بیدود‌های برقی و دنده‌ای به پایتخت می‌آید بیدود‌های برقی و دنده‌ای به پایتخت می‌آید | آوتاف
خانه / اخبار داغ / بیدود‌های برقی و دنده‌ای به پایتخت می‌آید

بیدود‌های برقی و دنده‌ای به پایتخت می‌آید

خبرگزاری فارس: مدیر توسعه سیستم‌های حمل و نقل پاک با اشاره به اینکه فاز بعدی فعالیت بیدود در پایتخت ارائه دوچرخه‌های دنده‌ای و برقی است،‌ گفت: قرارداد حمایتی از شرکت بیدود توسط شهرداری تهران به زودی منعقد می‌شود.

یعقوب آزاده‌دل مدیر توسعه سیستم‌های حمل و نقل پاک اظهار داشت: قرارداد حمایتی از شرکت بیدود توسط شهرداری تهران به زودی منعقد می‌شود و فضای تبلیغاتی در ایستگاه‌ها به این شرکت اختصاص داده شده تا بخشی از هزینه‌های خود را تأمین کند.

وی گفت:‌ فاز بعدی فعالیت بیدود در پایتخت ارائه دوچرخه‌های دنده‌ای و برقی است و قرار است برنامه‌هایی در این راستا برای سال آینده اجرایی شود.

مدیر توسعه سیستم‌های حمل و نقل پاک ادامه داد: بیشترین دوچرخه‌های بیدود در منطقه‌های ۶ و ۱۱ قرار دارد و از ۶۰ ایستگاه این شرکت ۳۰ ایستگاه آن مربوط به این دو منطقه است.

آزاده‌دل خاطرنشان کرد: شهرداری و مدیریت سیستم‌های حمل و نقل پاک با آموزش و پرورش تفاهم‌نامه‌ای منعقد کرده که بر اساس آن به صورت پایلوت دانش‌آموزان سه منطقه ۶، ۱۱ و ۱۲ علاوه بر اینکه مهارت‌های دوچرخه‌سواری یاد می‌گیرند برای مدارس آنها پارکینگ دوچرخه در نظر گرفته خواهد شد همچنین مسیر ایمن دوچرخه مورد توجه شهرداری قرار دارد.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  بمب تابستانی پرسپولیس مشخص شد

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *