برد شش امتیازی پرسپولیس مقابل سپاهان برد شش امتیازی پرسپولیس مقابل سپاهان | آوتاف
خانه / اخبار داغ / برد شش امتیازی پرسپولیس مقابل سپاهان

برد شش امتیازی پرسپولیس مقابل سپاهان

ایسنا: از هفته دوازدهم لیگ برتر ایران و در ورزشگاه امام خمینی اراک، تیم‌های سپاهان و پرسپولیس از ساعت ۱۶ در زمین بی طرف به میدان رفتند که این دیدار با یک گل به نفع پرسپولیس تمام شد.

کمال کامیابی‌نیا در دقیقه ۳۳ دروازه سپاهان را گشود.

پرسپولیس با این نتیجه به سومین برد پیاپی خود دست یافت و سپاهان هم سومین شکست متوالی خود را متحمل شد.

برد شش امتیازی پرسپولیس مقابل سپاهان

با این نتیجه، پرسپولیس پیش از بازی امشب استقلال ۲۵ امتیازی شد و با عبور از سپاهان، هم امتیاز با آبی‌های پایتخت و به علت تفاضل گل کم‌تر در رتبه دوم جدول قرار گرفت. سپاهان هم سومین شکست پیاپی خود را متحمل شد و با ۲۲ امتیاز در رتبه سوم باقی ماند.

پرسپولیس در سومین حضور خود در ورزشگاه امام خمینی اراک، بالاخره به امتیاز رسید و اولین پیروزی خود را کسب کرد. این تیم در دو بازی گذشته خود در این زمین، در لیگ بیستم و بیست و یکم مقابل آلومینیوم اراک شکست خورده بود.

نیمه اول

در دقیقه یازده، محمدرضا خلعتبری در دهانه دروازه صاحب توپ شد که ضربه این بازیکن داخل دروازه نبود و توپ به بیرون رفت. در دقیقه ۱۸ باز هم خلعتبری در متن حمله بعدی سپاهان قرار داشت که بعد از دریبل مهدی شیری، ضربه این بازیکن با دقت پایینی همراه بود و از کناره دروازه لک به اوت رفت.

در دقیقه ۲۴ سروش رفیعی از چند قدمی ارسال محمدرضا خلعتبری به مقابله محوطه شش قدم پرسپولیس را با ضربه سر به بیرون زد.

گل: در دقیقه ۳۳، سانتر علی شجاعی به روی دروازه سپاهان بعد از ضربه سر ناقص ولسیانی، در مقابل محوطه شش قدم روی سر کمال کامیابی نیا فرود آمد و این بازیکن هم با ضربه سر دروازه کنت را گشود.

حتما بخوانید:  انصراف پولاد کیمیایی به خاطر داوری شهاب حسینی

در دقیقه ۳۵، ولسیانی فرصت داشت بازی را مساوی کند که ضربه سر این بازیکن از دهانه دروازه به بیرون رفت.

نیمه دوم

در دقیقه ۵۱ مهدی ترابی از مقابل دروازه شوت زد که ضربه این بازیکن در مرکز دروازه به کنت رسید اما مهار او ناقص بود و اسماعیلی فر توپ را دفع کرد. یک دقیقه بعد احمد زاده در موقعیت مشابه قرار داشت که شوت این بازیکن با اختلاف از بالای دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

در دقیقه ۵۸ شوت امید نورافکن با اندکی اختلاف به تور کنار دروازه برخورد کرد. در دقیقه ۶۵ سپاهان تا یک قدمی فروپاشی دروازه پرسپولیس ییش رفت اما شوت احمدزاده بعد از عبور از زیر دستان حامد لک، در دهانه ورود به دروازه توسط سید جلال حسینی دفع شد و به کرنر رفت. ضربه کرنر هم بسیار خطرناک بود ضربه سر احمدزاده با چند سانتی متر اختلاف از کنار دیرک دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه ۶۶ هم سروش رفیعی شانس خود را امتحان کرد که شوت این بازیکن باز هم در دو مرحله توسط حامد لک مهار شد. این حمله در دقیقه ۶۸ توسط پرسپولیسی‌ها پاسخ داده شد و ارسال از روی ضربه ایستگاهی در مقابل دروازه با ضربه نه چندان خوب نعمتی به بیرون رفت.

ترکیب سپاهان: کریستوفر کنت، گئورگی ولسیانی(کارت زرد)، محمد نژادمهدی، دانیال اسماعیلی‌فر، امید نورافکن، جلال علی‌محمدی، مسعود ریگی، سروش رفیعی(کارت زرد)، فرشاد احمدزاده(کارت زرد)، محمدرضا حسینی(سجاد شهباززاده ۴۶)، محمدرضا خلعتبری(شهریار مغانلو ۴۶).

ترکیب پرسپولیس: حامد لک، سید جلال حسینی، علی نعمتی(کارت زرد)، مهدی شیری(فرشاد فرجی ۶۷)، علی شجاعی، کمال کامیابی‌نیا، میلاد سرلک(کارت زرد)، وحید امیری، سیامک نعمتی(کارت زرد)، امید عالیشاه(مهدی ترابی ۴۵)، عیسی آل کثیر.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *