حمله پدر سردار به برانکو؛ دل یک جوان را سوزاندی حمله پدر سردار به برانکو؛ دل یک جوان را سوزاندی | آوتاف
خانه / اخبار داغ / حمله پدر سردار به برانکو؛ دل یک جوان را سوزاندی

حمله پدر سردار به برانکو؛ دل یک جوان را سوزاندی

آی اسپورت: با اتفاقاتی که در روزهای اخیر برای سردار آزمون رخ داد، پدر او یک بار دیگر مصاحبه کرد و باز هم برانکو ایوانکوویچ را به باد انتقاد گرفت. او از جوی که علیه پسرش به راه افتاده ناراحت بود و گفت: «آغازگر این هجمه‌ها برانکو بود که گفت سردار می‌خواهد طارمی را با خود به روسیه ببرد ولی برانکو باید سرنوشت آرسن ونگر با به یاد بیاورد. برانکو این حرف‌ها را قبول کرد و همین باعث شد هواداران پرسپولیس با سردار دچار مشکل شوند. از آن به بعد افکار پرسپولیسی‌ها نسبت به سردار بد شد.

البته سردار تراکتورسازی، پرسپولیس و استقلال را دوست داشته و قلب پاکی دارد، اما نمی‌دانم این چه برخوردی بود که برانکو در قبال سردار انجام داد. آقای برانکو با این کاری که کردی دل یک جوان را سوزاندی، ولی فوتبال بی‌رحم است. یک روز همین هواداران پرسپولیس، اگر برانکو نتیجه نگیرد علیه او شعار داده و از او می‌خواهند که پرسپولیس را ترک کند.»

خلیل آزمون البته تجربه سال‌ها کار برانکو را هم زیر سوال می‌برد و می‌گوید: «آقای برانکو چطور نمی‌دانی مربیگری پایدار نیست و امکان دارد یک روز با همین تماشاگران هم به مشکل بخوری. آرسن ونگر را یادتان می‌آید؟ در آرسنال به او کلی احترام می‌گذاشتند، اما در نهایت انواع و اقسام ناسزا‌ها را نثارش کردند و به او گفتند این تیم را ترک کند. از شما می‌خواهم خودت را پشت هواداران پنهان نکنی. این کار شما درست نیست که هواداران را علیه سردار تحریک می‌کنید. روزی می‌رسد که از ایران می‌روید و همه این اتفاقات پشت پرده عیان می‌شود.»

حتما بخوانید:  روحانی: ۷۸ میلیون نفر مورد غربالگری قرار گرفتند

پدر سردار درباره پیامک‌های جنجالی چند ماه پیش خود به برانکو هم توضیحاتی دارد و برانکو را خطاب قرار می‌دهد: «چرا متن پیام مرا به مردم نشان ندادید؟ چرا نگذاشتید مردم بدانند من چه حرف‌هایی زدم؟ شما در آن قضیه هم کاری کردید که برخی از مردم به سردار انواع و اقسام ناسزا‌ها را بگویند، من سال‌ها بازیکن و مربی بوده‌ام و می‌دانم که چه خبر است. من ۸ سال بازیکن تیم ملی ایران بودم.

یک سال مربیگری تیم ملی جوانان ایران کنار ست کوویچ را بر عهده داشتم. سرمربی تیم‌های لیگ برتری جواهری، برق کرمان و گل گهر سیرجان بودم و نایب قهرمان ایران و آسیا شدم. آیا می‌دانید سیرجان کجاست؟ آیا می‌دانید برای اولین‌بار برق کرمان را به لیگ برتر آوردم و یا جواهری و نئوپان گنبد را به عنوان چهارم لیگ ایران رساندم؟ آیا می‌دانید ۳۰ بازیکن تحویل تیم ملی بزرگسالان و جوانان و نوجوانان دادم؟ این‌ها را گفتم تا بدانید اگر حرفی می‌زنم پشت آن سال‌ها تجربه است.»

خلیل آزمون بعد از انتقاد از برانکو و تمجید از خودش، از پسرش هم اینگونه دفاع می‌کند: «من به پسرم افتخار می‌کنم. چون از والیبال به فوتبال آمد و موفق هم شد. حالا یک مقایسه انجام می‌دهم. نیم‌فصل اول سردار برای روبین‌کازان گل نزد، ولی هیچ‌گاه هواداران او را مورد اهانت قرار ندادند. فقط تشویق کردند و در نهایت هم درخشید و چند گل برای روبین کازان به ثمر رساند. همین حالا هشدار می‌دهم، در این ورزش هر اتفاقی برای سردار رخ دهد برای بقیه بازیکنان هم می‌افتد. سردار فقط خودش را فنا کرد که به دیگران توهین نشود. فقط امیدوارم آنهایی که توهین می‌کنند فرزندان‌شان یک روز در تیم ملی باشند و بفهمند که چه توهین‌هایی می‌شنوند و چه سختی‌هایی را تحمل می‌کنند. آرزوی صبر برای پدر‌ها و مادر‌های ورزشکاران می‌کنم که در چنین روز‌هایی قدرت تحمل شان بالا برود.»

حتما بخوانید:  ذوق‌زدگی خواهران از اولین راه رفتن برادرشان

او از حامیان پسشر هم تشکر می‌‎کند: «از آقایان خیابانی، امیر قلعه‌نویی، زادمهر، استیلی و پیوس و محمد تقوی تشکر ویژه می‌کنم. من به یاد ندارم پیشکسوتی اینچنین در حق سردار خوبی کرده باشد. در روسیه این حرف هست که من به‌عنوان یک والیبالیست پرش را به فوتبال سردار اضافه کردم. آنها کلی از من تشکر می‌کنند، اما پاداش من که چندین سال به کشور عزیزم خدمت کردم توهین به پسرم است. واقعا ممنونم از برخی مردم ایران، دست‌شان درد نکند.»

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *