جشنواره تمام شد. فکر نان باشید که خربزه آب است جشنواره تمام شد. فکر نان باشید که خربزه آب است | آوتاف
خانه / اخبار داغ / جشنواره تمام شد. فکر نان باشید که خربزه آب است

جشنواره تمام شد. فکر نان باشید که خربزه آب است

برترین‌ها: در حالی که چند روزی از اختتامیه جشنواره پرحاشیه فیلم فجر می‌گذرد و مردم با گرانی بی‌سایقه دست و پنجه نرم می‌کنند و بر طبق گزارش‌ها نوروز امسال با طعم تلخ تورم همراه است، برخی رسانه‌ها همچنان پیگیر حواشی این فستیوال هنری کم‌رمق هستند!

جشنواره تمام شد. فکر نان باشید، خربزه آب است

انتقاد تند از حاشیه‌های جشنواره فیلم فجر

روزنامه جمهوری اسلامی در نقد جشنواره نوشت:

* آنچه در حاشیه جشنواره فجر امسال اتفاق افتاد، خلاف تمام وعده‌های ارزشی جناح اصولگرا بود.

* افرادی با استفاده از فرصت موجود، اقدام به عبور از خط قرمزها و شکستن حرمت‌ها، افزودن احکام جدیدی به دین و ابداع سنت‌های خلاف اخلاق به فرهنگ ایرانی کردند.

* یکی از بازیگران در دفاع از پوشش مبتذل خود آشکارا گفته مردم به پوشش ما چه کار دارند؟ یکی دیگر حتی به خود اجازه می‌دهد فتوا صادر کند و بگوید اگر دو نفر نامزد شوند و به همدیگر عشق زیادی داشته باشند حتی اگر صیغه عقدی هم نخوانده باشند، بچه آنها حلال‌زاده است!

* این اتفاقات درجشنواره فیلم فجر و حواشی آن اگر در دولت غیراصولگراها رخ می‌دادند،آیا آنها به تحرکات ضددینی متهم نمی‌شدند؟! آیا حامیان ارزش‌های اخلاقی و دینی به خیابان‌ها نمی‌ریختند و خواستار محاکمه و عزل دولتمردان نمی‌شدند؟! و آیا مسئولان نظام از صدر تا ذیل از کنار چنین سخنان و فتواهای ضددینی و ضداخلاقی با سکوت می‌گذشتند؟!

* مردم، کاری به جناح‌بندی‌ها ندارند بلکه از کسانی که قدرت را دردست می‌گیرند انتظار دارند اگر نمی‌توانند مشکلات معیشتی‌شان را حل کنند، لااقل از ارزش‌های دینی و سنت‌های بومی و بنیان‌های اخلاقی رایج در کشورشان حفاظت کنند.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  برگزاری مجلس عزاداری محرم بدون رعایت پروتکل

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *