تشویق ویژه رضا رویگری در جشنواره فجر تشویق ویژه رضا رویگری در جشنواره فجر | آوتاف
خانه / اخبار داغ / تشویق ویژه رضا رویگری در جشنواره فجر

تشویق ویژه رضا رویگری در جشنواره فجر

سینما دیلی: در دومین روز از برگزاری جشنواره و در دومین سانس، نشست رسانه‌ای فیلم «شادروان» با حضور عوامل این فیلم و اهالی رسانه و با اجرای پدرام کریمی ساعت ۱۸:۳۰ در سالن اصلی برج میلاد برگزار شد.

رضا رویگری هنرمند پیشکسوت سینما و تلویزیون مهمان ویژه این نشست بود. رویگری در این نشست به شدت مورد تشویق حاضران قرار گرفت.

رضا رویگری، بازیگر فیلم در ابتدای نشست ضمن خسته نباشید به اهالی رسانه، گفت: امیدوارم که نقشم را دوست داشته باشید. از آقای نمازی و تمامی عوامل و همکارانم تشکر می‌کنم.

رویگری در پاسخ به این سوال که آیا قصد کارگردانی در سینما را دارد، توضیح داد: من از سال ۷۲ قصه‌ای را نوشتم که به دوران کودکی‌ام برمی‌گردد و قصه‌ای بسیار خاص دارد و همچنان درصدد این هستم که بتوانم این اثر را بسازم.

در ادامه نشست رسانه‌ای «شادروان»، خبرنگاری، رو به عباس نادران، او را آقازاده‌ای دانست که به پشتوانه پدرش (الیاس نادران) تهیه‌کننده شده و نامش در فیلم‌های زیادی آمده است.

پس از این سخنان، رضا رویگری، دیگر بازیگر فیلم هم به شوخی گفت: «اگر نادران آقازاده است، دستمزد بیشتری بگیرم، فکر می‌کردم ایشان هم مثل من اجاره نشین است.»

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *