حوض نقاشی و شیار ۱۴۳ در آخر هفته تلویزیون حوض نقاشی و شیار ۱۴۳ در آخر هفته تلویزیون | آوتاف
خانه / اخبار داغ / حوض نقاشی و شیار ۱۴۳ در آخر هفته تلویزیون

حوض نقاشی و شیار ۱۴۳ در آخر هفته تلویزیون

خبرگزاری تسنیم: شبکه‌های مختلف سیما در روزهای پایانی هفته و روز اربعین حدود ۵۰ فیلم سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن را به روی آنتن خواهند برد.

حوض نقاشی و شیار ۱۴۳ در آخر هفته تلویزیون

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «تا انتها حضور»، «ستاره‌‌خضرا»، «یاسین»، «خرس ‌مهتاب»، «یک تابستان پرهیجان»، «ترانه پاییزی»، «قدم‌زدن در بهشت»، «گهواره‌خالی»، «کربلا جغرافیای یک تاریخ»، «بار دیگر باران»، «به خاطر برادرم»، «چتر عاشقی»، «تنها میان امواج»، «لونه شغال»، «پیش خواهد آمد»، «شیار ۱۴۳»، «چهارصد روز»، «ناخواسته»، «خرس قطبی کوچولو۲»، «پنج کودک جسور»، «خانه‌ای کنار دریا»، «سوار در باران»، «حبیب آقا»، «یتیم‌خانه ایران»، «جاودانگی»، «ساعت یک نیمه شب»، «یک ماه دوست‌داشتنی»، «تاریکی»، «بازمانده»، «حوض نقاشی»، «بازگشت به رودخانه برفی»، «ترانه آتش»، «خورشید»، «انتخاب اَدل»، «در اعماق دریا ۱»، «مخمصه»، «بازماندگان»، «ناپدید شده»، «مردی شبیه باران»، «غوطه‌ور»، «محموله سری»، «در اعماق دریا ۲»، «امتیاز»، «لبه تیغ»، «در اعماق دریا ۲»، «یونس»، «من هنوز آلیس هستم»، «لبه تیغ»، «دزد و قهرمان»، «پرواز خاموش» و «هشت میلیمتری» پنج‌شنبه، جمعه و شنبه ۲۵، ۲۶ و ۲۷ مهرماه مصادف با اربعین حسینی از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

ماجرای نذر “گلی” برای فرش حرم امام حسین(ع)

فیلم سینمایی «تا انتها حضور» به کارگردانی علی شاهیده، پنج‌شنبه ۲۵ مهر ماه ساعت ۲۳ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

این فیلم روایتگر قصه دختری است به نام گلی که نذر می‌کند تا با دستان خود، فرشی ببافد و آن را به حرم امام‌حسین(ع) هدیه کند که این آغاز راه است.

ناصر بنی‌آدم، سرور صالح‌آبادی و احسان باقری در فیلم تلویزیونی «تا انتها حضور» هنرنمایی کرده‌اند.

“ستاره خضرا” به آنتن شبکه یک رسید

فیلم تلویزیونی «ستاره خضرا» به کارگردانی محمدرضا ورزی، جمعه ۲۶ مهرماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: زمانی که خولی ملعون مأموریت پیدا می‌کند که سر مبارک امام حسین(ع) را به دربار یزید عرضه کرده و در مقابل آن پول دریافت کند این ملعون یک شب را در دیری اطراق می‌کند و راهب نصرانی که آنجا سکونت دارد، متوجه کراماتی از سر مبارک سیدالشهدا(ع) شده و…

محمد صادقی، چنگیز وثوقی، سعید نیکپور، احمد نجفی، فخرالدین صدیق‌شریف و مهدی کاسه‌ساز در این فیلم هنرنمایی کرده‌اند.

“یاسین” فیلم ۹۰ دقیقه‌ای روز اربعین

فیلم تلویزیونی «یاسین» به کارگردانی علی بیطرفان، شنبه ۲۷ مهرماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

فیلم داستان زوج جوانی را نشان می‌دهد که در نظر دارند مرسولات موکبی در کربلا را ارسال کنند و در این راه تلاش‌های زیادی انجام می‌دهند که از قضا بار موکب به روستایی سنی‌نشین عراق منتقل می‌شود.

عمار تفتی، آزاده ریاضی، مهران رجبی، کیانوش گرامی و سیدحسن محیط‌زاده در فیلم تلویزیونی «یاسین» هنرنمایی کرده‌اند.

«خرس مهتاب» روی آنتن شبکه دو

فیلم سینمایی «خرس مهتاب» به کارگردانی توماس بودنشتین و مایک مائوروس، پنج‌شنبه ۲۵ مهرماه ساعت ‌‌8 صبح از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان انیمیشن آمده است: خلبان تازه کاری که هواپیمایش آسیب دیده، با ماه تصادف می‌کند و باعث به زمین افتادن آن می‌شود. خرس مهتاب که به ماه بسیار علاقه دارد، او را پیدا می‌کند و به خانه خود می‌برد. خرس مهتابی به دنبال یافتن راهی برای بازگرداندن ماه به آسمان می‌شود که ماه به خاطر شنیدن آواز مرغ مهتاب به خواب فرو می‌رود، و خرس مهتاب، به ناچار به دنبال یافتن راهی برای بیدار کردن ماه نیز می‌شود. خرس مهتاب که به دنبال کسی برای بیدار کردن، ماه می‌شود ناخودآگاه سر از جنگل ترسناکی درمی‌آورد که…

“یک تابستان پرهیجان” به شبکه دو رسید

فیلم سینمایی «یک تابستان پرهیجان» به کارگردانی فرانسیس لکلرک، جمعه ۲۶ مهرماه ساعت ۰۱:۲۰ بامداد از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی پاتریک روبیتیل، پیر لوک فانک و ژاسینته لاگو خواهیم دید: تعدادی از دانش‌آموزان ۱۲ ساله در تابستان با تیم بیسبال مدرسه دچار مشکل شده؛ مجبور می‌شوند در آن شرکت نداشته باشند. مدرسه که به دلیل کمبود امکانات شرایط تشکیل تیم دیگری را ندارد؛ دانش‌آموزان را تشویق به شرکت در اردوی تابستانی می‌کند. مارتن که یکی از این دست دانش‌آموزان است؛ به دلیل علاقه وافر به بیسبال از این موضوع سرخورده شده است؛ سرانجام چاره جوئی پدرش او را کمک می‌کند تا باری دیگر به بیسسبال بپردازد. پدر مارتن تیمی دیگر تشکیل داده و …

“ترانه پاییزی” و روایت ملوک‌خانم در خانه‌ای قدیمی

فیلم تلویزیونی «ترانه پاییزی» به کارگردانی حسن آخوندپور، جمعه ۲۶ مهرماه ساعت ۸ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

خلاصه داستان فیلم در مورد ملوک خانم است که در خانه قدیمی خود به تنهایی زندگی می کند. او دارای دو فرزند پسر و دختر است و همسرش را مدت ۱۰ سال است از دست داده است. شب‌ها با یاد خاطرات کودکی فرزندانش تا صبح خواب می بیند. میلاد پسر ملوک خانم به علت جعل سند خانه اش توسط فروشنده کلاهبردار مبلغ ۲۰۰ میلیون مقروض شده، مهشید که مدتها پیش از همسرش جدا شده و به تنهایی دو فرزندش را بزرگ گرده ، به سختی گذران زندگی می کند. از سویی دیگر شاهرخ پسر مهشید در شرف مراسم عروسی است اما …

شاه پسند طاهری، محمد جهان پا و نرگس نوروزی در این فیلم بازی کرده‌اند.

«قدم‌زدن در بهشت» با بازی یک دوبلور با سابقه

فیلم تلویزیونی «قدم زدن در بهشت» به کارگردانی علی بهادر، شنبه ۲۷ مهرماه ساعت ۲۰ دقیقه بامداد از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: شهاب وکیل دادگستری در آستانه ازدواج با رهاست؛ پدر رها در پی بروز مشکلی اساسی و جعل امضای پدر شهاب دوست و شریک تجاری خود، به شدت با هم اختلاف پیدا کرده‌اند و این اختلاف ازدواج شهاب و رها را تحت الشعاع قرار می‌دهد. شهاب درگیر پرونده‌ای است که متهم آن در دادگاه محکوم به زندان می شود دختر متهم که پدرش را متهم نمی‌داند گاه و بیگاه مزاحم زندگی رها و شهاب می‌شود و می‌خواهد از شهاب انتقام بگیرد؛ در جریان یک تعقیب و گریز، شیرین با ماشینی برخورد می‌کند و پس از انتقال او به بیمارستان، پزشک مربوطه متوجه درد کمر قدیمی شیرین شده و نیاز حیاتی او به پروتزی گران قیمت است؛ خانواده دختر به دلیل مشکلات مالی عاجز از تهیه پروتز است. شهاب که به نوعی خود را مقصر می‌داند، پروتز لازم را از شرکت پدرش تهیه می‌کند؛ اما …

ناصر ممدوح، امیرمحمد زند، عطا سلمانیان، علی طالب لو، زهرا اویسی و محمدهادی قمیشی در فیلم تلویزیونی «قدم زدن در بهشت» ایفای نقش کرده‌اند.

“گهواره خالی” در تلویزیون

فیلم تلویزیونی «گهواره خالی» به کارگردانی شهرزاد سالمی، شنبه ۲۷ مهرماه ساعت ۸ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

داستان فیلم درباره دو برادر به نام‌های حسین و امیرعباس است که تلاش دارند تا با کمک دوستانشان در محل، به مادر یک شهید برای برگزاری هیئت عزاداری امام حسین(ع) کمک کنند؛ حسین و امیرعباس یک شب در حال رفتن به خانه، به پیرزنی برمی‌خورند که در حال زدن پارچه سیاه بر سر در منزلش است. آنها به او کمک می‌کنند تا پارچه را به دیوار نصب کند؛ در همین حین دو برادر متوجه می‌شوند که او مادر یکی از رزمندگان دوران دفاع‌مقدس است که از سرنوشت پسرش خبری ندارد و منتظر رسیدن خبری از او است.

حتما بخوانید:  ادعاهای جدید باکو علیه ایران!

حسین و امیرعباس با یکی از بچه‌های محل به نام نادر اختلاف دارند و همین باعث می‌شود آنها در مقابل نادر و هیئتی که دارد، تلاش کنند تا در خانه آن پیرزن هیئتی برپا کنند؛ آنها تصمیم می گیرند به نیت حضرت علی اصغر علیه السلام، هیئت خود را برپا کنند که به همین منظور به دنبال یک گهواره می‌گردند تا از آن در هیئت خود استفاده کنند؛ دو برادر، یک گهواره در یک سمساری پیدا می‌کنند و با مشکلاتی که در پیش رو دارند، بالاخره با کمک عمه خود به آن گهواره می‌رسند. حسین یک شب در حین برگزاری هیئت …

مریم کاویانی، حسن اسدی، حسین سالمی و امیرعباس سالمی در این فیلم بازی کرده‌اند.

«کربلا جغرافیای یک تاریخ» به روایت داریوش یاری

فیلم سینمایی «کربلا جغرافیای یک تاریخ» به کارگردانی داریوش یاری، شنبه ۲۷ مهرماه ساعت ۱۶:۳۵ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

این مستند روایی، در فاز نخست مروری مستند گونه بر حرکت حماسی امام حسین(ع) از ابتدا تا پس از شهادت در روز عاشورا دارد و در فاز بعدی چگونگی عزاداری در فرهنگ های مختلف در جهان را در ماه محرم بررسی می‌کند.

«بار دیگر باران» از شبکه سه

فیلم تلویزیونی «بار دیگر باران» به کارگردانی سیدحامد حسن‌پور، پنج‌شنبه ۲۵ مهرماه ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

این فیلم تلویزیونی داستان زنی است که وسایل نذری فراهم کرد است تا برای سلامتی دخترش نذری آماده کند اما به دلایلی نمی‌تواند این کار را انجام دهد؛ حاج حجت علمدار از پیرمردانی است که هر سال برای امام حسین(ع) نذری می‌دهد. پسر کوچک حاج حجت زیاد اهل نیست و برای پولدار شدن به هرکاری دست می‌زند، او با شخصی به نام سلیمی همکار می‌شود که یک محتکر جنس است که می‌خواهد سر رضا را کلاه بگذارد و …

فرهاد دانشور، شراره رخام، فریبا کوثری و سینا رازانی در فیلم تلویزیونی «بار دیگر باران» ایفای نقش کرده‌اند.

«به خاطر برادرم» در قاب سیما

فیلم سینمایی «به خاطر برادرم» به کارگردانی وان سو یانگ، جمعه ۲۶ مهر ماه ساعت ۳۰ دقیقه بامداد از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی یانگ سو دو، اک هریس، دای هان جی خواهید دید: دویانگ در ورزش جودو، ورزشکار صاحب نام و مشهوری است که صاحب جوایز بین‌المللی شده است؛ تا اینکه در یکی از مبارزات به دلیل شدت ضربه بیناییش را از دست می‌دهد و برای همیشه نابینا می شود. دویانگ تصمیم می‌گیرد برای همیشه ورزش را کنار بگذارد و خانه‌نشین شود.

سیک برادر ناتنی دویانگ است؛ او کلاهبردار حرفه‌ای است که باید تا سال‌های طولانی در زندان حبس بماند. سیک از معلولیت و شهرت برادرش سوء استفاده می‌کند و موفق می‌شود برای مدتی مرخصی بگیرد که …

«چتر عاشقی» به کارگردانی نیلوفر شهیدی

فیلم تلویزیونی «چتر عاشقی» به کارگردانی نیلوفر شهیدی، جمعه ۲۶ مهرماه ساعت ۸ به روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.

این فیلم زندگی دختری جوان به نام ریحانه را روایت می‌کند که در آستانه ایام عزاداری امام حسین(ع) وارد خانه‌ای قدیمی می‌شود؛ با ورود وی به این خانه اتفاقاتی رقم می‌خورد که باعث اختلاف بین همسایه‌ها می‌ شود.

جعفر دهقان، نازنین کریمی، اتابک نادری، سیروس همتی، داود شیرعلی و ساناز سماواتی در فیلم تلویزیونی «چتر عاشقی» نقش‌آفرینی کرده‌اند.

«تنها میان امواج» به آخر هفته رسید

فیلم سینمایی «تنها میان امواج» به کارگردانی جیمز مارش، جمعه ۲۶ مهرماه ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی راشل ویز، کولین فرت و دیوید تیولیس آمده است: دونالد کراست کارمند یکی از شرکت های بهره برداری الکتریکی است. او روابط بسیار عاشقانه و صمیمی ای با همسر و ۳ فرزند خود داشته و آرزو دارد تا همسر و فرزندانش را در رفاه و آسایش ببیند. به همین منظور تلاش می‌کند تا با انجام فعالیت‌های هرچند کوچک، به سطح رفاه خانواده ارتقاء ببخشد.

او دستگاه جهت یابی مسیر دریایی را اختراع می‌کند و از طرفی خبر آغاز یک مسابقه قایقرانی برای سفر به دور دنیا را می‌شنود و همین امر سبب می‌شود تا در ذهن او رویای سفر در دور دنیا به وسیله یک قایق بادی شکل بگیرد. او به سراغ یک سرمایه‌گذار می‌رود و از وی می‌خواهد تا برای دست‌یابی به هدفش به ساخت یک قایق بادی به او یاری برساند. سرمایه‌گذار نیز ابتدا مخالفت کرده و سپس متقاعد می‌شود که در صورت عدم موفقیت دونالد تمام اموال وی را مصادره کند؛ دونالد که تا حد زیادی از تصمیم خود مطمئن است قرردادی را با وی تنظیم کرده و …

علی عمرانی بازیگر «لونه شغال»

فیلم تلویزیونی «لونه شغال» به کارگردانی رضا دادویی، جمعه ۲۶ مهرماه ساعت ۱۹ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این فیلم خواهیم دید: پلیس مبارزه با مواد مخدر یک اشپزخانه شیشه را زیر یک کانتیر در یک انبار ماشین‌های اسقاطی کشف می‌کنند؛ در همان حوالی جنازه سوخته فردی به نام سعید را می‌یابند که در کار قاچاق و تولید موادمخدر بوده است. بعد از تحقیق متوجه می‌شوند که پدر سعید و خواهر ناتنی او رویا از کشته‌شدن او زیاد ناراحت نیستند زیرا او همیشه باعث ازار و ناراحتی آنها بوده است.

در بین قاچاقچیان مواد مخدر اسم فردی به نام شغال وجود دارد که در واقع رأس حرم است، اما پلیس قادر به کشف هویت واقعی او نبوده است. بعد مدتی پلیس متوجه می‌شود که خواهر ناتنی سعید در یک شرکت صادرات و واردات مواد دارویی کار می‌کند و رییس ان شرکت نیز به وی علاقه دارد. در پی این تحقیقات آنها متوجه می‌شوند که موادی که آنها وارد می‌کنند مواد تشکیل‌دهنده شیشه است؛ از همین سر نخ به هویت اصلی خواهر ناتنی سعید پی می‌برند و …

علی عمرانی، پیمان شریعتی و نیما رئیسی در فیلم تلویزیونی «لونه شغال» هنرنمایی کرده‌اند.

«پیش خواهد آمد» به روایت بهروز شعیبی

فیلم تلویزیونی «پیش خواهد آمد» به کارگردانی بهروز شعیبی، شنبه ۲۷ مهرماه ساعت ۱۰ به روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.

این فیلم زندگی غلام، آوا و بهنام را روایت می‌کند که دو روز مانده به تاسوعا در زندگی هر کدامشان گرهی می‌افتد و هرکدام از این سه فرصت کوتاهی دارند تا مشکل خود را…

سیامک صفری، مهدی صباغی، یکتا ناصر، جواد عزتی، شیوا ابراهیمی، لیلا شوقی، علیرضا زمانی‌نسب و مصطفی ساسانی در فیلم تلویزیونی «پیش خواهد آمد» نقش‌آفرینی کرده‌اند.

مریلا زارعی با «شیار ۱۴۳» می‌آید

فیلم سینمایی «شیار ۱۴۳» به کارگردانی نرگس آبیار، شنبه ۲۷ مهر ماه ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

حتما بخوانید:  وزیر کشاورزی: با صف گوشت خداحافظی کنید

در این فیلم خواهیم دید: یونس پسر مش الفت با عده‌ای از جوانان روستا کار در کارخانه مس کرمان را رها می‌کنند تا عازم جبهه شوند. پس از مدتی ارتباط یونس با خانه قطع می‌شود و همه حدس می‌زنند که او اسیر شده است. اسرا آزاد می‌شوند و باز هم خبری از یونس نیست. الفت بیقرار پسرش از هر کس و هر جا نشانی او را می‌گیرد. عاقبت تماس می‌گیرند و می‌گویند که خبری از یونس در راه است. الفت خانه را آب و جارو می‌کند اما …

مریلا زارعی، گلاره عباسی، مهران احمدی و جواد عزتی در فیلم سینمایی «شیار ۱۴۳» ایفای نقش کرده‌اند.

«چهارصد روز» در شبکه چهار

فیلم سینمایی «چهارصد روز» به کارگردانی مت آسترمن، پنج‌شنبه ۲۵ مهر ماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی دین کوک، کیتی لاتز و برندان روث آمده است: چهار فضا نورد جوان برای یک دوره آزمایشی به یک مکان شبیه سازی شده در زیر زمان وارد می‌شوند که قرار است زندگی در شرایط دشوار در فضا را تجربه کنند. آنها بعد از گذشت چند ماه متوجه می‌شوند که گویا در این محفظه تنها رها شده‌اند چون ارتباط با مرکز هم قطع شده است.

روزها می‌گذرد اما هیچ خبری نیست آنها بیش از یک سال است که تنها رها شده‌اند و بین خود به شدت دچار تنش و درگیری شده‌اند. ناگهان متوجه می‌شوند مردی از راه کانال وارد سفینه شده و به دنبال غذا می‌گردد. آنها نیز تصمیم می‌گیرند از محفظه خارج شوند. اما خارج از سفینه توسط آدم‌های شروری مورد حمله قرار می‌گیرند. لذا هر طور شده باید خود را به سفینه برسانند. پس از یک درگیری و تعقیب و گریز بالاخره دو نفر از آنها مؤفق می‌شوند جان خود را نجات داده و به سفینه بازگردند که …

مهتاب کرامتی «ناخواسته» به تلویزیون می‌آید

فیلم سینمایی «ناخواسته» به کارگردانی برزو نیک‌نژاد، جمعه ۲۶ مهرماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار روی آنتن می‌رود.

این فیلم درباره طلبه جوانی است که از قم به سمت نائین حرکت می‌کند و برای خرج سفر و تنها نماندن چند مسافر نیز سوار می‌کند. مسافرانی که هرکدام قصه‌ای دارند و طلبه جوان هم ناخواسته درگیر قصه‌هایشان می‌شود. طلبه جوان ناخواسته به دختری جوان علاقمند می‌شود که در حال فرار از دست کارفرمایش است. اما او به مقصد می‌رسد و آنها از هم جدا می‌شوند؛ در راه بازگشت طلبه جوان دو دل است که …

مهرداد صدیقیان، الناز حبیبی، مهتاب کرامتی و ستاره اسکندری در فیلم سینمایی «ناخواسته» ایفای نقش کرده‌اند.

انیمیشن سینمایی در شبکه پنج

انیمیشن سینمایی «خرس قطبی کوچولو۲» به کارگردانی پیت دی ریکر، پنج‌شنبه ۲۵ مهرماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی ماکزیمیلین آرتاجو، سلین وت و لیندر ولف خواهیم دید: لارز یک توله خرس قطبی است که با پدر و مادرش در قطب شمال زندگی می‌کند. او به همراه دوست فوک خود، روبی برای نجات یک پنگوئن به نام کاروزو ناخواسته وارد قطار انسان‌ها می‌شوند و به جنوب می‌روند بعد از پیاده شدن از قطار وارد یک کشتی می‌شوند و پس از مدتی خود را در جزیره‌ای آتشفشانی به نام گلاپاسگوس می‌یابند…

«پنج کودک جسور» در قاب سیما

فیلم سینمایی «پنج کودک جسور» به کارگردانی کیساناپونگ راچاتا، جمعه ۲۶ مهرماه ساعت ۹ از شبکه پنج پخش می‌شود.

داستان فیلم با بازی ناتاتوتی بونراپساپ، نورات تیچاراتانپراسرت و ساسیا جیندامانی مربوط می‌شود به پنج کودک که نزد یک استاد فنون رزمی زندگی می‌کنند و از او فنون رزمی هم می‌آموزند. استاد همیشه به آنها متذکر می‌شود که این فنون برای کتک زدن مردم نیست، بلکه برای دفاع از حقوق افراد ضعیف است. یکی از بچه‌ها که از دیگران کوچک تراست، ناراحتی قلبی دارد و باید هرچه زودتر پیوند قلب شود. بچه‌ها با سختی فراوان بالاخره موفق می‌شوند که یک قلب پیوندی برای او پیدا کنند. ولی یک گروه تبهکار …

«خانه‌ای کنار دریا» جمعه پخش می‌شود

فیلم سینمایی «خانه‌ای کنار دریا» به کارگردانی رابرت گیودی گوئین، جمعه ۲۶ مهرماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی آرین آسکاردی، جین پیر داروسین و ژرارد میلان خواهیم دید: آنژل که در پاریس یک بازیگر تئاتر مطرح است به خانه پدری اش در یک شهر کوچک ساحلی بازگشته است. پدرش دچار فراموشی شده و قبل از فراموشی کامل خواسته تا دارایی‌اش را بین فرزندانش تقسیم کند و برای جبران گذشته که طی یک حادثه باعث مرگ فرزند آنزل شده سهم بیشتری برای وی درنظر گرفته است، البته آنژل قبول نمی‌کند. زوزف مرد دیگری از این خانواده ظاهرا یک استاد دانشگاه بازنشسته است که به خاطر شکست‌هایی در زندگی‌اش خورده دچار تردیدهای بسیار است. برانزر همسر جوان زوزف که قبلا دانشجوی او بوده نمی‌تواند افسردگی و ناامیدی زوزف را تحمل کند و قصد دارد از او جدا شود. در این حین سوزان و مرتن پدر و مادر ایوان یکی دیگر از اعضای خانواده در اثر ناراحتی قلبی همزمان فوت می‌کنند و …

«سوار در باران» و ماجرای احمد پسربچه‌ای با پای فلج

فیلم تلویزیونی «سوار در باران» به کارگردانی حسن جوان بخت، شنبه ۲۷ مهرماه ساعت ۹ از شبکه پنج پخش می‌شود.

در خلاصه داستان آمده است: احمد پسربچه‌ای که از پا فلج است بامادرش گل خانم و برادرش کاس آقا در یکی از روستاهای گیلان زندگی می‌کند پدر احمد سال ها پیش هنگام اجرای نمایش بندبازی براثر سقوط جان باخته است. کاس آقا مصمم است با تمرین زیاد، هنر پدرش یعنی بندبازی را پی بگیرد و با پولی که به دست می‌آورد، هزینه درمان برادرش را فراهم کند؛ اما مادرش به واسطه خاطره مرگ شوهرش راضی به این کار نیست.کاس آقا می‌کوشد مخفیانه به تمرین بپردازد و …

جمشید حسین نژاد، پژمان امینی، اعظم علی پور، فریبا لامعی و غزاله پورمحمد بازیگران این فیلم هستند.

«حبیب آقا» به روایت سیما

فیلم تلویزیونی «حبیب آقا» به کارگردانی محمد حمزه‌ای، شنبه ۲۷ مهر ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود.

فیلم داستان پیرمردی به نام حبیب آقا و پسرش رضا را روایت می‌کند. رضا شغلش را از دست داده و همسرش قصد جدایی از وی را دارد زیرا فکر می کند رضا حاضر نیست هر کاری را قبول کند. رضا پنهان از چشم همسرش در آژانس دوستش کار می کند و مجبور است پدر بیمارش را نیز با خود ببرد ولی ماشینش را دزد می برد و حبیب آقا در اثر نگرانی برای رضا و زندگیش سکته می‌کند و حافظه اش را از دست می‌دهد. کلانتری ماشین را که در خیابان رها شده بود می‌یابد و تحویل رضا می‌دهد. رضا یک کیف با مقدار۲۰۰ میلیون پول در صندوق عقب ماشین پیدا می‌کند تا اینکه متوجه می‌شود پدرش زمینی را داشته به مبلغ ۱۵۰ میلیون تومان فروخته و چون پولی که پیدا کرده خیلی بیشتر است فکر می‌کند که پولی که در صندوق عقب پیدا کرده پول دزدی است تا …

حتما بخوانید:  همراه با تیم ملی؛ یک قدم مانده به صعود

حسین ملکی، سجاد افشاریان، امید روحانی و بهنام تشکر در این فیلم بازی کرده‌اند.

«یتیم خانه ایران» از شبکه ۵ پخش می‌شود

فیلم سینمایی «یتیم خانه ایران» به کارگردانی ابوالقاسم طالبی، شنبه ساعت ۲۱:۴۵ از شبکه پنج پخش می‌شود.

داستان این فیلم در سال ۱۲۹۵ تا ۱۳۰۰ می‌گذرد که در زمان احمدشاه قاجار، بر اثر قحطی ناشی از خیانت انگلیس‌ها، ۹ میلیون نفر از مردم ایران جان باختند.

علیرام نورایی، جعفر دهقان و قطب‌الدین صادقی در فیلم سینمایی «یتیم خانه ایران» ایفای نقش کرده‌اند.

«جاودانگی» از شبکه شما

فیلم تلویزیونی «جاودانگی» به کارگردانی محسن توکلی، پنج‌شنبه ۲۵ مهرماه ساعت ۲۴ از شبکه شما پخش خواهد شد.

داستان فیلم درباره فردی به نام رسول است که در زندان و در هراس از اجرای حکم قصاص است. مدتی قبل او حین کشتی‎ای غیر رسمی دوست و حریفش جواد را بر زمین زده و باعث مرگ او شده است. اصغر برادر جواد خواهان قصاص رسول است. حاج ولی بزرگ و معتمد محل به دنبال گرفتن رضایت از اولیای دم است اما جعفر نمی‌پذیرد و از آنجا که معصومه دختر حاج ولی عقد کرده‎ جعفر است این مسأله رابطه‎ آن ها را دچار خدشه می‌سازد.

حاج ولی از رایزنی با دادستانی و ضمانتی معتبر حکم شرکت رسول را در کشتی چوخه می‌گیرد، اما رسول تمایلی به این کار ندارد مادر رسول در ملاقات با پسر و در واگویه‎ای عاطفی او را برای گرفتن کشتی ترغیب می‎کند. از طرفی جعفر عصبانی از این موضوع جهیزیه‎ معصومه را پس می‌فرستد و این مسأله ضربه‎ای روحی به معصومه می‌زند. جعفر با خود عهد می‎کند تا در مسابقه با رسول او را شکست داده و …

ابوالفضل پورعرب، عنایت بخشی، جمشید صفری و فاطمه نمازی در فیلم تلویزیونی «جاودانگی» هنرنمایی کرده‌اند.

«ساعت یک نیمه شب» در تلویزیون

فیلم تلویزیونی «ساعت یک نیمه شب» به کارگردانی شاهین باباپور، جمعه ۲۶ مهر ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان آمده است: حمید قهرمان وزنه برداری تیم ملی ظاهراً متهم به قتل است چون فردی بر اثر استفاده از مواد نیروزایی که عاملش حمید بوده کشته شده است. اکنون حمید از تهران به کرمانشاه نزد دوست دوران خدمتش مسعود آمده و ساکن مهمانپذیر پدر او شده است، تا پس از مدتی به کشور ترکیه پناهنده شود. روزی بهروز پسرخاله مسعود که خواهان مینو خواهر او است و با ورود حمید به خانۀ مسعود دلگیر شده است با حمید و مسعود درگیر می‌شود و مسعود او را مجروح می کند.

مسعود علی‌رغم میل حمید خود را به نیروی انتظامی معرفی کرده و بازداشت می شود. حمید در غیاب مسعود با تمهیدی برای رسیدن به مقصود، به جای او در مسابقات قهرمانی کشتی استان شرکت و تا مرحلۀ پایانی پیش می‌رود. حمید برای موفقیت در فینال قصد دوپینگ دارد که پدر مسعود از مسأله آگاه و او را شماتت می‌کند. حمید پشیمان است برای جبران، تمریناتش را به صورت فشرده ادامه می دهد و مورد تفقد او قرار می‌گیرد و در حالی که اسباب خروجش از کشور مهیا شده در کشتی نهایی مغلوب حریفش می‌شود اما …

حمیدرضا پگاه، مهدی صباحی، هیلدا خسروی و محسن آفتاب سوار در فیلم تلویزیونی «ساعت یک نیمه شب» بازی کرده‌اند.

«یک ماه دوست داشتنی» در شبکه استانی تلویزیون

فیلم تلویزیونی «یک ماه دوست داشتنی» به کارگردانی امین شجاعی، شنبه ۲۷ مهر ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان آمده است: محمد باقر به همراه همسرش بی‌بی بتول در قرعه کشی سفر به کربلای معلی شرکت می کند که در این قرعه کشی او برنده و نام همسرش در نمی آید. علی‌رغم این مسئله محمد باقر به هم ولایتی‌هایش اعلام می‌کند که نام هر دوی آنها برای سفر معنوی در آمده است و او در برابر نصایح همسرش مبنی بر پرهیز دروغ مقاومت کرده و برای پوشش دروغ اول مجبور به گفتن دروغ های دیگر می‌شود. روز موعود فرا می‌رسد او به همراه همسرش با بدرقه مردم راهی شهر می‌شوند. محمد باقر در ابتدا تلاش می‌کند ترتیب سفر با همسرش را بدهد اما در این مسیر فریب فرد کلاهبرداری را می‌خورد و …

یدالله شادمانی، فاطمه درویش نژاد، علی کهن، علی نفیسی، بهزاد تاج‌الدین و مسعود فوقانی در این فیلم بازی کرده‌اند.

«تاریکی» در شبکه امید

فیلم سینمایی «تاریکی» به کارگردانی سانجای لیلا بانسالی، پنج‌شنبه ۲۵ مهرماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی آمیتاب باچان، رانی ماکرجی و شرناز پاتل خواهیم دید: خانواده مک نلی صاحب فرزندی استثنایی (نابینا و ناشنوا) می‌شوند. نام این کودک میشل است. خانواده مک نلی راه مناسبی برای تربیت میشل نمی‌یابند به همین دلیل از آقای ساهایی که معلم بچه‌های استثنایی است، تقاضای کمک می‌کنند. آقای ساهایی به خانه آن‎ها می‎آید و به شیوه خود به تعلیم میشل می‌پردازد و …

«بازمانده» در شبکه نوجوان تلویزیون

فیلم سینمایی «بازمانده» به کارگردانی احسان طاهری، جمعه ۲۶ مهر ماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.

داستان اصلی درباره فرحان، یک نوزاد فلسطینی است که پدر و مادرش توسط اشغالگران قدس کشته می‌شوند …

«حوض نقاشی» به شبکه جام‌جم رفت

فیلم سینمایی «حوض نقاشی» به کارگردانی مازیار میری، شنبه ۲۷ مهر ساعت ۱۹ از شبکه جام جم پخش می‌شود.

خلاصه داستان فیلم از این قرار است که: مریم و رضا که عقب‌مانده جسمی و حرکتی هستند در بهزیستی با هم آشنا شده و ازدواج می‌کنند. آنها خیلی زود صاحب پسری می‌شوند که در سنین دبستان از حرکات عجیب و غریب مادر و پدرش عذاب می‌کشد…

در این فیلم سینمایی، شهاب حسینی و نگار جواهریان نقش‌آفرینی کرده‌اند.

آخر هفته شبکه نمایش؛ از «خورشید» و «مخمصه» تا «مردی شبیه باران»

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «بازگشت به رودخانه برفی»، «ترانه آتش» به کارگردانی روح‌الله سهرابی، «خورشید»، «انتخاب اَدل»، «در اعماق دریا ۱»، «مخمصه» و «بازماندگان» پنج‌شنبه ۲۵ مهر ماه ساعت ۱۱، ۱۳، ۱۵، ۱۷، ۱۹، ۲۱ و ۲۳ از شبکه نمایش روی آنتن می‌رود.

فیلم‌های سینمایی ‌و تلویزیونی «ناپدید شده»، «مردی شبیه باران» به کارگردانی سعید سهیلی، «غوطه ور»، «محموله سری»، «در اعماق دریا ۲»، «امتیاز» و «لبه تیغ» جمعه ۲۶ مهرماه ساعت ۱۱، ۱۳، ۱۵، ۱۷، ۱۹، ۲۱ و ۲۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

فیلم‌های سینمایی ‌و تلویزیونی «در اعماق دریا ۲»، «یونس»، «من هنوز آلیس هستم»، «لبه تیغ»، «دزد و قهرمان»، «پرواز خاموش» و «هشت میلیمتری» شنبه ۲۷ مهر ماه ساعت ۱۱، ۱۳، ۱۵، ۱۷، ۱۹، ۲۱ و ۲۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *