حمله شدید مدیرعامل سابق استقلال به مجیدی حمله شدید مدیرعامل سابق استقلال به مجیدی | آوتاف
خانه / اخبار داغ / حمله شدید مدیرعامل سابق استقلال به مجیدی

حمله شدید مدیرعامل سابق استقلال به مجیدی

خبرگزاری فارس: احمد مددی ضمن تبریک صدرنشینی استقلال به هواداران و پیشکسوتان باشگاه اظهار داشت: در ابتدا در پاسخ به مجیدی به او سلام می کنم و او را به رعایت اخلاق و راستگویی دعوت می کنم. متاسفانه او عادت زشتی دارد که وقتی استقلال می برد، عقده گشایی می کند و هنگامی که نتیجه نمی گیرد، زبانش بند می آید!

وی در مورد ماجرای شیمبا تصریح کرد: علیرغم اینکه به خاطر کرونا در بیمارستان بستری بودم، اما تمام اقدامات برای جذب شیمبا انجام شده بود اما خود مجیدی هم خوب می دانست شیمبا قصدی برای آمدن به استقلال نداشت وگرنه قرارداد را امضا می کرد. ما برای جذب شیمبا جدی و حتی آماده بودیم برایش بلیت مستقیم از برزیل به دبی بگیریم اما این بازیکن دیگر پاسخ ما را نداد.

مددی توضیح داد: به گواه مستندات موجود، توافقنامه ای با ذکر مبلغ پیشنهادی و شرایط باشگاه که مورد توافق با او بود را برایش امضا و مهر کردیم و فرستادیم و در آن قید کردیم که بازیکن با امضای این توافقنامه به مدت یک هفته به باشگاه استقلال مهلت می دهد تا قرارداد اصلی را آماده و ارسال کند که ما زودتر از این موعد نیز قرارداد اصلی را آماده و برای شیمبا ارسال کردیم. اما موضوع این است که بعد از توافقش با استقلال، باشگاه فولاد با توجه به اینکه پنجره اش بسته بود و می خواست به هر قیمتی بازیکنانش را حفظ کند، پیشنهاد جذاب تری به او داد.

حمله شدید مدیرعامل سابق استقلال به مجیدی

وی تصریح کرد: شیمبا بعد از شنیدن پیشنهاد فولاد تصمیم گرفت دیگر جواب ایمیلها و تماسهای ما را ندهد تا مدت زمان یک هفته‌ای بگذرد و بعد از آن بلافاصله با فولاد قرارداد بست. البته غیر از شیمبا که دلایل عدم جذبش را اشاره کردم، تا زمانی که در استقلال حضور داشتم، موفق شدیم تمام بازیکنان درخواستی سرمربی را جذب کنیم. بازیکنانی چون امیرحسین حسین زاده، زبیر نیک نفس، عارف آقاسی، رضایی، قاسمی نژاد و … . هواداران یادشان نرفته که مجیدی به خاطر جذب بازیکنانش از مدیریت تشکر کرد اما چند روز بعد و در حالی که در بیمارستان بستری بودم، دوباره لب به انتقاد گشود! واقعا معنی این رفتارهای دوگانه مجیدی چیست؟!

حتما بخوانید:  کنایه مهدی شیری به قهرمانی نیم‌فصل استقلال

مدیرعامل سابق استقلال در ادامه به اردوی دبی برای مصاف با الهلال اشاره کرد و گفت: آقای مجیدی یادش نرفته که علیرغم عرف معمول و با هزینه های گزاف ۸ روز زودتر تیم را به دبی اعزام کردیم که او دیگر بهانه ای برای عدم نتیجه گیری نداشته باشد، اما مجیدی توضیح دهد آن ۸ روز در دبی و به ویژه در هتل محل اقامت تیم چه گذشت؟! گزارش نهادهای مربوطه مستند است و حتی وزیر محترم ورزش نیز از آن اتفاقات اعلام انزجار کردند اما اگر مجیدی دوست داشته باشد در این مورد هم صحبت کنیم.

مددی تصریح کرد: بنده که در آن روزها بیمار بودم و با کرونا دست و پنجه نرم‌ می کردم اما اگر آن اتفاقات زشت و افتضاحات اردوی دبی رخ نمی داد و او استقلال را دوست می داشت و بالای سر تیمش بود، شاید الهلال را شکست می دادیم و جایگاهی بهتر در آسیا کسب می کردیم.

وی در مورد عدم صدور مجوز حرفه ای سازی هم تصریح کرد: علل و عوامل حذف سرخابی ها از آسیا مشخص هستند و کارشناسان و صاحبنظران در این باره به قدر کافی سخن گفته اند و به مجیدی توصیه می کنم در مورد کاری که تخصص در آن ندارد اظهار نظر نکند.

مدیر مجموعه ورزشی آزادی تاکید کرد: در این فرصت یکبار دیگر برای تنویر افکار عمومی و هواداران فهیم استقلال عرض می کنم؛ در سال ۹۹ و در حالی که پیش از ورود بنده هیچ کاری برای حرفه ای سازی نشده بود، ظرف یک هفته کار شبانه روزی و با پرداخت بیش از ۵۰ میلیارد تومان بدهی ریالی و ارزی و بارگذاری صدها صفحه مستندات و فرم های مربوطه، توانستیم مجوز حرفه ای سازی را از کنفدراسیون فوتبال آسیا اخذ کنیم و اگر استقلال و مجیدی در مرحله گروهی مسابقات لیگ قهرمانان آسیای سال گذشته در عربستان صدرنشین شدند و از گروه مرگ صعود کردند، به واسطه همان چند روز حیاتی و کار شبانه روزی برای اخذ مجوز حرفه ای بود.

حتما بخوانید:  ایرانی‌ها می‌توانند به اینترنت ماهواره‌ای وصل شوند

مددی افزود: در سال جاری نیز با توجه به تجربه گذشته و تا موقعی که در استقلال بودم، بر اساس مستندات، تمامی اقدامات خواسته شده از سوی کمیته حرفه ای سازی مستقر در سازمان لیگ فدراسیون را انجام دادیم و حتی همه بدهی های ارزی و ریالی را پرداخت کردیم. حتی اخیرا هم برای اصلاح صورت های مالی با درخواست آقای آجورلو به استقلال کمک کردیم. الان هم بیش از ۱۰۰ روز است که دیگر در استقلال نیستم و مسئولیت را به مدیریت جدید واگذار کرده ام.

در پایان به صراحت می گویم؛ برای کسانی که به دنبال کسب محبوبیت به هرقیمتی هستند و حرف های غلط و بی مبنا از ذهن شان به بیرون تراوش می کند متاسفم و به آنان توصیه می کنم مراقب حرف زدنشان باشند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *