تیلور سوئیفت در صدر پردرآمدترین چهره‌های دنیا تیلور سوئیفت در صدر پردرآمدترین چهره‌های دنیا | آوتاف
خانه / اخبار داغ / تیلور سوئیفت در صدر پردرآمدترین چهره‌های دنیا

تیلور سوئیفت در صدر پردرآمدترین چهره‌های دنیا

برترین‌ها: تیلور سوئیفت برای دومین بار در صدر فهرست سالانه ۱۰۰ ستاره پردرآمد دنیا قرار گرفت. او طی سال گذشته، ۱۸۵ میلیون دلار درآمد داشته است.

از دیگر ستاره های دنیای موسیقی که در این فهرست قرار دارند می توان به بیانسه اشاره کرد که با درآمد ۸۱ میلیون دلاری، رتبه بیستم را به خود اختصاص داده است.

ریانا، که او نیز با محصولات آرایشی «فنتی بیوتی» درآمد قابل توجهی کسب کرده است در رتبه سی و ششم این فهرست قرار دارد.

تیلور سوئیفت در صدر پردرآمدترین سلبریتی‌های دنیا

کیتی پری که با آلبوم جدیدش «شاهد» ( Witness) تورکنسرتهای موفقی را برگزار کرد، با ۵۷.۵ میلیون دلار درآمد در سال در رتبه چهل و یکم این فهرست قرار گرفته است.

آریانا گرانده نیز به لطف مجموعه کنسرتهایش در لاس وگاس با ۴۸ میلیون دلار درآمد رتبه شصت و چهارم را کسب کرده است و جنیفر لوپز با ۴۳ میلیون دلار درآمد در رتبه هفتاد و ششم قرار گرفته است.

ولی سلین دیون، با درآمد ۳۷.۵ میلیون دلاری نفر آخر فهرست چهره های پردرآمد سال در عرصه سرگرمی شده است.

رتبه دوم در این فهرست را «کایلی جنر» ۲۱ ساله با ۱۷۰ میلیون دلار درآمد به خود اختصاص داده است که بیشتر این درآمد را مدیون محصولات آرایشی خود است.

از ورزشکارانی که دربالای این فهرست جا گرفته اند می توان به «لیونل مسی» اشاره کرد که در رتبه چهارم قرار گرفته و کریستیانو رونالدو و نیمار که به ترتیب رتبه های ششم و هفتم را از آن خود کرده اند.

با آنکه ستاره های زن در این فهرست حضور درخشانی دارند، از این ۱۰۰ نفر تنها ۱۶ نفر زن هستند و این مسأله، بار دیگر نابرابری در دستمزد هنرمندان زن و مرد را در کانون توجه رسانه ها قرار داده است.

حتما بخوانید:  ولایتی: مسلمانان کالاهای آمریکایی را تحریم کنند

بیش از نیمی از زنان پردرآمد امسال، در عرصه موسیقی فعالیت می کنند. در صنعت سینما، تنها ۲ نفر از ۱۲ چهره سینمایی، زن هستند که یکی از آنها اسکارلت جوهانسون با درآمد ۵۶ میلیون دلاری در رتبه چهل و هفتم این لیست قرار گرفته است.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *