حرف‌های تکراری روحانی درباره ۷۵۲ و مذاکره حرف‌های تکراری روحانی درباره ۷۵۲ و مذاکره | آوتاف
خانه / اخبار داغ / حرف‌های تکراری روحانی درباره ۷۵۲ و مذاکره

حرف‌های تکراری روحانی درباره ۷۵۲ و مذاکره

خبرگزاری ایسنا: رئیس‌جمهور خطاب به دولت آینده آمریکا گفت: اگر شما به همه تعهدات خود عمل کنید ما هم به تعهدات خود عمل خواهیم کرد. وی همچنین با اشاره به سالگرد سقوط هواپیمای ۷۵۲ اوکراینی خواستار محاکمه عاملان این حادثه شد.

حرف‌های تکراری روحانی درباره ۷۵۲ و مذاکره

روحانی در جلسه هیات دولت:

* کسی در دنیا فکر نکند که تحریم و جنگ اقتصادی ملت ایران را از پا در می آورد. ما مسیر خود را با قدرت ادامه می دهیم و هر وقت طرف مقابل تسلیم شد ما هم استقبال می کنیم.

* آیا نباید از کسی که تا دیروز در کوچه ما شیشه ای می شکسته و حالا می گوید پشیمان است استقبال کرد؟ اگر دولتی که در آینده نزدیک در آمریکا سر کار می آید و دو هفته دیگر آقای بایدن قدرت آن را در دست می گیرد بگوید که آمریکا دیگر شیشه نمی شکند و توبه کرده و در مسیر قانون قرار گرفته جواب ما روشن و ساده است. اگر شما به همه تعهدات خود عمل کنید ما هم به تعهدات خود عمل خواهیم کرد.

* همه جانباختگان هواپیمای اکراینی چه ایرانی چه غیر ایرانی ۱۵۰ هزار دلار می گیرند، مسببین باید در دادگاه عادل باید محاکمه شوند.

* از همان وقتی که گزارش‌ها درباره حادثه هواپیمای اوکراین آمد ما گفتیم که باید مسائل به مردم گفته شود.

* از همان ابتد ما تاکید داشتیم که مسببین حادثه باید در یک دادگاه عادلانه محاکمه شوند و امروز هم بر این موضوع اصرار داریم.

* هاشمی رفسنجانی یکی از مظلومین تاریخ ماست. از اقلیت می خواهم که قدردان او باشند.

حتما بخوانید:  بیانیه پرسپولیس در خصوص دادگاه CAS

* تخلف کنندگان ارز ۴۲۰۰ را محاکمه کنید. اگر کسی یا نهادی از ارز ۴۲۰۰ تومانی سو استفاده کرد نباید اصل را زیر سوال برد. دولت جوری آرام بعضی اقلام اساسی را از ارز ۴۲۰۰ خارج کردیم که کسی نفهمید. الان موقع جارزدن و شعار دادن نیست، با آن شعار رانت درست می شود.

* از تبصره به تبصره بودجه دفاع می کنیم. مجلس اصلاح کند اما شاکله باقی بماند. اقشار آسیب پذیر خط قرمز ما در بودجه است. مجلس اجازه ندهد مردم تحت فشار قرار گیرد.

* یکی از مجری‌های رسانه خارجی از اقدامات و آمار دولت به سر و سینه می‌زد‌. دولت در همه مقاطع کمک معیشتی پرداخت کرد‌/ فعالیتهای توسعه‌ای ما متوقف نشد.

* مردم برای پیدا کردن کالای اساسی از این خیابان به آن خیابان نرفتند؛ مردم صف نبستند. دولت در یک جنگ اقتصادی کشور را به گونه ای اداره کرد که زندگی مردم از این مرحله عبور کند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *