حمله یک روزنامه به دوستداران حیوانات خانگی حمله یک روزنامه به دوستداران حیوانات خانگی | آوتاف
خانه / اخبار داغ / حمله یک روزنامه به دوستداران حیوانات خانگی

حمله یک روزنامه به دوستداران حیوانات خانگی

روزنامه خراسان در شماره امروز خود در گزارشی به رواج پدیده جدید به نام برگزاری جشن تولد برای سگ‌خانگی حمله کرده است.

حمله یک روزنامه به دوستداران حیوانات خانگی

در این گزارش می‌خوانیم:

* به‌تازگی ویدئویی در شبکه‌های اجتماعی پربازدید شده که مربوط به جشن تولد یک سگ‌خانگی است! در این ویدئو، زوج جوان برای سگ‌ خانگی‌شان کیک تولد خریده‌اند، میزی پر از بادکنک، خوراکی و … در یک باغ تقریبا مجلل چیده‌اند و آهنگ «تولدت مبارک» را پخش و شمع تولد سگ‌شان را به جای او فوت می‌کنند!

* در تجمل‌گرایی فرد تلاش می‌کند تا تمام حس‌های بی‌ارزشی، ناکافی بودن، کوچک بودن و دیده نشدن خود را از طریق به نمایش گذاشتن دارایی‌ها و چیزهایی مثل خانه، خودرو، لباس و … کمرنگ یا محو کند اما چون تمامی این حس‌ها درونی شده‌اند، از طریق نمادهای بیرونی محو نخواهند شد.

* پیامدهای بدعت‌های نامناسب و عجیب مانند گرفتن جشن تولد برای سگ خانگی، فقط شخص و خانواده‌اش را درگیر نمی‌کند بلکه برای جامعه هم آسیب‌زاست.

* در شرایط اقتصادی فعلی که همه ما با مشکلات آن دست و پنجه نرم می‌کنیم، انتشار چنین ویدئوهایی باعث فشار روانی روی افراد می‌شود.

* شاید اگر این افراد را با پیامدهای منفی تجمل‌گرایی مثل تباهی سرمایه‌های ملی و به‌وجود آمدن فقر، شکل‌گیری خصوصیات رفتاری منفی مانند حسادت، طمع، ناامیدی و از بین رفتن آرامش و ایجاد استرس و اضطراب در افراد جامعه آشنا کنیم، هیچ‌وقت دست به چنین کاری نزنند.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  برانکو: چرا همیشه من مقابل کی‌روش کوتاه بیایم؟

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *