تصاویری از کودکان یتیم در مزارع کره شمالی تصاویری از کودکان یتیم در مزارع کره شمالی | آوتاف
خانه / اخبار داغ / تصاویری از کودکان یتیم در مزارع کره شمالی

تصاویری از کودکان یتیم در مزارع کره شمالی

عصر ایران: رسانه‌های کره شمالی اعلام کردند که ایتام این کشور داوطلبانه در مزارع و معادن کار می‌کنند. تصایر منتشر شده نشان می‌دهد بیشتر این افراد کودک و نوجوان هستند.

هنوز سن این یتیمان مشخص نشده است اما گفته می‌شود بیشتر آنها از مقاطع متوسطه مدارس فارغ التحصیل شده‌اند. تصاویر منتشر شده نیز نشان می‌دهد که بیشتر آنها در سنین نوجوانی هستند.

کودکان یتیم، داوطلب کار در مزارع و معادن کره شمالی!

“ان بی سی نیوز” به نقل از خبرگزاری دولتی “KCNA” (کی سی ان اِی) کره شمالی نوشت: صدها فارغ‌التحصیل از مدارس مخصوص ایتام “برای انجام کارهای سخت در این کشور داوطلب هستند”.

این خبرگزاری کره شمالی اعلام کرد بیش از ۷۰۰ کودک یتیم داوطلب شده‌اند تا در مزارع تعاونی، مجتمع آهن، فولاد جنگل داری و به بخش‌های دیگر کار کنند.

این خبرگزاری همچنین اعلام کرد که بیش از ۱۵۰ کودک از مدارس مخصوص ایتام داوطلب کار در معادن زغال سنگ شده‌اند.

خبرگزاری ” KCNA” نوشت: فارغ التحصیلان مدارس ایتام با اتکا به نیروی جوانی و برای رشد و کامیابی کشورشان داوطلب کار در بخش‌ها و کارگاه‌های اصلی و سخت در جامعه هستند.

این خبرگزاری (کی سی ان اِی) گفت که صدها کودک “با خرد و شهامت در عنفوان جوانی” تصمیم به کار بدنی برای حکومت گرفته اند.

رویترز نوشت: سازمان ملل پیشتر اعلام کردند که بحران بیماری همه‌گیر کرونا باعث تشدید موارد حقوق بشری و مشکلات اقتصادی بیشتر برای شهروندان کره شمالی شده است.

رسانه‌های دولتی کره شمالی با انتشار تصاویری نشان دادند که نوجوانان یتیم داوطلب کار در مشاغل سخت هستند

کودکان یتیم، داوطلب کار در مزارع و معادن کره شمالی!

کودکان یتیم، داوطلب کار در مزارع و معادن کره شمالی!

گروه های حقوق بشر نیز از گذشته‌های دور تا کنون کره شمالی را به استفاده از کودکان برای کار اجباری متهم می کنند. کره شمالی این موضوع را انکار می کند.

حتما بخوانید:  درخشش بایرن و چلسی در شب هیجان‌انگیز اولدترافورد

براساس گزارش سال ۲۰۲۰ وزارت امور خارجه آمریکا در باره حقوق بشر تعداد زیادی از کودکان ۱۶ و ۱۷ ساله در سایت‌های ساختمانی ثبت نام شده‌اند و به صورت طولانی و خطرناک در این مجموعه‌ها کار می‌کنند.

در این گزارش آمده است که کودکان در این مجموعه‌های کاری از آسیب های جسمی و روانی، سوء تغذیه، خستگی و کمبود رشد ناشی از کار اجباری رنج می‌برند.

کره شمالی گزارش‌های مربوط به نقض حقوق بشر را تکذیب می‌کند و این مسایل را اتهاماتی سیاسی از سوی دشمنانش می داند.

“کیم جونگ اون” رهبر کره شمالی روز سه شنبه گذشته در نامه‌ای به اتحادیه‌ها اعلام کرد که این کشور “با بدترین مشکلات” خود در سال‌های اخیر مواجه شده اما قدرت و اعتبار آن با “وفاداری شرافتمندانه و تلاش قهرمانانه کارگران” و دیگران ارتقا یافته است.

بی بی سی نوشت: جمعیت کره شمالی ۲۶ میلیون نفر تخمین زده می شود که در کشوری زندگی می کنند که حکومت با مقررات سفت و سخت همه جوانب زندگی آنها را کنترل می کند.

پیشتر این خبرگزاری گفت که “ده ها کودک یتیم برای عمل به سوگند خود برای بازپرداخت یک میلیونیم عشقی که حزب به آنها ارزانی کرده، به مجتمع زغال ناحیه چونا شتافتند.”

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *