دیوان عالی، درخواست ۳ متهمِ آبان ۹۸ را پذیرفت دیوان عالی، درخواست ۳ متهمِ آبان ۹۸ را پذیرفت | آوتاف
خانه / اخبار داغ / دیوان عالی، درخواست ۳ متهمِ آبان ۹۸ را پذیرفت

دیوان عالی، درخواست ۳ متهمِ آبان ۹۸ را پذیرفت

ایلنا: وکیل مدافع محمد رجبی از پذیرش اعاده دادرسی توسط دیوان عالی کشور خبر داد و گفت: جای امیدواری دارد که دیوان عالی کشور با پذیرش استدلالات، اعاده دادرسی را پذیرفته و دستور رسیدگی مجدد صادر کرده است.

حسین تاج در خصوص آخرین وضعیت پرونده موکل خود که از متهمان آبان ماه است، اظهار کرد: امروز از محتویات رأی دیوان عالی کشور در شعبه ۲۳ دادگاه انقلاب مطلع شدیم.

وکیل مدافع محمد رجبی افزود: جای امیدواری دارد که دیوان عالی کشور با پذیرش استدلالات، اعاده دادرسی را پذیرفته و دستور رسیدگی مجدد صادر کرده است.

وی ادامه داد: ایرادات شکلی مشخصاً احصا کرده است و ماهیت را نقض کرده است و مسترد کرده است. اینکه طی چند بند ایرادات را تصریح کرده است، مبتنی بر لوایحی است که وکلا به دیوان عالی ارائه کرده بودند و دادگاه نیز پذیرفته و پرونده را مطالعه کرده‌اند و با ارجاع به صفحات و ایرادات، رأی را نقض کردند و مشخصاً هم اعلام کرده‌اند که عمل ارتکابی موکلان مطلقاً‌ در حد محاربه نبوده است.

تاج در پایان در خصوص تعیین وقت رسیدگی نیز گفت: هنوز وقت جلسه رسیدگی تعیین نشده است.

لازم به ذکر است، سعید تمجیدی، محمد رجبی و امیرحسین مرادی از بازداشت‌شدگان اعتراض‌های آبان سال ۱۳۹۸ هستند که قاضی صلواتی اسفند سال گذشته آنها را محاکمه و حکم اعدامشان را صادر کرده بود.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  «نیلی افشار» هنوز دستگیر نشده است

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *