حمله تند محرم نویدکیا به فدراسیون و سازمان لیگ حمله تند محرم نویدکیا به فدراسیون و سازمان لیگ | آوتاف
خانه / اخبار داغ / حمله تند محرم نویدکیا به فدراسیون و سازمان لیگ

حمله تند محرم نویدکیا به فدراسیون و سازمان لیگ

خبرگزاری تسنیم: سرمربی تیم فوتبال سپاهان از برنامه‌ریزی مسابقه فردای تیمش مقابل نفت انتقاد کرد.

حمله تند محرم نویدکیا به فدراسیون و سازمان لیگ

محرم نویدکیا در نشست خبری پیش از دیدار با نفت مسجدسلیمان، اظهار داشت: قطعا بازی سختی خواهیم داشت، سال گذشته ما بیشترین امتیاز را به نفت مسجدسلیمان دادیم و کلا از ٢ بازی یک امتیاز گرفتیم. در مسجدسلیمان بدترین نتیجه را گرفتیم و برای همین بازی خیلی سختی داریم. این تیم در بازی قبلی مقابل پیکان بازی با دوندگی بالایی داشتند و برای همین ما باید با تمرکز باشیم تا بتوانیم امتیاز خوبی کسب کنیم. 

وی درباره حواشی پیش از این دیدار عنوان کرد: خیلی عجیب است که سه روز است که تکلیف‌مان مشخص نیست. نمی‌دانیم باید کجا برویم، از سازمان لیگ خواستیم که به ما نامه کتبی بزنند که بازی کجا برگزار می‌شود ولی حتی این کار را هم انجام ندادند تا مشخص شود بازی در اهواز برگزار می‌شود یا مسجدسلیمان. می‌گویند فقط شفاهی می‌توانیم اعلام کنیم و نامه نمی‌زنند. در فوتبال حرفه‌ای چیزی به نام شفاهی وجود ندارد و سازمان لیگ باید رسما به ما اعلام کند که باید در کدام شهر و استادیوم بازی کنیم.

سرمربی سپاهان گفت: اینکه ما به اینجا بیایم و تکلیف‌مان مشخص نباشد درست نیست ما حتی نمی‌دانیم چه شهری و چه ساعتی و در چه ورزشگاهی بازی داریم. واقعا این وضعیت برای فدراسیونی که این همه دبدبه و کبکبه دارد فاجعه بار است. آقایان با کت و شلوار به تلویزیون می‌روند و سخنرانی می‌کنند ولی یک بازی معمولی را در لیگ نمی‌توانند برگزار کنند. اصلا نمی‌دانم باید چه بگویم. برایم عجیب است که فدراسیون نمی‌تواند یک نامه به ما بدهد که بازی قرار است در کجا برگزار شود.

حتما بخوانید:  شریعتمداری: اعتراض حق کارگران است

نویدکیا گفت: این مسائل برای استانی مثل خوزستان که فوتبالی غنی دارد، عجیب است. یعنی واقعا نمی‌توانند یک شهر و یک استادیوم را برای بازی هماهنگ کنند؟

سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره اینکه فوتبال ما عنوان حرفه‌ای را یدک می‌کشد، تصریح کرد: ما در تلویزیون از خیلی مسائل در فدراسیون و سازمان لیگ سخنرانی می‌کنیم ولی در هفته دوم تکلیف یک بازی را نمی‌توانیم مشخص کنیم. ما سه روز است که به فدراسیون و سازمان لیگ می‌گوییم که یک نامه رسمی بزنید که کجا باید بازی کنیم. فدراسیون با اینهمه  عظمت و کت و شلوار پوش یک نامه برای ما نمی‌زند. به ما می‌گویند همه به اهواز رفته‌اند و شماهم بروید. اگر ما فردا اینجا (اهواز) بمانیم ولی نفت به مسجدسلیمان رفت بازی ما سه بر صفر به نفع حریف می‌شود چون نامه‌ای برای ما ارسال نشده است. این یک مسئله فاجعه‌آمیز است و نمی‌دانیم چطور باید این را باور کنم. اهل گلایه نیستم و در این مدت که مربی شده‌ام این کار را انجام نداده‌ام ، تنها خواسته من از فدراسیون برنامه بوده است. برنامه دیگر پیشکش، حداقل به ما اعلام کنند در چه ورزشگاه و در چه ساعتی بازی داریم.

سرمربی سپاهان درباره وضعیت تیم نیز اشاره کرد: خداراشکر شرایط خوبی داریم به مرور زمان بهتر می‌شویم باید قبول کنیم که سال سختی خواهیم داشت. باید هفته به هفته جلو برویم تا تیم بهتری شویم.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *