جلال حسینی: چند تیم علیه ما متحد شده‌اند جلال حسینی: چند تیم علیه ما متحد شده‌اند | آوتاف
خانه / اخبار داغ / جلال حسینی: چند تیم علیه ما متحد شده‌اند

جلال حسینی: چند تیم علیه ما متحد شده‌اند

خبرگزاری فارس: سید جلال حسینی درباره تساوی بدون گل تیم‌های پرسپولیس و سپاهان اظهار داشت: بازی خوب و سختی بود. بچه‌های ما خیلی زحمت کشیدند اما نتوانستیم این مسابقه را ببریم و ان شالله در دیدارهای بعدی جبران کنیم.

وی درباره خالی بودن دست کادرفنی برای تعویض‌های پرسپولیس عنوان کرد: همه چیز مشخص بود و یکی دو تیم برای همین روزها برنامه ریزی کرده بودند. حرف‌هایی در ماه‌های گذشته می زدند و منتظر همین روزها بودند. همه هم فریب خوردند. ۵-۴ تیم با هم شدند. سرمایه گذاری تیم‌های دیگر، بازیکنانی که جذب کردند و و کارهایی که به نفع‌شان انجام شد را ببینید. همه چیز مشخص است.

حسینی: ۵-۴ تیم علیه ما با هم شده‌اند

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولس ادامه داد: کار خود را می کنیم اما خیلی از تیم‌ها فریب خورده و راه خودشان را می‌روند. برخی مواقع هم حرف‌هایی می زنند اما ما سکوت کرده‌ایم.

حسینی درباره اینکه با این شرایط باید منتظر افت پرسپولیس ماند، گفت: تلاش خود را انجام می‌دهیم و صحبت های من به این سوال ربطی ندارد. هرچند تیم ما در سه دیدار متوالی مساوی کرده اما یکی از آنها مقابل نساجی در آن شرایط آب و هوایی بود که فشار زیادی به ما وارد کرد. دو بازی سخت دیگر هم انجام دادیم و اکنون برای دربی آمده می‌شویم.

وی درباره دربی پیش رو توضیح داد: هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. برای آن مسابقه آماده می شویم. بیشتر باید درباره داوری ها و کارهای خنده داری که انجام می دهند صحبت کنیم. با کارشناسی داوران خیلی از صحنه‌ها مشخص می شود اما فقط یک صحنه را دیده اید و می گویید همان کارشناسی شود.

حتما بخوانید:  نطق تند و جنجالی یک نماینده علیه روحانی

مدافع پرسپولیس اضافه کرد: در کل بازی بازیکنان حریف در زمان ضدحملات ما خطا می کردند اما داور راحت برخورد می کرد. این مسائل برنامه ریزی‌هایی است که برخی تیم های از قبل پیش بینی کرده اند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *