روشن: هرگز اسمی از بهزادی نیاوردم روشن: هرگز اسمی از بهزادی نیاوردم | آوتاف
خانه / اخبار داغ / روشن: هرگز اسمی از بهزادی نیاوردم

روشن: هرگز اسمی از بهزادی نیاوردم

خبرگزاری تسنیم: حسن روشن در ارتباط با حاشیه‌های چند روز اخیر و مصاحبه‌هایی که در مورد حضور برخی از بازیکنان پیشین پرسپولیس در ساواک به نقل از وی منتشر شد، گفت: من به هیچ عنوان از بازیکنی اسم نیاوردم، در این چند روز هم خیلی‌ها در این زمینه صحبت کردند ولی من اگر حرفی بزنم پایش می‌ایستم. اتفاقا برخی مصاحبه‌ها را برای من فرستادند که درست بود و من اسمی از شخصی نیاورده بودم ولی بعضی از مصاحبه‌هایم که منتشر شد طور دیگری بود.

وی ادامه داد: همایون بهزادی دوست و استاد من بود و ما رابطه بسیار خوبی با هم داشتیم. من، همایون‌خان، آقای کلانی، مرحوم کاشانی و … خیلی مواقع با هم بودیم و من در مصاحبه‌هایم هرگز اسمی از مرحوم بهزادی نیاوردم. فقط این را گفتم که تنها شغل اکثر بازیکنان استقلال همان فوتبال بازی کردن بود ولی بیشتر پرسپولیسی‌ها سر کار می‌رفتند. من فقط از علی عبده اسم بردم و اسم شخص دیگری را نیاوردم.

روشن تصریح کرد: چند هفته قبل از اینکه همایون بهزادی فوت کند، به عنوان تنها استقلالی به مراسم تولد ایشان دعوت شدم. ما ارتباطی بسیار خوب با هم داشتیم و باز هم می‌گویم که ایشان استاد من بود. من اهل شکایت نیستم ولی برای آنهایی که حرف‌های مرا طور دیگری منتشر کردند، متاسفم.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  صدیقی: کالاها را در بازار به مردم عرضه کنید، علم‌الهدی: در بحران اقتصادی نیستیم

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *