رقم قرارداد نجومی ویلموتس فاش شد رقم قرارداد نجومی ویلموتس فاش شد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / رقم قرارداد نجومی ویلموتس فاش شد

رقم قرارداد نجومی ویلموتس فاش شد

خبرورزشی: رقم قرارداد مارک ویلموتس و دستیارانش به طور دقیق مشخص شد. کادر فنی این مربی بلژیکی برای سه سال با فدراسیون فوتبال ایران قراردادی به ارزش ۸ میلیون یورو امضا کرده‌اند. این را یکی از نمایندگان مجلس هم تأیید می‌کند. او که تمایلی ندارد نامش فاش شود، بعد از رؤیت قرارداد مارک ویلموتس به روزنامه خبرورزشی می‌گوید: «قراردادی که امضا شده، جای بررسی زیادی دارد. این خواسته‌ای بود که مجلس داشت. قرارداد سه مربی فوتبال را خواستیم. ابتدا قرارداد آقای ویلموتس، بعد قرارداد آقای کی‌روش و بعد هم قرارداد آقای استراماچونی سرمربی استقلال. این سه قرارداد برای ما هزینه زیادی داشته است.»

او درباره قرارداد ویلموتس توضیح می‌دهد: «بعد از آنکه مجلس درخواست داشت، آقای تاج قرارداد را در اختیار ما قرار دادند. هنوز در حال بررسی هستیم. تنها چیزی که می‌توانیم بگوییم این است که رقم دستمزد ایشان و دستیارانش برای سه سال ۸ میلیون یورو بوده است. البته زمانی که یکی از نمایندگان اعلام کرد قرارداد سه میلیون دلار در سال بوده، فدراسیونی‌ها بیانیه‌ای منتشر کردند که باید مجلس عذرخواهی کند ولی حالا مشخص شده سه میلیون دلار در سال کاملاً درست بوده. شما این قرارداد را به دلار برگردانید، سالانه همین رقم می‌شود.»

عمده انتقاد مجلس به این موضوع است که چرا وقتی ویلموتس قرارداد را یک طرفه فسخ کرد، فدراسیون فوتبال از کانال وزارت ورزش از یکی از شرکت‌های قدرتمند دولتی ۲ میلیون یورو قرض گرفت تا نقداً به ویلموتس و کادرش بدهد. این رقم بالای ۳۰ میلیارد تومان است.

اگر رقم کلی قرارداد را به پول خودمان حساب کنید، بالای ۱۱۲ میلیارد تومان می‌شود. حالا او چقدر غرامت می‎‌خواهد؟ فدراسیون فوتبال می‌گوید خواسته ویلموتس ۶۵۰ هزار یورو است. نکته اینجاست که فدراسیون ۶۵۰ هزار یورو اضافه‌تر داده است، بنابراین خواسته ویلموتس غرامتی سنگین‌تر است. وقتی از آن نماینده مجلس پرسیدیم جواب داد: «در حال بررسی این موضوع هستیم. به ما گفته شده سه ماه پول قرارداد مساوی با غرامت است ولی ویلموتس شکایت کرده. به زودی شکایت به مراحل پایانی می‌رسد و مشخص می‌شود رقم دقیق چقدر است. آن زمان مشخص می‌شود ما باید حرف چه کسی را باور کنیم.»

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  جعفرزاده: طرفداران تتلو، این‌بار «مائده» را ‏رو کردند

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *