داشتن این خودروی باشکوه، آرزوی هر آفرودر است داشتن این خودروی باشکوه، آرزوی هر آفرودر است | آوتاف
خانه / اخبار داغ / داشتن این خودروی باشکوه، آرزوی هر آفرودر است

داشتن این خودروی باشکوه، آرزوی هر آفرودر است

گجت نیوز: لکسوس و JAOS جهت تبدیل لکسوس LX600 به یک آفرودر باابهت دست به کار شده‌اند. در ادامه با جزئیات بیشتر همراه گجت نیوز باشید.

لکسوس و تولیدکننده محصولات آفرود The Japan Offroad Service یا به اختصار JAOS، با همکاری یکدیگر یک نسخه ویژه از لکسوس LX600 تحت عنوان Offroad JAOS را جهت نمایش در سالن خودرو توکیو ۲۰۲۲ ساخته‌اند.

این خودروی باشکوه، آرزوی هر آفرودر است

LX600 نسخه ویژه آفرود از چرخ‌های ۲۰ اینچی تیتانیوم-طلای Enkei و تایرهای تمام زمینی Toyo Open Country برخوردار شده است. گلگیرهای این نسخه از جنس پلیمر تقویت‌شده با الیاف کربن هستند و در جلو و عقب خودرو اسکید پلیت نصب شده است. ضمناً باید به گل‌پخش‌کن‌های چهار چرخ خودرو اشاره کرد که یادآور خودروهای رالی است. برای دستگیره‌های درب نیز محافظ در نظر گرفته شده است.

این خودروی باشکوه، آرزوی هر آفرودر است

با این حال، هیچ تغییری در پیشرانه لکسوس LX600 صورت نگرفته است. این نسخه به همان پیشرانه اصلی ۳٫۵ لیتری V6 توئین توربو مجهز است که قدرت ۴۰۹ اسب بخار و ۶۵۰ نیوتون‌متر را به تولید می‌رساند. همچنین از گیربکس اتوماتیک ۱۰ سرعته و سیستم دیفرانسیل لغزش محدود بهره می‌برد.

این خودروی باشکوه، آرزوی هر آفرودر است

لکسوس و JAOS هیچ اشاره‌ای به بهبود سیستم لکسوس LX600 تعلیق نکرده‌اند. از این رو، در حال حاضر در نظر گرفته می‌شود که هیچ تغییری روی سیستم تعلیق این شاسی بلند لوکس اعمال نشده و همچنان از سیستم تعلیق دوجناغی در جلو و چهار میله‌ای در محور عقب برخوردار است. فضای داخلی هم احتمالاً شامل هیچ تغییری نشده است. در خصوص فضای داخلی، گفتنی است تیپ‌های Premium ،Luxury و F Sport این شاسی بلند لوکس در آمریکا به‌صورت استاندارد دارای صندلی‌های چرمی در هر سه ردیف هستند.

حتما بخوانید:  مجیدی انصراف داد؛ وقتی می‌آیم که هوادار بخواهد

این خودروی باشکوه، آرزوی هر آفرودر است

لکسوس LX600 نسخه JAOS در غرفه JOAS در سالن خودرو توکیو ۲۰۲۲ از ۱۴ تا ۱۶ ژانویه (۲۴ تا ۲۶ دی) به نمایش گذاشته خواهد شد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *