دی‌کاپریو همراه با اخراجی‌ها در آخر هفته تلویزیون دی‌کاپریو همراه با اخراجی‌ها در آخر هفته تلویزیون | آوتاف
خانه / اخبار داغ / دی‌کاپریو همراه با اخراجی‌ها در آخر هفته تلویزیون

دی‌کاپریو همراه با اخراجی‌ها در آخر هفته تلویزیون

خبرگزاری تسنیم، فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «پرواز در شب»، «ترانه‌آتش»، «وقت بزرگ شدنه»، «توریست»، «برج‌مراقبت دیوانه»، «نبرد خرگوشی»، «شکار گوزن دم سفید»، «پلیس فروشگاه»، «نجات در آسمان خراش»، «فولاد خونین»، «اخراجی‌ها۲»، «بوی پیراهن یوسف»، «اورکا نهنگ قاتل»، «آواز گنجشک‌ها»، «ماهی بزرگ»، «دو دم»، «توپ‌ شوت شیشه»، «متولد ماه می»، «ملک پدری»، «انار» از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

کدام فیلم‌ها، آخر هفته به تلویزیون می‌آیند؟

«پرواز در شب» روی آنتن شبکه یک

فیلم سینمایی «پرواز در شب» به کارگردانی رسول ملاقلی‌پور، پنج‌شنبه بیست و چهارم مردادماه ساعت ۲۳ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: یک گردان نیروهای ایران در محاصره قرار می‌گیرد و ارتباط آن با قرارگاه مرکزی قطع می‌شود چهار نفر از رزمندگان گردان انتخاب می‌شوند تا برای درخواست کمک خود را به قرارگاه برسانند از آن میان سه تن کشته می‌شوند و یکی خود را به قرارگاه می‌رساند. فرمانده گردان نیز برای تهیه آب آشامیدنی سربازان زخمی، محاصره دشمن را می‌شکند، اما کشته می‌شود. قوای کمکی سر می‌رسد و …

فرج‌الله سلحشور، علی یعقوب‌زاده، تاجبخش فنائیان، جعفر دهقان، مصطفی لاجوردی، کامران نوروز، اکبر نیکرو و سید جواد هاشمی در فیلم سینمایی «پرواز در شب» هنرنمایی کرده‌اند.

«ترانه آتش» با بازی حمید لولایی

فیلم تلویزیونی «ترانه آتش» به کارگردانی روح‌الله سهرابی، جمعه بیست و پنجم مردادماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

موضوع این فیلم تلاش برای خودکفایی ساخت توربین‌های بزرگ در صنعت نفت و بومی‌سازی این صنعت پیچیده است.

حمید لولایی، جعفر دهقان، محمد کاسبی و شهرزاد عبدالمجید در فیلم تلویزیونی «ترانه آتش» هنرنمایی کرده‌اند.

«وقت بزرگ شدنه» فیلم سینمایی شبکه دو

فیلم تلویزیونی «وقت بزرگ شدنه» به کارگردانی ژرژ هاشم‌زاده، پنج‌شنبه بیست و چهارم مردادماه ساعت ۱:۳۰ بامداد از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

در این فیلم خواهیم دید: صدری پیر پسر منظم به همراه دوست دیرین خود اسد مرد میانسالی که با همسرش در حال متارکه است در یک کار به شراکت مشغولند. با ازدواج صدری و ناهید به شرط قطع ارتباط صدری با اسد در ضمن عقد، دوستی و کار آن دو دچار مخاطراتی می‌شود و …

جواد عزتی، سیامک صفری، گلاره عباسی و مه لقا باقری در فیلم تلویزیونی «وقت بزرگ شدنه» بازی کرده‌اند.

فیلم تلویزیونی «توریست» به کارگردانی ادریس عبدی پور، پنج‌شنبه بیست و چهارم مردادماه ساعت ۸ صبح از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

این فیلم درباره مجتبی پسر بچه ۱۰ ساله‌ای است که در خانه‌ای توریستی که میزبان گردشگران خارجی است، در یکی از روستاهای اطراف کرمان با پدر و مادر و خواهرش زندگی می‌کند.

توبیاس پسر بچه آلمانی که به همراه پدر و مادرش در خانه ی آنها اقامت دارند در اثر حادثه‌ای که ناشی از شیطنت مجتو است، آسیب می‌بیند. مجتو از کاری که کرده پشیمان است و کسی که او می گوید که اگر قبل از خوابیدن توبه کنی و رضایت بگیری، گناهت ثبت نمی‌شود و …

سیدمحمد حسینی، محمد صالح پور شیخ علی، رضا درویشی، شادمانی و محمد علی محی آبادی در این فیلم بازی کرده‌اند.

نمایش رفتنِ داوطلبانه به فضا در «برج مراقبت دیوانه»

فیلم سینمایی «برج مراقبت دیوانه» به کارگردانی اِریک جودُر، جمعه بیست و پنجم مردادماه ۴۰ دقیقه بامداد از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

خلاصه داستان فیلم با بازی اِریک جودُر، رمزی بِدیا درباره ارنست و بشیر دو خلبان ماهر در نیروی هوایی فرانسه است که در رده اول خلبانان جنگنده این کشور جای دارند.

زمانی که قرار می‌شود فرانسه اولین ماهواره مخابراتی خود را به فضا بفرستد، قرار می شود از این دو نفر به عنوان داوطلبین رفتن به فضا تست گرفته شود. برای این کار آنها را در دستگاه شبیه‌سازی که با سرعت‌های مختلف شروع به چرخش می‌کند قرار می‌دهند.

در طول این آزمایش و در اثر سرعت بسیار بالای دستگاه در هنگام چرخش، مغز این دو نفر دچار آسیب شده و پس از آن به جای دو خلبان تیزهوش، تبدیل به دو فرد احمق و کودن می‌شوند و کار آنها در حد تمیزکار فرودگاه و جابه جا کننده بارها و چمدان های مسافرین تنزل پیدا می‌کند.

در این بین، یک شب فرودگاه مورد حمله واقع شده و تعدادی افراد ماسک به صورت، به برج مراقبت حمله کرده و آنجا را اشغال می‌کنند …

«نبرد خرگوشی» جمعه پخش می‌شود

فیلم سینمایی «نبرد خرگوشی» به کارگردانی ویل گلاک، جمعه بیست و پنجم مردادماه ساعت ۸ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی جیمز کوردن، فیسل بازی و دامهنال گلیسون خواهیم دید: خرگوش های بازیگوشی در جوار باغ پیرمردی بد اخلاق زندگی می‌کنند و بزرگترین هیجان و تفریح زندگی‌شان، دزدی میوه از باغ پیرمرد است. پیرمرد می‌میرد و حیوانات به خیال آزادی شروع به حمله به باغ می‌کنند اما وارث پیرمرد جوانی سر به هوا به نام تامس است که مانند عمویش از حیوانات بیزار است.

بی‌دختر جوان و نقاشی است که در همسایگی تامس زندگی می‌کند و با حیوانات، مخصوصا خرگوش‌ها مهربان است. آنها به هم علاقه مند می‌شوند، در نتیجه تامس دشمنی خود با حیوانات را در خفا ادامه می‌دهد تا اینکه جدال آنها باعث نابودی خانه خرگوش‌ها و خانه بی می‌شود و این موضوع رابطه بی و تامس را بهم می‌زند …

حتما بخوانید:  توضیح کدخدایی درباره دلیل ردصلاحیت‌ها

«شکار گوزن دم سفید» روی آنتنِ شبکه دو

فیلم سینمایی «شکار گوزن دم سفید» به کارگردانی جودی هیل، جمعه بیست و پنجم مردادماه ساعت ۱۷ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم با بازی جاش برولین، مونتانا جوردن و دنی مک برد آمده است: باک شکارچی ماهری است که با تهیه مستند از طبیعت و شکار خود کسب درآمد می‌کند.

او مدتی است که از همسر خود جدا شده است. او برنامه‌ای تفریحی برای شکار گوزن دم سفید با پسرش جیدن در نظر گرفته است تا از این راه به پسر خود نزدیک شود. باک با جیدن و به همراه دوستش باک که فیلمبردار از راهی جنگل می‌شود.

باک متوجه می‌شود که جیدن دل مشغولی‌های دیگری دارد و سعی می‌کند که تمام حواس جیدن به شکار باشد ولی جیدن زیاد به خواسته او اهمیت نمی‌دهد. آنها …

«پلیس فروشگاه» از شبکه سه پخش می‌شود

فیلم سینمایی «پلیس فروشگاه» به کارگردانی استیو کار، پنج‌شنبه بیست و چهارم مردادماه ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی کوین جیمز و جایما مایز آمده است: پاول بلارت مأمور امنیتی یک فروشگاه بزرگ است؛ او مردی چاق و بی‌عرضه است که مشکل قند دارد و هر بیست دقیقه یکبار باید چیز شیرینی بخورد تا از حال نرود، به همین دلیل نمی‌تواند وارد نیروی پلیس شود اما …

پخش «نجات در آسمان خراش» از تلویزیون

فیلم سینمایی «نجات در آسمان خراش» به کارگردانی رابرت وان، پنج‌شنبه بیست و چهارم مردادماه ساعت ۱۶ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان این فیلم با بازی کاترین بل، آدریان هولمز و گرگ بریک آمده است: بث یک آرشیتکت است که در برجی که خود طراح آن بوده با همسر و تنها پسرش زندگی می‌کند. یک روز صبح که او از خانه برای انجام سفری خارج شده، متوجه وقوع حادثه‌ای در برج محل سکونت‌شان می‌شود و برای اطلاع از حال همسر و فرزندش به آنجا بر می‌گردد.

بعد از صحبت با رئیس تیم آتش‌نشانی در می‌یابد که همسر و پسر داخل واحد مسکونی گیر کرده‌اند. او مخفیانه به داخل ساختمان می‌رود و به سمت طبقه ۵۵ حرکت می‌کند. در بین راه او بیسیم و لباس یک آتش‌نشان را به تن می‌کند و ….

«فولاد خونین» از تلویزیون پخش می‌شود

فیلم سینمایی «فولاد خونین» به کارگردانی لئو ژانگ، جمعه بیست و پنجم مردادماه ۳۰ دقیقه بامداد از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی جکی چان و شو لو آمده است: سال ها پیش دختر کوچک مامور ویژه پلیس لین دونگ به دلیل نارسایی قلبی در حال مرگ است که یک دانشمند در لحظه آخر تصمیم می‌گیرد قلب مکانیکی و خون مهندسی شده‌ای که اختراع کرده را در بدن دختر قرار دهد.

دختر کوچک نجات پیدا می‌کند اما او حافظه‌اش را از دست می‌دهد و مامور لین تصمیم می‌گیرد بدون اینکه به او بگوید فقط دورادور مراقبش باشد.

سال‌ها بعد یک گانگستر قدرتمند و در حال مرگ با افراد خود به دنبال دختر است تا بتواند با قلب مکانیکی و خون مصنوعی داخل بدن دختر خود را نجات دهد و …

«اخراجی‌های۲» به یاد آزادگان پخش می‌شود

فیلم سینمایی «اخراجی‌ها۲» به کارگردانی مسعود ده نمکی، جمعه بیست و پنجم مردادماه ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این فیلم خواهید دید: درگیری شدیدی در منطقه نبرد ادامه دارد. دشمن بیمارستان صحرایی را محاصره می‌کند و همه اخراجی‌ها و همرزمانشان در پی راهی برای نجات می‌گردند.

دشمن با اسیرگیری گسترده قصد یک مانور تبلیغاتی را دارد. همه اسرا به یک اردوگاه اسرای ثبت نام نشده، منتقل می‌شوند. خانواده اخراجی‌ها برای زیارت عازم مشهد هستند و به طور ناخواسته درگیر یک حادثه تروریستی می‌شوند و ….

اکبر عبدی، جواد هاشمی، حسام نواب صفوی، امین حیایی و محمدرضا شریفی‌نیا در این فیلم بازی کرده‌اند.

فیلم سینمایی «بوی پیراهن یوسف» به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا، جمعه بیست و پنجم مردادماه ساعت ۱۹ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این فیلم خواهید دید: دایی غفور راننده تاکسی فرودگاه، ‌با وجود همه مدارکی که ثابت می‌کند پسرش یوسف در جنگ شهید شده، هنوز فکر می‌کند که او زنده است و حتی حرف دامادش اصغر را که همرزم یوسف بوده قبول نمی‌کند.

او با این که پلاک یوسف را هم در شکم یک کوسه یافته‌اند، همیشه منتظر است پسرش بازگردد. دایی غفور در فرودگاه با دختر جوانی به نام شیرین آشنا می‌شود که برای یافتن برادرش خسرو که در جنگ گم شده از اروپا به ایران آمده است.

یکی از آزادگان که در زندان با خسرو،‌ برادر شیرین بوده و به ایران بازگشته، با شیرین تماس می‌گیرد و می‌خواهد اطلاعاتی بدهد. شیرین و دایی غفور به دیدن او می‌روند و آزاده به آن‌ها می‌گوید که خسرو سالم است و به زودی بازمی‌گردد و …

حتما بخوانید:  توضیحات احسان علیخانی درباره شایعات اخیر

نیکی کریمی، علی نصیریان و جعفر دهقان در فیلم سینمایی «بوی پیراهن یوسف» هنرنمایی کرده‌اند.

«اورکا نهنگ قاتل» به شبکه چهار رسید

فیلم سینمایی «اورکا نهنگ قاتل» به کارگردانی میکائیل اندرسون، پنج‌شنبه بیست و چهارم مردادماه ساعت ۱۰:۳۰ از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.

فیلم داستان گروهی ماهیگیر است که در کنارساحل ماهی می گیرند و نهنگ صید می‌کنند. یک روز یک ماهیگیر بچه نهنگ را می‌کشد و نهنگ پدر به انتقام از او برمی‌آید. نهنگ او و همسرش را با تکه یخی از ساحل دور کرده و مرد را می‌کشد و …

«آواز گنجشک‌ها» مجید مجیدی پخش می‌شود

فیلم سینمایی «آواز گنجشک ها» به کارگردانی مجید مجیدی، پنج‌شنبه بیست و چهارم مردادماه ساعت ۲۱ از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.

این فیلم به داستان مرد ساده و میانسالی به نام کریم می‌پردازد. وی در یک مزرعه پرورش شترمرغ کار می‌کند. برحسب اتفاق یکی از شترمرغ‌ها از مزرعه فرار می‌کند. کریم چند روزی او را جستجو می‌کند، اما موفق نمی‌شود بیابدش و در نتیجه از کار اخراج می‌شود. این بهانه‌ای می‌شود که برای اولین بار به شهر برود. در شهر از طریق مسافرکشی با موتورسیکلت امرار معاش می‌کند. در شهر با حوادث زیادی روبرو می‌شود و …

رضا ناجی و کامران دهقان در فیلم سینمایی «آواز گنجشک ها» نقش‌آفرینی کرده‌اند.

«ماهی بزرگ» فیلم سینمایی تلویزیون شد

فیلم سینمایی «ماهی بزرگ» به کارگردانی تیم برتون، جمعه بیست و پنجم مردادماه ساعت ۲۱ از شبکه چهار روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی آلبرت فینی، یوان مک گریگور پدر که سال‌های سال با داستان‌های عجیب و غریب خود زندگی کرده، بیمار است و روزهای آخر زندگی‌اش را می‌گذراند.

حالا پسرش بعد سال در کنار پدر قرار گرفته، اما او دیگر از خاطرات و داستان‌های غیرقابل باور پدرش به ستوه آمده، تا اینکه با اتفاقی متوجه می‌شود تمام این داستان‌ها و ماجراجویی‌های پدر درست بوده و او هیچ‌گاه زندگی و حرف‌های پدرش را باور نکرده است. این پدر و پسر روزهای آخر زندگی پدر را با ارتباط و شناختی عمیق‌تر پشت سر می‌گذارند.

«دو دم» از شبکه پنج پخش می‌شود

انیمیشن سینمایی «دو دم» به کارگردانی ویکتور آزو، پنج‌شنبه بیست و چهارم مردادماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

این انیمیشن داستان یک گربه است که وقتی می بیند حیوانات جنگل دزیده می‌شوند سعی می‌کند به کمک سگ آبی حیوانات را نجات دهد و در این بین چند موجود فضایی به آنها کمک می‌کنند …

پخش «توپ شوت شیشه» در تلویزیون

فیلم تلویزیونی «توپ شوت شیشه» به کارگردانی بهمن شهروان، جمعه بیست و پنجم مردادماه ساعت ۸:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود.

در خلاصه داستان آمده است: پنج پسر بچه با همدیگر قرار می‌گذارند توپ بازی کنند، در محله و زمین بازی به بازی مشغول می‌شوند و در هر بار بازی کردن مشکلاتی را برای مردم و اهالی محل فراهم می‌سازند.

شیشه منزلی شکسته می‌شود و راننده‌ای که در بالای ماشین به تمیز کردن و شیشه مشغول است در برخورد توپ با او به زمین می‌افتد و اتفاقات دیگری که اهالی محل بچه‌ها را وادار می‌کنند زمین بازی‌شان را ترک کنند و بچه‌ها تصمیم می‌گیرند که زمین دیگری پیدا کنند و به صورت اتفاقی وارد مسجد می‌شوند.

سعی می‌کنند نظر خادم مسجد را با همکاری با او در برگزاری مراسم‌ها و مناسبت‌ها جلب کنند تا بتوانند از زمین پشت مسجد برای بازی استفاده کنند. نقشه بچه‌ها عملی می‌شود و …

اسماعیل خلج، عمار تفتی و رضا رادمنش در فیلم تلویزیونی «توپ شوت شیشه» ایفای نقش کرده‌اند.

«متولد ماه می» رویِ آنتن

فیلم سینمایی «متولد ماه می» به کارگردانی آرون کاتز، جمعه بیست و پنجم مردادماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی لولا کرکی و زویی کراوتیز جان چو آمده است: جیل دستیار بازیگر مشهوری به نام هتر است. هتر به تازگی از نامزدش دوین جدا شده است ولی هنوز در خانه‌ای که گرفته بود زندگی می‌کند.

هتر به کارگردانی به نام گرگ که مدتی است با او کار می‌کند جواب منفی می‌دهد و این در حالی است که فیلمش نیمه کاره مانده است و این گرگ را خیلی عصبانی می‌کند.

هتر به خانه جیل می‌رود و اسلحه او را قرض می‌گیرد تا احساس امنیت بیشتری کند. فردا صبح جیل که از خانه بیرون رفته بود موقع برگشت می‌بیند که هتر کشته شده است و به پلیس خبر می‌دهد و همه شواهد بر علیه جیل است. جیل به دنبال قاتل می‌رود و …

«ملک پدری» از شبکه شما پخش می‌شود

فیلم تلویزیونی «ملک پدری» به کارگردانی رسول صانعی، پنج‌شنبه بیست و چهارم مردادماه ساعت ۲۴ از شبکه شما پخش خواهد شد.

داستان فیلم درباره پدری پیر است که از غم اعتیاد فرزندش ساسان سکته می‏کند. او پس از بهبودی نسبی شرطی برای اعضای خانواده تعیین می‏کند. مبنی بر این که هرکس پسرش را از اعتیاد برهاند خانه‏ای ویلایی به او به ارث می‏رسد در این حال هرکدام از فرزندان مسیر اشتباهی را برای ترک اعتیاد می‌پیمایند که با داشتن موقعیت‌های طنز به نتیجه‌ای ختم نمی‌شود تا اینکه …

حتما بخوانید:  وقتی سهمیه بنزین هر نفر، ۵لیتر آب رفت!

سیدرضا حسینی، کیانوش گرامی، فریده دریامج و علی ابوالحسنی در فیلم تلویزیونی «ملک پدری» هنرنمایی کرده‌اند.

«انار» به تلویزیون می‌آید

فیلم تلویزیونی «انار» به کارگردانی حسین حلاج، جمعه بیست و پنجم مردادماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان آمده است: حاج رحمان کارخانه فرآوری پسته در روستای انار تاسیس کرده است، مصیب خان که کینه کهنه‌ای از حاج رحمان دارد با نقشه قبلی با کمک دو همدست‌اش نادر و بهمن کامیون‌های پسته حاج رحمان را می‌ربایند تا حاج رحمان مجبور شود برای پرداخت دیونش زندگی و اموالش را به حراج بگذارد، بر حسب اتفاق یکی از کارگران حاج رحمان که برای حمل و نقل گونی‌های پسته مخفی گاه مصیب را یافته است، گونی‌های پسته حاج رحمان را شناسایی کرده و …

مهدی امینی خواه، جلیل فرجاد و زهره فکورصبور در فیلم تلویزیونی «انار» بازی کرده‌اند.

«کتاب جنگل» به شبکه کودک رسید

انیمیشن سینمایی «کتاب جنگل» به کارگردانی جان فاورو، پنج‌شنبه بیست و چهارم مردادماه ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهیم دید: موگلی نوزادی است که در جنگل رها شده است. باگیرا، پلنگ سیاه او را پیدا کرده و به نزد خانوادۀ گرگ‌ها می‌برد. موگلی در کنار خواهرها و برادرهای گرگ خود بزرگ می‌شود.

سال‌ها می‌گذرد و موگلی جنگل را خانه واقعی خود می‌داند تا این که با برگشت شیرخان به جنگل که دشمنی دیرینه‌ای با انسان‌ها دارد، موگلی مجبور می‌شود که برخلاف میلش جنگل را ترک کرده و به دهکده انسان‌ها برگردد، اما…

فیلم سینمایی «پاچی دایناسور‎» به کارگردانی بری کوک، جمعه بیست و پنجم مردادماه ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد.

این انیمیشن یکی از زیباترین و طبیعی‌ترین انیمیشن‌هایی است که زندگی دایناسورها را مورد بررسی قرار داده و شما را به ۷۰ میلیون سال پیش می‌برد و نشان می‌دهد که دایناسورهای آن دوره چگونه زندگی خود را می‌گذراندند و چه اتفاقاتی برای آن‌ها افتاد و …

«پله» روی آنتنِ شبکه امید

فیلم سینمایی «پله» به کارگردانی جف زیمبالیست و مایکل زیمبالیست، پنج‌شنبه بیست و چهارم مردادماه ساعت ۱۶:۳۰ از شبکه امید پخش خواهد شد.

این فیلم با بازی کوین دیپائولو، وینسنت دی اونافریو، رودریگو سانتارو و دیه گو بونتا زندگی فوتبالیست افسانه‌ای پله را روایت می‌کند که در محله‌های فقیرنشین سائوپائولو بزرگ شد و …

«مدرسه ژوراسیک» از تلویزیون پخش می‌شود

فیلم سینمایی «مدرسه ژوراسیک» به کارگردانی مارک اتکینز، جمعه بیست و پنجم مردادماه ساعت ۱۶:۳۰ از شبکه امید پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی گابریل بنت، آمبر پاتینو، اشتون پلیز خواهیم دید: دانش‌آموزی در مدرسۀ نردی تصمیم دارد در نمایشگاه علمی مدرسه پروژه خود را که یک دایناسور کوچک است به نمایش بگذارد؛ اما…

«شهر ویران» روی آنتنِ شبکه افق

فیلم سینمایی «شهر ویران» به کارگردانی آلن هاگز، جمعه بیست و پنجم مردادماه ساعت ۱۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی مارک وال برگ، راسل کرو و کاترین زتا جونز خواهید دید: در پی فساد مالی نیکولاس هاستدلر که شهردار نیویورک است افسر پلیس بیلی تاگات مامور رسیدگی به پرونده و جمع‌آوری مدارک برعلیه شهردار می‌شود.

او از قبل هم با هاستدلر خورده حساب‌های شخصی داشته است و به همین دلیل بسیار موشکافانه زندگی خصوصی او را بررسی می‌کند. هاستدلر که قصد شرکت در انتخابات فرمانداری را دارد چهره بسیار مثبتی از خود و خانواده و عملکردش به مردم ارائه می‌دهد اما بیلی مدارک قابل قبولی از او به دست آورده و در پی رسوایی‌اش برمی‌آید اما متوجه می‌شود که …

«راه آبی ابریشم» به تلویزیون می‌آید

فیلم سینمایی «راه آبی ابریشم» به کارگردانی محمدرضا بزرگ‌نیا، جمعه بیست و پنجم مردادماه ساعت ۱۷ از شبکه افق پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: یک ناخدای ایرانی تصمیم می‌گیرد برای اولین بار مال التجاره باارزشی را با عبور از میانه اقیانوس هند به چین برساند و در این سفر که از خلیج فارس آغاز می‌شود، اتفاقات مختلفی رخ می‌دهد که …

مرحوم عزت‌الله انتظامی، بهرام رادان، داریوش ارجمند، رضا کیانیان، پگاه آهنگرانی و پیام دهکردی در فیلم سینمایی «راه آبی ابریشم» هنرنمایی کرده‌اند.

آخر هفته شبکه نمایش؛ از «مرد مورچه‌ای» تا «اگه می‌تونی منو بگیر»

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «دوازده یار اوشن»، «زیگ زاگ» به کارگردانی مجید توکلی، «شامیتاب»، «جنگل کوچک»، «مرد مورچه ای»، «دیدی و ارثیه فامیلی» و «آلفا» پنج‌شنبه بیست و چهارم مردادماه ساعت ۱۱، ۱۳، ۱۵، ۱۷، ۱۹، ۲۱ و ۲۳ از شبکه نمایش روی آنتن می‌رود.

فیلم‌های سینمایی ‌و تلویزیونی «مرد مورچه‌ای»، «عشق فیلم» به کارگردانی ابراهیم وحیدزاده، «طرفدار»، «زندگی پی»، «مرد مورچه‌ای و زنبور»، «اگه می تونی منو بگیر» و «پاپیون» ، جمعه بیست و پنجم مردادماه ساعت ۱۱، ۱۳، ۱۵، ۱۷، ۱۹، ۲۱ و ۲۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *