دادستان کل: در آزادی روسری درآوردند و رقصیدند دادستان کل: در آزادی روسری درآوردند و رقصیدند | آوتاف
خانه / اخبار داغ / دادستان کل: در آزادی روسری درآوردند و رقصیدند

دادستان کل: در آزادی روسری درآوردند و رقصیدند

خبرگزاری مهر: حجت الاسلام محمد جعفر منتظری در جمع خانواده های شهدا، گفت: شهادت معمار نخستین قوه قضاییه ، شهید بهشتی و هفتاد و دو تن از یارانش را گرامی می‌داریم.

وی با اشاره به سخنی از امیرالمومنین گفت: جهاد پس از اسلام، بهترین و با فضیلت ترین اعمال است چرا که بقای دین به جهاد است.

منتظری با بیان اینکه جهاد گاهی اوقات جهاد با جان است، گفت: از ابتدای انقلاب تا کنون، جهاد با جان در این نظام وجود داشته است. علاوه بر این جهاد با مال هم در قرآن مورد اشاره قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه امروز در عرصه مبارزه هستیم؛ گفت: این شرایط مصداق جهاد اکبر است. امروز دشمن در قالب جنگ نظامی به میدان نیامده است و حضور دشمن امروز به صورت جنگ فرهنگی است. رهبری چند سال پیش تحت عنوان شبیخون فرهنگی هشدار داده بودند.

دادستان کل کشور افزود: آنچه در فضای مجازی و تحت عنوان تکنولوژی شاهدیم در خانه هایمان نفوذ کرده است و افراد حتی کودکان به عرصه لایتناهی ورود می کنند.

وی با اشاره به فعالیت معاونت امور فضای مجازی در دادستانی کل کشور گفت: امروز با انبوه عظیمی از آموزه های ضد دینی و ارزش ها مواجهیم و به طرز عجیبی به همه ابعاد زندگی ما تهاجم آوردند.

منتظری ادامه داد: اگر امروز خود را مجهز نکنیم از ناحیه تهاجم فرهنگی ضربه می بینیم. زمینه های نفوذ فرهنگ غربی را حتی در بدنه مدیریتی شاهدیم. زمانی که مخفیانه می روند سند ذلت بار ۲۰۳۰ را امضا می کنند و اگر ورود رهبری به این ماجرا نبود، این سند در مراکز آموزشی، ارایه می شد.

حتما بخوانید:  وقتی مدیران شهرخودرو، رحمتی را سرکار گذاشتند!

وی افزود: گهگاه شاهدیم عناصر دشمن به بهانه های مختلف در صفحات برخی نشریات و زمینه هایی که برخی مدیران فراهم می‌آورند نفوذ می‌کنند.

دادستان کل کشور با اشاره به ایجاد عرصه های شاد برای خانواده ها پس از فوتبال گفت: ما مخالف شادی جوانان نیستیم اما شاهد بودیم که برخی روزنامه ها تیتر زدند که آزادی آزاد شد.

وی افزود: شرم آور است تحت همین عنوان زن و مرد و دختر و پسر را در استادیوم جمع کنند و به هر مناسبتی خانم ها روسری برداشته و به رقاصی مشغول شوند. سئوالی که مطرح می شود این است که آیا شما خانواده شهدا ایثار کردید که با ارزش های ما اینگونه رفتار شود؟

دادستان کل کشور اظهار داشت: شرمم می آید بگویم آن شب در آزادی چه اتفاقاتی افتاده است. فیلم های اتفاقات آن شب وجود دارد. به برخی مدیران که می گویند از یک جا باید شروع کرد می گویم اگر فکر می کنید می‌توانید به مقصود برسید اشتباه می کنید.

برخی مدیران به شکارچی آمریکایی اجازه ورود دادند

منتظری ادامه داد: آمریکا ورود ایرانیان را به آن کشور ممنوع کرد. امریکا با نظام جمهوری اسلامی اینگونه رفتار می کند اما آن آقای مدیر برای اینکه یک فرد آمریکایی در آسایش و تفریح باشد اجازه می دهد به ایران آمده و از حیوانات شکاری ایران شکار کند.

وی افزود: اجازه داده شد به این فرد به کاشمر و نیشابور برای شکار برود. خوشبختانه دادستان کاشمر متوجه شده و ورود این فرد را ممنوع کرد.

منتظری ادامه داد: استدلال این افرادی که مجوز دادند این بود که پول می داد. عزت ما اینگونه حفظ می شود؟ آقای رئیس سازمانی که اجازه دادی شهروند آمریکایی برای دادن چند دلار بیشتر به تو، برای تفریح بیایید، باید بگویم که دادستان ها اجازه ورود آمریکایی ها را نباید بدهند که تا کنون هم ندادند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *