روایت سرمربی تیم‌ملی از رویارویی ناهید با کیمیا روایت سرمربی تیم‌ملی از رویارویی ناهید با کیمیا | آوتاف
خانه / اخبار داغ / روایت سرمربی تیم‌ملی از رویارویی ناهید با کیمیا

روایت سرمربی تیم‌ملی از رویارویی ناهید با کیمیا

خبرگزاری مهر: مهرو کمرانی بعد از حذف ناهید کیانی از رقابت‌های المپیک ۲۰۲۰ با قبول شکست مقابل کیمیا علیزاده گفت: همه ما امروز روز سختی را پشت سر گذاشتیم. نمی‌توانم توصیف کنم که امروز بر من چه گذشت. کیمیا از کودکی شاگرد من بود و ناهید کیانی هم با سختی فراوان و بعد از برد قهرمان جهان توانسته بود سهمیه المپیک را بگیرد.

سرمربی تیم ملی تکواندو بانوان ایران افزود: این دو با هم دوست بودند و ناهید به واسطه اینکه کیمیا کاپیتان تیم بوده، به او احترام می‌گذاشت. این وضعیت کار را در این مسابقه سخت کرده بود. ناهید زحمت زیادی کشیده و دلم می سوزد که این‌طور فرصت موفقیتش در المپیک از دست رفت. او خیلی خوب تمرین کرده بود و چیزی کم نداشت.

روایت سرمربی تیم‌ملی از رویارویی ناهید با کیمیا

کمرانی ادامه داد: همه ما اینجا هستیم تا فارغ از سیاست از ورزش لذت ببریم اما برای من عجیب است که کمیته بین المللی المپیک چرا این‌طور برخورد کرد. به نظر می‌رسد برای مسئولان ورزش دنیا خیلی هم سیاست از ورزش جدا نیست. نمی‌توانم به طور صد درصد بگویم اما فکر می‌کنم کمیته بین المللی المپیک می‌خواست که حتماً این دیدار برگزار شود. شعار المپیک این است که سیاست از ورزش جداست و همه مثل یک خانواده کنار هم هستند. اما امروز دیدیم که این اتفاق نیفتاد.

سرمربی تیم ملی تکواندو بانوان خاطرنشان کرد: درست است که قرعه کشی مسابقات از قبل انجام شده بود اما با توجه به ابتلای تکواندوکار شیلی به کرونا، جدول باید تغییر می‌کرد نه اینکه ورزشکاری را جایگزین کنند.

حتما بخوانید:  هر روز ضعیف‌تر از دیروز، افت فاحش قدرت خرید

کمرانی با اشاره به اتفاقاتی که در گذشته هم افتاده، اشاره کرد و گفت: اولین سال است که جدول المپیک با ۱۷ بازیکن شکل می‌گیرد و این اجحافی است که در حق ما صورت گرفت. این مسائل را که کنار هم می‌گذارم این احتمال را بیشتر می‌دهم که IOC می‌خواست حتماً این بازی انجام شود و کیمیا مقابل یک ورزشکار از ایران قرار بگیرد.

سرمربی تیم ملی تکواندو درباره شرایط کیمیا هم توضیح داد و تاکید کرد: حتماً این مسابقه برای کیمیا هم سخت بود. به خوبی می‌توانستیم این موضوع را از چهره کیمیا حس کنیم. او بنا به دلایلی تصمیم گرفت از ایران مهاجرت کند و حتماً خودش نمی خواسته که یکسری از اتفاق‌ها بیفتد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *