جزئیات تکان‌دهنده از قتل‌عام خانوادگی در کرمانشاه جزئیات تکان‌دهنده از قتل‌عام خانوادگی در کرمانشاه | آوتاف
خانه / اخبار داغ / جزئیات تکان‌دهنده از قتل‌عام خانوادگی در کرمانشاه

جزئیات تکان‌دهنده از قتل‌عام خانوادگی در کرمانشاه

ایسنا: فرمانده انتظامی استان از دستگیری شخصی خبر داد که در اقدامی جنون آمیز اقدام به قتل سه عضو خانواده خاله خود که همسر، مادر و خواهر همسر سابق وی بودند، کرده بود.

سردار “علی اکبر جاویدان” اظهار داشت: پس از وقوع یک مورد قتل عام خانوادگی در شهرک پردیس کرمانشاه و اعلام موضوع به پلیس، تیم هایی از ماموران به سرعت در محل حاضر شدند.

جزئیات قتل‌عام خانوادگی در کرمانشاه

وی ادامه داد: در تحقیقات ابتدایی پلیس مشخص شد قاتل داماد سابق خانواده و خواهرزاده یکی از مقتولین بوده که حدود پنج سال قبل از همسرش که دختر این خانواده بوده جدا شده است.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: تحقیقات پلیس نشان می داد قاتل به عنوان مهمان وارد منزل شده و به بهانه ای شب را هم برای خواب در منزل مقتولان مانده است.

جاویدان یادآور شد: داماد سابق خانواده، نیمه های شب در اقدامی جنون آمیز به وسیله اسلحه کلتی که همراه داشته به سمت همسر سابق ۳۱ ساله، مادر همسر ۵۵ ساله که خاله او نیز بوده و خواهر همسر ۳۵ ساله خود شلیک کرده و هر سه نفر را به قتل رسانده است.

وی ادامه داد: دیگر موضوع تاسف بار این حادثه دردناک، حضور پسربچه ای شش ساله که فرزند مشترک قاتل و مقتول بوده، در زمان وقوع جنایت در منزل بوده که پس از شلیک های صورت گرفته و فرار پدرش، با اجساد غرق در خون مادر، مادر بزرگ و خاله اش روبرو شده است.

وی ادامه داد: با تکمیل تحقیقات، پلیس به سرعت اقدامات اطلاعاتی خود را برای شناسایی قاتل فراری آغاز کرد و ماموران موفق به شناسایی مخفیگاه وی در یکی از محلات حاشیه ای کرمانشاه شدند.

حتما بخوانید:  یارانه نوزادان متولد ۹۷ امشب واریز می‌شود

جاویدان تصریح کرد: با شناسایی مخفیگاه قاتل، محل به محاصره کامل ماموران آگاهی و شهرستان کرمانشاه در آمد و حوالی ساعت ۸ صبح امروز(پنجشنبه) و در کمتر از چهار ساعت از وقوع جنایت هولناک، پلیس موفق به دستگیری این فرد شد.

وی یادآوری کرد: متهم دستگیر شده در همان ابتدا به قتل همسر سابق، مادر و خواهر همسرش اعتراف و در بازجویی های اولیه انگیزه اش را از این اقدام کینه و نفرتی عنوان کرد که از آنها به دل داشته است.

رئیس پلیس استان کرمانشاه با اشاره به ادامه بازجویی ها از قاتل دستگیر شده، گفت: تحقیقات تکمیلی پلیس برای مشخص شدن علت و انگیزه این اتفاق دردناک همچنان ادامه دارد.

جاویدان در پایان با ابراز تاسف عمیق از وقوع این حادثه دردناک، گفت: مجرمان خطرناک در تور اطلاعاتی پلیس قرار دارند و به سرعت در کوتاه ترین زمان ممکن دستگیر و حتما به سزای عمل خود خواهند رسید.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *