شادباش نوروزیِ «لالیگا» با حضور عادل و نکونام شادباش نوروزیِ «لالیگا» با حضور عادل و نکونام | آوتاف
خانه / اخبار داغ / شادباش نوروزیِ «لالیگا» با حضور عادل و نکونام

شادباش نوروزیِ «لالیگا» با حضور عادل و نکونام

ورزش سه: صفحه رسمی لالیگا به مناسبت فراررسیدن نوروز ۱۴۰۰، سال نو را با حضور عادل فردوسی‌پور و جواد نکونام تبریک گفت.

فرا رسیدن عید باستانی نوروز موجب شادی ایرانی ها در سراسر دنیا شده است. از این رو بسیاری از چهره ها و شخصیت های برجسته دنیای فوتبال هم این عید را به ایرانیان تبریک گفته اند.

در یک اقدام جالب صفحه رسمی لالیگای اسپانیا نیز با تهیه کلیپی جذاب عید نوروز را تبریک گفته است. مسئولان رسانه ای سازمان لیگ اسپانیا کلیپی تهیه کردند که در آن عادل فردوسی پور، جواد نکونام، آرات حسینی و برخی چهره های اسپانیایی حضور دارند.

شادباش نوروزیِ «لالیگا» با حضور عادل و نکونام

در این کلیپ فردوسی پور و نکونام به زبان فارسی نوروز را به هموطنان تبریک می گویند. آرات حسینی پسر ۱۰ ساله ای که بارها درباره اش شنیده ایم به زبان های فارسی و انگلیسی تبریک خود را اعلام می کنند. یک خواننده اسپانیایی نیز به زبان خودش به ایرانیان تبریک می گوید.

نکته قابل توجه این است که صفحه رسمی لالیگا یک آرزوی جالب برای جواد نکونام کرده است. در پایین این پست اینستاگرامی آمده است: «جواد نکونام، امیدواریم هرچه زودتر تورا در لالیگا ببینیم.»

شادباش نوروزیِ «لالیگا» با حضور عادل و نکونام

نکونام که سالها در لالیگا توپ زده همچنان محبوبیت زیادی نزد فوتبالدوستان این کشور دارد و حالا صفحه رسمی لالیگا نیز آرزو کرده سرمربی کنونی فولاد خوزستان برای مربیگری نیز به اسپانیا برگردد.

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *