دستور کار جدید برای «بسیج» در محلات دستور کار جدید برای «بسیج» در محلات | آوتاف
خانه / اخبار داغ / دستور کار جدید برای «بسیج» در محلات

دستور کار جدید برای «بسیج» در محلات

خبرگزاری شبستان: رییس سازمان بسیج در چهارمین آیین جشنواره سراسری مالک اشتر بسیج با اشاره به لزوم بهره مندی از ظرفیت‌های بسیج در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب گفت: بسیج همان طور که در فرمایشات رهبری بیان شد یک کارنامه درخشان چهل ساله به همراه دارد.

بسیج: دستور کار ما افزایش حضور در محلات است

سردار غلامرضا سلیمانی:

* با توجه به شرایط ایران در دنیا و منطقه بسیج نقش خود را مناسب با نیاز‌های نظام جمهوری اسلامی ایفا می‌کند که این برنامه‌ها در بازه ۵ ساله از ابتدای سال ۱۳۹۹ بنیان نهاده خواهد شد.

* اولویت اول ما تغییر سبک مدیریت به سمت مدیریت جهادی و راهبری به شکل صیانت گونه است و بیشترین افرادی که می‌توانند به ما کمک کنند الگو‌ها و افراد برگزیده در بسیج هستند.

* برنامه ریزی متمرکز از بالا به پایین به برنامه ریزی بومی تغییر ساختار می‌دهد که این روش به معنای تغییر آرمان‌های انقلاب اسلامی نیست در واقع اهداف ما ثابت هستند، اما روش‌ها متغیر خواهد بود، همچنین شیوه نظارت و کنترل فرآیندی و جزئی نگری به شیوه‌ی کنترل و نظارت پیامد سنجی تغییر ساختار می‌دهد.

* (با اشاره به تداوم سایر برنامه‌های سازمان بسیج مستضعفین در ذیل تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی): با حفظ همه برنامه ها، بسیج متناسب با بیانیه گام دوم شیوه‌های جدیدی را پیش خواهد گرفت که بازآفرینی و ظریفت سازی مجدد پایگاه‌های محلی بسیج با محوریت مساجد در اولویت برنامه‌ها قرار دارد. بر همین اساس بسیج باید در محلات راهبرد و تاکتیک داشته باشد که با روش‌های متنوع و جذاب محقق خواهد شد.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  کمین استقلال و پرسپولیس برای نقل و انتقالات

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *