شرح وضعیت جسمانی کروبی از زبان همسرش شرح وضعیت جسمانی کروبی از زبان همسرش | آوتاف
خانه / اخبار داغ / شرح وضعیت جسمانی کروبی از زبان همسرش

شرح وضعیت جسمانی کروبی از زبان همسرش

رویداد ۲۴: فاطمه کروبی همسر مهدی کروبی درباره آخرین وضعیت جسمانی وی گفت: بعد از عمل جراحى اخیر همسرم در بیمارستان لاله که به صورت موضعى و براى ترمیم شکستگی مهره دوازدهم کمرشان انجام پذیرفت، او سه روز پس از عمل به محل حصر بازگردنده شد.

متاسفانه شرایط جسمى آقاى کروبى ناشى از شرایط ده ساله حصر و اتقاقات اخیر از جمله سه زمین خوردگى و عمل اخیر در مهره کمرشان به شدت آسیب دیده است به نحوى که در حال حاضر در استراحت مطلق قرار دارند. با این وجود باید اذعان کنم که شرایط روحىیشان علىرغم همه مشقت ها عالى و بانشاط است.

در چند روز گذشته مشکل چشمى همسرم را آزار مى داد که دیروز جناب اقاى دکتر قاضى زاده هاشمى وزیر سابق بهداشت و درمان به عیادت و ویزیت آقاى کروبى آمدند. تشخیص ایشان عفونت چشمى ناشى از عمل جراحى بود که براى درمان چشم آسیب دیده اقدام شد.

دکتر قاضى زاده هاشمى متخصص قابل و برجسته اى است که در شرایط سخت حصر و در مقاطع مختلف قدم هاى موثرى در درمان و پگیرى امور درمانى محصورین برداشتنند. اینجانب فرصت را غنیمت شمرده و مراتب تشکر و سپاس خود و خانواده را از اقدامات ارزنده ایشان اعلام مى کنم.

همچنین لازم است تشکر خود را از مدیریت و پرسنل بیمارستان لاله به ویژه جراح لایق دکتر سید مجتبى میرى متخصص مغز و اعصاب اعلام مى کنم.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  اروپا: به شدت از نقض برجام توسط ایران نگرانیم

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *