تثبیت صدرنشینی سرخ‌ها در بازی جنجالی با گل‌گهر تثبیت صدرنشینی سرخ‌ها در بازی جنجالی با گل‌گهر | آوتاف
خانه / اخبار داغ / تثبیت صدرنشینی سرخ‌ها در بازی جنجالی با گل‌گهر

تثبیت صدرنشینی سرخ‌ها در بازی جنجالی با گل‌گهر

تسنیم: تیم فوتبال پرسپولیس در چارچوب دیدارهای هفته بیست‌وپنجم در خانه از گل‌گهر سیرجان میزبانی می‌کرد که موفق به شکست این تیم شد.

تیم فوتبال پرسپولیس در چارچوب دیدارهای هفته بیست‌وپنجم رقابت‌های لیگ برتر از ساعت ۱۹:۵۰ امروز (چهارشنبه) در ورزشگاه آزادی میزبان گل‌گهر سیرجان بود که با نتیجه ۳ بر یک به پیروزی رسید. مهدی ترابی (۱۲ – پنالتی و ۲۷) و احمد نوراللهی (۸۴) برای پرسپولیس گلزنی کردند و یونس شاکری (۳۹) تک گل گل‌گهر را به ثمر رساند.

تثبیت صدرنشینی پرسپولیس در بازی جنجالی با گل‌گهر

ترکیب پرسپولیس: حامد لک، امید عالیشاه (۸۰ – مهدی عبدی)، سیدجلال حسینی، محمدحسین کنعانی‌زادگان، احمد نوراللهی، میلاد سرلک، احسان پهلوان، مهدی شیری، مهدی ترابی (۱+۹۰ – فرشاد فرجی)، سعید آقایی (۱+۹۰ – علی شجاعی) و شهریار مغانلو (۶۹ – عیسی آل‌کثیر).

ترکیب گل‌گهر: علیرضا حقیقی، آرمین سهرابیان، علیرضا علیزاده، میلاد زکی‌پور، یونس شاکری، سعید صادقی (۷۸ – مرتضی تبریزی)، محمد آقاجانپور (۳۶ – بهنام برزای)، رضا شکاری (۵۲ – گادوین منشا)، علیرضا آرتا، احمدرضا زنده‌روح و امین پورعلی (۵۲ – علی‌اصغر عاشوری).

داور: اشکان خورشیدی

نیمه اول

دقیقه یک: تیم گل‌گهر خیلی زود و غافلگیرکننده توسط یونس شاکری به گل رسید، اما حضور این بازیکن در آفساید باعث مردود اعلام شدن گل گل‌گهر شد.

دقیقه ۱۰: امید عالیشاه که در محوطه جریمه صاحب توپ بود، با خطای محمد آقاجان‌پور سرنگون شد و داور مسابقه برای پرسپولیس پنالتی گرفت.

دقیقه ۱۲: مهدی ترابی از روی نقطه پنالتی دروازه علیرضا حقیقی را باز کرد.

دقیقه ۲۷: مهدی ترابی از سمت چپ محوطه جریمه گل‌گهر نفوذ کرد و با شوتی ناگهانی از زاویه مخالف، برای بار دوم موفق به باز کردن دروازه علیرضا حقیقی شد.

حتما بخوانید:  خداحافظی قاضی مقیسه با دادگاه انقلاب

دقیقه ۳۴: شوتی از پشت محوطه جریمه پرسپولیس توسط علیرضا علیزاده به سمت دروازه این تیم شلیک شد که حامد لک توپ را مهار کرد.

دقیقه ۳۵: ارسال روی دروازه پرسپولیس با ضربه سر شاکری همراه شد که ابتدا حامد لک و سپس تیر دروازه مانع باز شدن دروازه این تیم شد.

دقیقه ۳۹: یونس شاکری با ارسالی که احمد زنده‌روح روی ضربه ایستگاهی از سمت راست کشیده بود، موفق شد دروازه پرسپولیس را باز کند.

دقیقه ۴۳: رضا شکاری با خطایی که روی سعید آقایی انجام داد، با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه ۲+۴۵: ارسال از روی ضربه ایستگاهی برای پرسپولیس، ضربه سر محمدحسین کنعانی‌زادگان را به دنبال داشت که علیرضا حقیقی از روی خط دروازه توپ را برگرداند. کنعانی‌زادگان به دنبال باز کردن دروازه گل‌گهر روی توپ برگشتی بود که این بار مدافعان حریف به او اجازه این کار را ندادند.

نیمه دوم

دقیقه ۴۹: میلاد سرلک با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه ۵۱: اشتباه آرمین سهرابیان در خط دفاعی گل‌گهر و توپ‌گیری امید عالیشاه فرصتی برای پرسپولیس ایجاد کرد تا بازهم دروازه گل‌گهر تهدید شود، اما مدافعان گل‌گهر در ادامه موفق به کنترل این موقعیت شدند که در نهایت نیز شوت سرلک راهی به دروازه حقیقی نداشت.

دقیقه ۵۷: احمد نوراللهی به صورت ناگهانی اقدام به شوتزنی به سمت دروازه گل‌گهر کرد که توپ پس از برخورد به تیر دروازه، از منطقه خطر دور شد.

دقیقه ۶۰: احسان پهلوان مشابه نیمه نخست و در نقطه‌ای که روی امید عالشاه خطای پنالتی صورت گرفت، میلاد زکی‌پور را متوقف کرد که داور مسابقه چسبیده به محوطه جریمه خطایی به سود گل‌گهر اعلام کرد. با این حال داور چهارم قصد کمک به اشکان خورشیدی را داشت و همانند بازیکنان گل‌گهر معتقد بود این خطا در محوطه جریمه صورت گرفته است که با اعتراض یحیی گل‌محمدی همراه شد تا داور مسابقه سرمربی پرسپولیس را با کارت زرد جریمه کند.

حتما بخوانید:  سازمان سنجش: میل به رشته‌های پزشکی فاجعه است

دقیقه ۶۴: محمدحسین کنعانی‌زادگان روی ضربه کرنر با مدافع گل‌گهر درگیر بود که داور مسابقه او را با کارت زرد جریمه کرد.

دقیقه ۷۵: گادوین منشا ارسالی روی دروازه پرسپولیس داشت که با ضربه سر یونس شاکری همراه بود که این ضربه آرام بود تا حامد لک برای روحیه دادن به تیمش با کنترل سینه اقدام به مهار توپ کند.

دقیقه ۸۴: احمد نوراللهی با شوتی ناگهانی از پشت محوطه جریمه، علیرضا حقیقی را غافلگیر کرد که تلاش دروازه‌بان گل‌گهر برای مهار توپ ناموفق بود تا برای سومین بار دروازه این تیم باز شود.

دقیقه ۲+۹۰: ضربه ایستگاهی چسبیده به محوطه جریمه پرسپولیس نصیب گل‌گهر شد که توپ به تیر دروازه پرسپولیس خورد و برگشت داده شد.

دقیقه ۳+۹۰: گل‌گهری‌ها در محوطه جریمه پرسپولیس صاحب توپ شدند، اما تلاش آنها برای کم کردن فاصله شکست با تراکم مدافعان پرسپولیس بی نتیجه بود.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *