زنگنه: باید روزی ۱۲ساعت کار کنم تا زندگی بچرخد زنگنه: باید روزی ۱۲ساعت کار کنم تا زندگی بچرخد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / زنگنه: باید روزی ۱۲ساعت کار کنم تا زندگی بچرخد

زنگنه: باید روزی ۱۲ساعت کار کنم تا زندگی بچرخد

فارس: وزیر نفت گفت: بعد از بازنشستگی باید روزی ۱۲ ساعت کار کنم تا زندگی زن و بچه ام بچرخد.

زنگنه: باید روزی ۱۲ساعت کار کنم تا زندگی بچرخد

بیژن زنگنه وزیر نفت در حاشیه آیین امضای قرارداد توسعه میدان گازی فرزاد «ب»:

* (در پاسخ به سوالی مبنی بر احتمال وزیر شدن در دولت سیزدهم): در دولت بعدی اگر پیشنهاد ریاست جمهوری هم به بنده داده شود، قبول نمی کنم چه برسه به وزارت نفت. در دولت بعدی بنده از فعالیت های دولتی بازنشسته خواهم شد ولی همچنان در سیاست خواهم بود زیرا سیاست مثل زندگی است و سرنوشت کشور به مسائل سیاسی گره خورده است. ولی از تمامی کار دولتی، پست و سمت و … کناره گیری میکنم.

* برنامه بنده بعد از اتمام وزارت نفت بازنشستگی است. در بازنشستگی هم که بنده باید مانند مابقی مردم روزی ۱۲-۱۳ ساعت کار کنم که بتوانم زندگی زن و بچه خود را بچرخانم.

* گران شدن بنزین دروغ است. این اخبار جنگ روانی است که عده ای علیه مردم راه می اندازند. هیچ برنامه ای برای افزایش قیمت فرآورده های نفتی وجود ندارد.

* (درباره قرارداد ۲۵ ساله ایران و چین): در این قرارداد دو طرف صرفا ابراز علاقه کردند که در حوزه نفت و انرژی همکاری داشته باشند ولی هیچ چیز مشخصی در این قرارداد مطرح نشده است که دقیقا قرار است چه کار انجام شود. یعنی نه میدانی مشخص شده است و نه برنامه ای.

*  بیژن زنگنه متولد ۱۳۳۱ بوده و از سال ۱۳۶۲ تاکنون (به غیر از دولت احمدی نژاد)، همواره در جایگاه وزارت مشغول به فعالیت بوده است. وی در سال ۱۳۸۵ و برای اولین بار، به عنوان عضو هیئت علمی دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی بازنشسته شده بود.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  بد و بیراه تلویزیون به شاملو در سالمرگ شاعر

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *