رونمایی از کیت جدید تیم ملی فوتبال رونمایی از کیت جدید تیم ملی فوتبال | آوتاف
خانه / اخبار داغ / رونمایی از کیت جدید تیم ملی فوتبال

رونمایی از کیت جدید تیم ملی فوتبال

ورزش سه: کیت تازه تیم ملی که توسط کمپانی آل اشپورت طراحی و تولید شده، از نظر شکل کلی تفاوتی با پیراهنی که در دیدار با سوریه مورد استفاده قرار گرفت، ندارد اما در یک کلام می‌توان گفت که نقایص زیبایی شناختی لباس قبلی برطرف شده و حالا هواداران فوتبال با طرحی شیک و زیبا مواجه هستند که شاید مثل کیت جام جهانی ۲۰۱۴ به جمع البسه خاطره انگیز تیم ملی اضافه شوند.

تیم ملی برای مرحله مقدماتی جام جهانی با کیت سفید و قرمز به مصاف حریفان خواهد رفت. این دو رنگ که پس از شکست در نیمه نهایی جام ملتهای ۲۰۰۴ تبدیل به رنگ اصلی پیراهن‌های تیم ملی شدند، حالا در حالی بر تن شاگردان اسکوچیچ خواهند رفت که آل اشپورت از طرح یکدست سفید و یکدست قرمز استفاده کرده است.

رونمایی از کیت جدید تیم ملی

کیت سفید رنگ شاید در نگاه اول مشابه پیراهنی باشد که در بازی با سوریه مورد استفاده قرار گرفت اما باید به تفاوت آن توجه کرد:

۱٫ یقه گرد حفظ شده اما رنگ پشت آن به رنگ‌های سبز، سفید و قرمز تغییر پیدا کرده که شکل بهتری دارد.۲٫ سرشانه طرح ۴ خط آل اشپورت را دارد اما رنگ سبز نیز به آن اضافه شده که در زیبایی شناختی موثر است.۳٫ لوگوی شرکت تولیدی از زیر یقه به سمت چپ منتقل شده و از شلوغی بالای لباس جلوگیری کرده است.۴٫ شماره پیراهن در وسط قرار دارد. در واقع این قرینه‌سازی دو لوگو و قرار دادن شماره در وسط، نظم جالبی به لباس داده است.۵٫ فونت شماره نسبت به قبلی فرق کرده. استفاده از این فونت مدرن، حداقل شکل جذابی را به کار می‌دهد.

حتما بخوانید:  توصیه ایران به وزرای خارجه امارات و بحرین

رونمایی از کیت جدید تیم ملی

نکته مهم این‌که روی پیراهن سفید تیم ملی، نقطه‌چین‌هایی قرار دارند که جلوی لباس را از حالت یکدست سفیدرنگ خارج کرده و در واقع پاسخی به انتقادات درباره اغلب ساده پیراهن‌های تیم ملی می‌دهد. هرچند که برخی اعتقاد دارند تیم‎‌های مالی باید از کیت تک رنگ بدون هر گونه راه راه، خط یا نقطه چین استفاده کنند.

پایین کیت، جایی است که «یوز ایرانی» دیده می‌شود. نشانی که از جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل جای خود را در البسه تیم ملی پیدا کرده و با حالتی کمرنگ امسال هم همراه تیم ایران خواهد بود. باتوجه به شکل نامطلوب لوگوی فدراسیون فوتبال که شاید بسیاری انتظار داشته باشند نمادهایی چون شیر یا یوز ایرانی و… در آن قرار گیرند، این شکل یوزپلنگ، به نماد تیم ملی ایران تبدیل شده است.

رونمایی از کیت جدید تیم ملی

پیراهن با خط سبز به اتمام می‌رسد و بعد روی شورت ورزشی و جوراب ساق بلند، نشانی از این رنگ نیست و همه چیز با رنگ قرمز به پایان می‌رسد. حالا یک نگاه کلی به لباس اول تیم ملی و برخوردی مهربانانه، باعث می‌شود تا نمره خوبی به این طرح داده شود.

کیت دوم یکدست قرمز رنگ است و در واقع همان لباس اول، تغییر رنگ داده شده است. تنها تفاوت، شورت ورزشی است که رنگ سبز نیز در آن قرار دارد. این لباس احتمال دارد در دو دیدار تیم ملی مورد استفاده قرار گیرد و شاید آخرین بازی مرحله مقدماتی مقابل عراق، با این کیت سپری شود.

رونمایی از کیت جدید تیم ملی

اما شاید سوال اصلی درباره کیفیت البسه تیم ملی باشد. باتوجه به این‌که ایران در هوای بسیار گرم بحرین بازی خواهد کرد و موضوع تعریق اجتناب ناپذیر است، تیم ملی به کیتی احتیاج خواهد داشت که پس از گذشت زمان اصطلاحا سنگین نشود و تا پایان بازی شکل خورد را حفظ کند.

حتما بخوانید:  کرونا باعث تعطیلی کنسرت، سینما و تئاتر می‌شود؟

رونمایی از کیت جدید تیم ملی

رونمایی از کیت جدید تیم ملی

رونمایی از کیت جدید تیم ملی

رونمایی از کیت جدید تیم ملی

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *