لینگ، لیو یی مینگ، شی که، فنگ ژیائو تینگ، وو لی، ژنگ ژی، هائو جون مین، وو ژی، ژانگ چنگ دونگ، گائو لین، لیو یانگ.

ترکیب ایران: علیرضا بیرانوند، احسان حاج‌صفی، میلاد محمدی، مرتضی پورعلی‌گنجی، امید ابراهیمی، محمدحسین کنعانی‌زادگان، مهدی طارمی، علیرضا جهانبخش، سردار آزمون، اشکان دژاگه و رامین رضاییان.

عبدالرحمن جاسم از قطر قضاوت این دیدار را برعهده دارد.

دقیقه ۴: توپی به محوطه جریمه چین ارسال شد و علیرضا جهانبخش قصد داشت پاس عرضی به سردار آزمون بدهد، اما توپ او از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۶: چینی‌ها ضد حمله خطرناکی انجام دادند. هائو جو مین وارد محوطه جریمه ایران شد و پاس خطرناکی به هم تیمی خود داد، اما رامین رضاییان با تکل مناسب مانع باز شدن دروازه کشورمان شد.

دقیقه ۱۰: احسان حاج‌صفی از روی نقطه کرنر توپ را به محوطه جریمه چین ارسال کرد و ضربه سر آزمون را بازیکنان چین از نزدیک خط دروازه دور کردند. در ادامه توپ به میلاد محمدی رسید و باز هم توپ ارسالی این بازیکن به آزمون رسید که توپ راهی به دروازه نداشت.

دقیقه ۱۸: اشتباه مدافع چین و توپ ربایی خوب سردار آزمون باعث شد پاس عرضی این بازیکن به مهدی طارمی برسد و او هم گل اول ایران را وارد دروازه حریف کرد.

حتما بخوانید:  کاندیداتوری «جهانگیری» قطعی شد

دقیقه ۲۰: توپ اشکان دژاگه در محوطه جریمه به دست مدافع چین خورد، اما داور اعتقادی به خطای پنالتی نداشت.

دقیقه ۲۱: آزمون که محور اصلی حملات ایران است، پس از عبور از یک بازیکن پاس عمقی به طارمی داد. این بازیکن در محوطه جریمه چین متوقف شد که این بار نیز داور قطری اعتقادی به پنالتی نداشت.

دقیقه ۲۶: اشکان دژاگه توپی را ارسال کرد و محمدحسین کنعانی‌زادگان توپ را به طارمی رساند، اما طارمی با بی‌دقتی نتوانست دروازه خالی را باز کند.

دقیقه ۳۱: آزمون بار دیگر توانست به خوبی از مدافع چین توپ ربایی کرده و خودش را در موقعیت تک به تک با دروازه‌بان حریف قرار دهد. مهاجم تیم ملی کشورمان پس از عبور از دروازه‌بان چین گل دوم ایران را به ثمر رساند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *