جنگ مجازی کاربران هندی و هواداران پرسپولیس جنگ مجازی کاربران هندی و هواداران پرسپولیس | آوتاف
خانه / اخبار داغ / جنگ مجازی کاربران هندی و هواداران پرسپولیس

جنگ مجازی کاربران هندی و هواداران پرسپولیس

طرفداری: درگیری مجازی بین فوتبال دوستان کشور هند و هواداران پرسپولیس به اوج خود رسیده است

نگاهی به پیج های اینستاگرامی و فضای توییتر نشان می دهد درگیری هواداران هندی و ایرانی به اوج خود رسیده است.

شاید اولین جرقه این درگیری را سایت باشگاه پرسپولیس زد. هنگامی که باشگاه پرسپولیس با اشاره به لشکر کشی نادرشاه افشار به هندوستان خبر از فتح هند و گوا این بار در زمین فوتبال داد. این پست اینستاگرامی باعث خشم هندی ها شد و واکنش های زیادی به این پست بین مردم هند صورت گرفت. هرچند باشگاه پرسپولیس آن را ویرایش و در اقدامی شایسته بابت این پست عذرخواهی کرد.

البته فوتبال ورزش اول هند نیست و طرفداران زیادی هم در این کشور پر از جمعیت ندارد. کاربران هندی در پاسخ به کری خواندن هواداران پرسپولیس اعلام کرده اند برای قدرت نمایی، تیم کریکت خود را بفرستید و البته که برخی هواداران ایرانی نیز به کمک هندی ها شتافته و به جنگ مجازی هواداران پرسپولیس رفته اند و حتی پیج هایی را در فضای مجازی با عنوان طرفداران گوای هند در ایران تاسیس کرده اند!

هندی ها که بابت توهین به تاریخ کشورشان ناراحت هستند در فضای مجازی علیه پرسپولیس مطالبی را منتشر می کنند و طرفداران پرسپولیس نیز با اشاره به معطلی ۴ ساعته پرسپولیس در فرودگاه و البته کم کاری هندی ها در اعلام تست کرونا، از AFC انتقاد کرده‌اند چرا میزبانی را به کشوری داده که از دید آنها فاقد استاندارهای لازم برای میزبانی لیگ قهرمانان آسیا است.

به نظر می رسد این جدال مجازی همچنان ادامه خواهد داشت و بی شک نقش دو باشگاه پرسپولیس و گوا در آرام کردن این جو بسیار مهم خواهد بود. صد البته بازی ها بدون تماشاگر برگزار می شود و این جنگ و جدل ها در حد فضای مجازی باقی می ماند.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  قطع دست یک سارق به حکم دادگاه در ساری

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *