سپاه: چنان اقتصادی درست کنیم که در باور نگنجد سپاه: چنان اقتصادی درست کنیم که در باور نگنجد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / سپاه: چنان اقتصادی درست کنیم که در باور نگنجد

سپاه: چنان اقتصادی درست کنیم که در باور نگنجد

ایسنا: سردار رمضان شریف، سخنگوی سپاه شامگاه روز پنج شنبه در یادواره سرداران و ۲۳۲ شهید شهرستان دشتی در استان بوشهر اظهار کرد: باور داریم که شهیدان زنده هستند و ناظر اعمال و کردار ما هستند.

وی با بیان اینکه شهدا به گردن این کشور حق زیادی دارند، افزود: استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی، جاری شدن احکام اسلام و تحقق کلام الهی خواسته شهدای انقلاب اسلامی بوده است که بدون تردید به پای آرمان های انقلاب ایستادگی کرده اند.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: شهیدان به همه دنیا ثابت کردند که با فرهنگ اهل بیت که برای استقرار آن خون دادند، سعادت مردم کشورمان را در این جهان و جهان آخرت تامین می کنند.

سپاه: چنان اقتصادی درست کنیم که در باور نگنجد

شریف بیان کرد: ایجاد کودتاها و توطئه های فراوان همراه با ترورهای کور و سپس جنگ تحمیلی بخشی از کارکرد دشمن با ملت ایران و نظام نوپای ایران اسلامی بوده است.

وی عنوان کرد: بررسی ها نشان می دهد که مردم عراق از عملکرد رژیم بعثی و به خصوص دوران جنگ تحمیلی بر علیه ایران بسیار شرمنده هستند و حاضر نیستند که آن تاریخ سراسر ننگ را به یاد بیاورند.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: جنگ در هر کشوری بر علیه هر ملتی اتفاق بیافتد اگر آن کشور نتواند سرافراز از جنگ بیرون آید تحقیر و سرسپرده پیروزمندان جنگ می شود که نمونه آن را پس از جنگ جهانی دوم و در مورد کشورهای شکست خورده شاهد بودیم.

شریف افزود: در حالی که رزمندگان اسلام با پیروزی در جنگ تحمیلی هشت ساله نشان دادند که چگونه سرافراز از این کارزار نابرابر بیرون آمدند.

حتما بخوانید:  جلیل محبی با سخنان تام کاتن به ظریف کنایه زد

وی خطاب به شهیدان گفت: رزمندگان پس از شما موفق شدند کشور را در مسیر پیشرفت قرار دهند و اینک کشور به مرحله ای از بازدارندگی و قدرت دفاعی رسیده که دشمن جرات حمله و دست درازی به مرزهای ما را ندارد.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به جنایات بی شمار آمریکایی ها در سطح جهان، عنوان کرد: جنایات امریکایی ها در کشورهای منطقه پیش روی ماست اما ادعا دارند که طرفدار حقوق بشر هستند که دروغی بیش نیست.

شریف ادامه داد: امروز اگر کوچک ترین تعرضی به مرزهای ما شود با پاسخ کوبنده فرزندان این انقلاب و نظام روبرو خواهد شد.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به وضعیت دشمن و کشور ما در منطقه، گفت: دشمن امروز نسبت به ۴۰ سال گذشته دستش خالی است و اگر روزی بر روی رژیم شاهنشاهی، سپس مجاهدین کوردل تروریست، طالبان و داعش حساب باز می کرد تا بر علیه منافع ملت ایران توطئه چینی کند، اما امروز نه در جنگ نیابتی و نه در جنگ مستقیم نتوانسته هیچ موفقیتی کسب کند.

وی با اشاره به تحولات اخیر در کشورمان گفت: امریکایی ها پس از سهمیه بندی بنزین در ایران، اقدام به سناریو نویسی برای ایجاد اغتشاش در کشور کردند اما پس از رشادت مردم ایران متوجه شدند نمی توان از این راه به ملتی که ۲۰۰ هزار نفر از آنان در دوران دفاع مقدس جان خود را تقدیم این انقلاب کرده اند ضربه زد.

شریف اظهار کرد: با همه اشکالاتی که برخی برای کشور ایجاد کرده اند اما می بینیم که چگونه مردم مبارز و انقلابی ایران به پای انقلابشان ایستاده و از آن دفاع می کنند.

حتما بخوانید:  امارات توافق لغو رواید با اسرائیل را تصویب کرد

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: چهل سال دوم انقلاب دوره پیشرفت انقلاب است که اگر چه در ۴ دهه اول تهدیدات در همه زمینه ها به پیشرفت تبدیل شده اما در گام دوم انقلاب اراده این ملت به دشمن تحمیل خواهد شد.

شریف عنوان کرد: اگر دشمن فکر می کند می تواند ایران را به چالش بکشاند، اشتباه می کند چرا که در حوادث اخیر زنان و خانواده های ایرانی آن چنان به میدان آمدند که قابل تصور نیست.

وی گفت: منکر نارسایی های اقتصادی در کشور نیستیم اما این نارسایی ها به فرصت تبدیل خواهیم کرد و از این بابت نگران نیستیم. در گام دوم انقلاب، چنان اقتصاد پایداری در کشور حاکم خواهد شد که در باور نمی گنجد.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: دشمنان نظام دلخوش کرده اند که یک راهپیمایی در کشور ایجاد و آن را تبدیل به شورش کنند در حالی که کشور ما هیچ بحرانی ندارد و در آینده خواهید دید که چه کسانی مغلوب هستند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *