بُریدن گوش‌ها و بینی مردِ تهرانی؛ او کشته شد بُریدن گوش‌ها و بینی مردِ تهرانی؛ او کشته شد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / بُریدن گوش‌ها و بینی مردِ تهرانی؛ او کشته شد

بُریدن گوش‌ها و بینی مردِ تهرانی؛ او کشته شد

رکنا: ساعت ۱۵ امروز شنبه ۶ اردیبهشت ماه درگیری ۲ مرد جوان در محله عرب آباد منطقه یافت آباد به پلیس مخابره شد که تیمی از ماموران برای پایان دادن به این درگیری وارد عمل شدند اما با صحنه هولناکی روبرو شدند.

تیم پلیسی با حضور در محل مشاهده کردند که مرد جوانی هدف ضربات زیاد چاقو قرار گرفته و عامل این اقدام هولناک با چاقو گوش ها و بینی های مرد جوان را بریده و داخل یک نایلون گذاشته و بسته را روی بدن مرد جوان قرار داده است.

مرد جوان که با مرگ دست و پنجه نرم می کرد به بیمارستان منتقل شد اما به خاطر شدت خونریزی و ضربات چاقو این جوان روی تخت بیمارستان به کام مرگ فرو رفت.

قاتل از صحنه گریخت

همین کافی بود تا با جنایی شدن این پرونده تیمی از ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران برای دستگیری تحقیقات میدانی در صحنه جرم حاضر شوند.

یکی از شاهدان در تحقیقات پلیسی گفت: ۲ مرد جوان که از اتباع خارجه بودند با هم درگیر شدند که یکی از آنها با چاقو مرد دیگر را هدف قرار داد که در ادامه اقدام به بریدن گوش ها و بینی مرد جوان کرد و با گذاشتن این قسمت های بریده شده روی بدن ، پا به فرار گذاشت.

بنا به این گزارش، جسد مرد افغان به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات برای دستگیری عامل این جنایت هولناک در دستور کار ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  آذر منصوری: در انتخابات کاندیدا نخواهیم داشت

درباره ی مدیر سایت

یک دیدگاه

  1. برای نخستین بار با خواندن خبر مرگ یک نفر احساس کردم شاید برایش بهترین بوده ! آخر هم بسیار دردناکست چنین وضعیتی و هم واقعا بنده خدا چه زجری هم کشیده…پناه بر خدا!
    خدایش بیامرزاد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *