تخفیف ۵۰درصدی هتل‌های تهران در ایام نوروز تخفیف ۵۰درصدی هتل‌های تهران در ایام نوروز | آوتاف
خانه / اخبار داغ / تخفیف ۵۰درصدی هتل‌های تهران در ایام نوروز

تخفیف ۵۰درصدی هتل‌های تهران در ایام نوروز

خبرگزاری ایرنا: مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تهران با بیان اینکه ستاد خدمات سفر در این استان فعال شده است گفت: برای اقامت و رفاه حال مسافران در نوروز تخفیف ۵۰ درصدی اسکان هتل‌ها به گردشگران ارایه می‌شود.

پرهام جانفشان اظهار کرد: برای تعطیلات نوروزی بازدید از تمامی موزه ها دایر بوده و در صورت استقبال گردشگران نیز شیفت هایی اضافه خواهد شد.

تخفیف ۵۰درصدی هتل‌های تهران برای نوروز

وی با اعلام آمادگی لازم اسکان در هتل ها، مسافرخانه ها و مجتمع های بین راهی و نیز کلیه موزه ها برای تهران گردان افزود: تا کنون ۲ نشست برای هماهنگی بیشتر خدمات سفر با استاندار و معاون آن برگزار و مصوبات خوبی برای ساماندهی گردشگران دیده شده است.

مدیرکل میراث فرهنگی استان تهران گفت: همچنین دراین راستا همکاری و هماهنگی لازم با دستگاههای اجرایی و ستادی شامل اورژانس، هلال احمر، راهداری و انتظامی وجود دارد تا در ایام نوروز اوقات خوبی برای گردشگران و تهرانگردان سپری شود.

جانفشان با تاکید بر اینکه آمادگی خدمات سفر در استان تهران وجود دارد، ادامه داد: برای اطلاع رسانی هرگونه تخلفی در واحدهای صنفی و اماکن تحت پوشش این نهاد می توانند مشکلات خود را از طریق سامانه ملی سفر ۰۹۶۲۹ مطرح کنند.

به گفته وی، بازرسان و کارشناسان ستادی استان تهران نیز برای رسیدگی بیشتر به صورت نامحسوس از واحدها بازدید خواهند کرد.

مدیرکل میراث فرهنگی استان تهران در پاسخ به این سوال امسال با توجه به وجود کرونا آیا نوروزگاه‌هایی برای شهروندان در نظر گرفته شده است یا خیر؟ اظهار داشت: به دلیل شرایط کرونایی و جلوگیری از اجتماع مردمی برنامه نوروزگاه وجود نخواهد داشت.

حتما بخوانید:  تلاشگر عزیز آن کفش‌ها آلوده نیست؟

وی گفت: همچنین با همکاری سازمان فرهنگی و ستاد گردشگری شهرداری نیز تورهای تهرانگردی را در قالب یک یا چند مسیر در بازه زمانی نیم و یک روزه با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار خواهیم کرد.

جانفشان ادامه داد که نرخ این تورهای گردشگری برای هر نفر بستگی به میزان بازدیدها از ۹۰ تا ۱۸۰ هزار تومان ارایه می شود.

وی گفت: در نظر داریم با امکانات و جاذبه های متنوع فرهنگی و گردشگری، پایتخت را به عنوان مقصد سفر و گردشگر پذیر معرفی کنیم.

گفتنی است که ستاد خدمات سفر نوروزی استان تهران از ۲۸ اسفند تا ۱۵ فروردین دایر خواهد شد تا مسافران بتوانند با تخفیف های ویژه اقامتی و تفریحی از تعطیلات پیش رو نیز بیشترین بهره را ببرند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *