جنتی: بدون فعالیت نظامی، حوادث ۸۸ تمام شد جنتی: بدون فعالیت نظامی، حوادث ۸۸ تمام شد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / جنتی: بدون فعالیت نظامی، حوادث ۸۸ تمام شد

جنتی: بدون فعالیت نظامی، حوادث ۸۸ تمام شد

حبرگزاری ایسنا: نماینده، ولی فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در دیدار با کارکنان این نهاد درباره حوادث سال ۸۸ گفت: در یک حرکت آرام مردمی و بدون فعالیت نظامی و تنها با حضور مؤثر و شکننده مردم در ۹ دی ۸۸ آن فتنه پیچیده، با آن نقشه‌های حساب شده که سال‌ها توسط دشمنان طراحی شده بود، در عرض چند ساعت و چند روز با راهپیمایی‌های سراسری مردم خاموش شد.

جنتی: از خدا می‌خواهم برای مردم برکت نازل کند

 آیت الله احمد جنتی: 

* هر چه داریم، اول از خداوند متعال و سپس از مردم داریم و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در زمینه سازی برای به صحنه آمدن مردم شریف ایران، نقش خیلی مهمی ایفا کرده است. البته در این ۴۰ سال، نظام اسلامی به برکت حضور مردم در صحنه قوام یافته و پا بر جا مانده است و اول از خداوند و سپس از مردم تشکر می کنیم.

*  هر افتخار و موفقیتی تاکنون به دست آمده، آفریده این مردم بوده است و این مردم بودند که ۸ سال دفاع مقدس را پشت سر گذاشتند و همه فتنه ها را با حضور خود، خنثی کردند و دشمن را ناکام گذاشتند.

* (با اشاره به فتنه های سال ۷۸ و ۸۸): در فتنه ۱۸ تیر ۷۸ برخی به دنبال متزلزل کردن مردم و نظام بودند ولی مردم با حضور خود در صحنه در ۲۳ تیر همان سال با یک حرکت انقلابی و مستحکم همه نقشه های فتنه گران را به باد دادند و فتنه خاموش شد.

* در سال ۸۸ نیز بدترین نقشه ها توسط دشمن طراحی شد و مملکت را به آشوب کشیدند و ماهها این مردم در اضطراب به سر بردند و خیال دشمن راحت بود که این فتنه ی حساب شده و طراحی شده، نظام اسلامی را سرنگون می کند. اما در یک حرکت آرام مردمی و بدون فعالیت نظامی و تنها با حضور مؤثر و شکننده مردم در ۹ دی ۸۸ آن فتنه پیچیده، با آن نقشه های حساب شده که سال ها توسط دشمنان طراحی شده بود، در عرض چند ساعت و چند روز با راهپیمایی های سراسری مردم خاموش شد.

حتما بخوانید:  چهره‌ بَزک‌کرده زنان به فعالیت روزمره لطمه می‌زند

* در سال های مختلف از جمله سال ۹۸ نیز آشوب هایی به راه افتاد که با لطف و هدایت خداوند متعال، ناکام ماند و این از لطف خداوند است که فتنه هایی را که دنبال آشوب و اغتشاش و خرابی و ویرانی در کشور است، توسط مردم و طی یک حرکت آرام مردمی خاموش می شود.

* از خدا می خواهم برای این مردم که سختی های زیادی را تحمل کردند، خیر و برکت نازل کند و به خصوص در این مدتی که دنیا دچار بیماری کرونا شده است، مشکلات مختلف مردم از جمله گرانی و بیکاری و مشکلات اقتصادی و سایر مشکلات برطرف گردد.

* (با بیان این که روحیه انقلابی خیلی از مشکلات را حل می کند): ما باید مانند سال ۵۷ که انقلابی عمل کنیم. همچنان با روحیه انقلابی و صبر و تحمل سختی ها را پشت سر بگذاریم و ان شاء الله به لطف خدا به مقصد برسیم.

* تمام توجه و امید ما به لطف خدا و حرکت های انقلابی مردم است که از خدا درخواست داریم این مردم را که هر چه داشتند در طبق اخلاص گذاشتند و جوانان خود را تقدیم کردند و انواع سختی هایی را پشت سر گذاشتند و محرومیت ها و محدودیت ها را تحمل کردند، خداوند خیر و برکت خود را از آسمان و زمین به سوی این مردم نازل فرماید.

* این راه سختی ها و ناهمواری های زیادی دارد و با لطف خداوند و تدابیر رهبر انقلاب اسلامی این راه را طی خواهیم کرد و در نهایت دشمن شکست می خورد. تحریم ها نتوانست در بالاترین سطح خود کاری از پیش ببرد و دشمن هرگز از ضربه زدن به ما دریغ نکرده ولی اکنون آمریکا در حال متلاشی شدن است.

حتما بخوانید:  عاشقی؛ دلیل افت مهره کلیدی پرسپولیس!

* خداوند از دشمنان غافل نیست. اسرائیل و عربستان و آمریکا، مردم شریف و مقاوم یمن را به آتش می کشند و آل سعود در این کشور جنایت می کند و این قدرت های شیطانی و فرعونی به یاری خداوند نابود و شکسته خواهند شد و دل مردم ستمدیده شاد خواهد شد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *