جاده چالوس به دلیل رانش بی‌سابقه بسته شد جاده چالوس به دلیل رانش بی‌سابقه بسته شد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / جاده چالوس به دلیل رانش بی‌سابقه بسته شد

جاده چالوس به دلیل رانش بی‌سابقه بسته شد

ایسنا: جاده چالوس ساعاتی پیش به دلیل رانش بی سابقه زمین تا اطلاع ثانوی بسته شده است و مشخص نیست چه زمانی این جاده بازگشایی خواهد شد.

بر اساس اطلاعیه مرکز مدیریت راه‌های کشور، محور چالوس در محدوده سیاه بیشه ساعاتی پیش به علت ریزش سنگ تا اطلاع بعدی مسدود شد اما مجددا خبر رسید که در محدوده پل زنگوله، مسیر شمال به جنوب نیز محور چالوس با رانش بی‌سابقه‌ای مواجه شده است. به همین دلیل این محور تا اطلاع بعدی مسدود خواهد بود.

جاده چالوس به دلیل رانش بی‌سابقه بسته شد

فرهاد مهریاری در گفت‌وگو با ایسنا، در پاسخ به سوالی درباره اینکه چرا این محور با مشکل مواجه شده و تا کی مسدود خواهد بود، گفت: بر اساس اطلاعات به دست آمده از ساعت حدود شش امروز شنبه (۲۱ اسفند) رانش جاده‌ای کم کم شروع شده و با شکاف واقع در بالای پل زنگوله مسیر شمال به جنوب همراه بوده است.

جاده چالوس به دلیل رانش بی‌سابقه بسته شد

وی افزود: این شکاف در ضلع غربی معبر به طول حدود ۱۰۰ متر و به صورت عمیق ایجاد شده و اختلاف سطح در محور به وجود آمده است و در حال حاضر به ارتفاع ۲۰ سانتیمتر بوده، به گونه‌ای که لاین شمال به جنوب کاملا مسدود شده است.

 به دلیل بروز این حادثه که تقریبا طی سال‌های گذشته بی‌سابقه بوده است، به نظر می رسد جاده چالوس در آستانه سفرهای نوروزی مسدود شده و مشخص نیست تا چه زمانی بازگشایی آن به طول خواهد انجامید.

جاده چالوس به دلیل رانش بی‌سابقه بسته شد

جاده چالوس به دلیل رانش بی‌سابقه بسته شد

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  حمله به زاهدی: پول می‌دهد تا مطلبش چاپ شود

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *