زن ۶۰ساله در عملیات پلیس بندرعباس کشته شد زن ۶۰ساله در عملیات پلیس بندرعباس کشته شد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / زن ۶۰ساله در عملیات پلیس بندرعباس کشته شد

زن ۶۰ساله در عملیات پلیس بندرعباس کشته شد

خبرگزاری موج: شب گذشته درگیری در محله‌ی نخل ناخدا بندرعباس بین پلیس و گروهی از سارقان به‌وجود آمد که در پی آن زنی ۶۰ ساله به نام «ک.ر» با اسپری فلفل ماموران جان خود را از دست داد.

حمید پسر این زن در رابطه با تشریح ماجرای فوت مادرش گفت: شب گذشته نیروی انتظامی عملیاتی برای دستگیری باند سرقت موتور سیکلت در یکی از خانه های محله نخل ناخدا داشت که این عملیات باعث فوت مادر من شد.

وی ادامه داد: مادر من سن بالایی داشت، برایش صندلی مسافرتی خریده بودیم و عادت داشت همیشه بعد از نماز جلوی خانه روی صندلی خود می‌نشست که در آن ساعت با عملیات پلیس مواجه می‌شود.

وی در رابطه با چگونگی بروز این حادثه‌ی ناگوار افزود: با این‌که خانه مد نظر پلیس، پنج خانه با منزل مادرم فاصله داشت اما ماموران با لحن تندی به مادر و خواهرم هشدار دادند که به داخل بروند، اما مادر من هم مشکل زانو دارد و هم وزنش بالا بود، همیشه نشستن و برخاستن‌اش کمی طول می‌کشید اما ماموران پلیس این آهسته برخاستن مادر من را تعمدی تلقی کردند و با زدن اسپری فلفل، او و خواهرم را هل دادند که متاسفانه باعث تنگی نفس مادرم و در نهایت فوت ایشان شد.

وی ادامه داد: هنوز نتیجه‌ پزشکی قانونی اعلام نشده اما میزان اسپری فلفل به حدی بود که من زمانی ‌که نیم ساعت بعد وارد خانه شدم، نمی‌توانستم درست نفس بکشم.

از حمید در رابطه با درگیری مادرش با پلیس پرسیدیم که وی گفت: مادر من نمی‌توانست به حالت طبیعی راه برود چه برسد به این‌که با کسی درگیر شود و من پیگیر شکایت از پلیس هستم.

حتما بخوانید:  به لحظات جذاب اکران اسپایدرمن نزدیک می‌شویم

گفتنی است بنا بر اعلام ساکنان این محله در بندرعباس این زن ۶۰ ساله دچار عارضه‌ی قلبی نیز بوده و این موضوع نیز می‌تواند در تشدید عوارض استنشاق اسپری فلفل موثر باشد.

تلاش‌های خبرنگار موج برای ارتباط با معاونت اجتماعی پلیس هرمزگان و سایر نهادهای مرتبط با این موضوع بی‌نتیجه ماند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *