شهر خودرو با درخشش رحمتی، آسیایی شد شهر خودرو با درخشش رحمتی، آسیایی شد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / شهر خودرو با درخشش رحمتی، آسیایی شد

شهر خودرو با درخشش رحمتی، آسیایی شد

خبرگزاری تسنیم: تیم‌های فوتبال السیلیه قطر و شهر خودروی ایران در چارچوب مرحله سوم پلی‌آف مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا از ساعت ۱۸:۴۰ امشب (سه‌شنبه – به وقت ایران) در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه باشگاه الدحیل به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان ۹۰ دقیقه و به دنبال آن وقت‌های اضافه به نتیجه تساوی کشیده شد تا تیم پیروز میدان در ضربات پنالتی مشخص شود.

در ضربات پنالتی تیم شهر خودرو روی درخشش سیدمهدی رحمتی ۵ بر ۴ به برتری رسید و به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد.

در ضربات پنالتی تیم السیلیه توسط مبارک بوصافا، کارا امبوجی، ماجد صدیق و بلحاج به گل رسید و سیدمهدی رحمتی پنالتی کریم انصاری‌فرد را مهار کرد. در مقابل تمام ضربات پنالتی تیم شهر خودرو توسط روح‌الله سیف‌اللهی، میلاد سرلک، امین قاسمی‌نژاد، فرشاد فرجی و سعید صادقی گل شدند.

ترکیب السیلیه: ابوبکر خلیفه، احمد البخیت، مصطفی محمد، ماجد صدیق، مبارک بوصافا، کریم انصاری‌فرد، کارا امبوجی، ماهر یوسف، عادل الاحمد (۹۸ – عبدالرحمان محمد)، محمد مدثر (۸۰ – حمد العبیدی)، نادر بلحاج.

ترکیب شهر خودرو: سیدمهدی رحمتی، علی نعمتی، محمد حسینی، اکبر صادقی (۶۳ – فرشاد فرجی)، امین قاسمی‌نژاد، حسین مهربان (۷۴ – روح‌الله سیف‌اللهی)، میلاد سرلک، حسن جعفری، محمدرضا خلعتبری (۱۰۱ – مرتضی خراسانی)، سعید صادقی و محمد فرامرزی (۱۰۱ – علی نبی‌زاده).

نیمه اول

دقیقه ۱۸: کریم انصاری‌فرد درون محوطه جریمه شهر خودرو سرنگون شد، اما داور این صحنه را پنالتی تشخیص نداد. مبارک بوصافا به این تصمیم داور اعتراض کرد و با یک کارت زرد مواجه شد.

حتما بخوانید:  آمریکا بانک مرکزی ایران را تحریم کرد

دقیقه ۳۲: نادر بلحاج با یک شوت محکم از پشت محوطه جریمه دروازه شهر خودرو را تهدید کرد و رحمتی در دو مرحله موفق به مهار توپ شد. در این صحنه انگشت دست رحمتی آسیب دید.

دقیقه ۳۹: شهر خودرو می‌توانست به گل برسد، اما ضربه مرادمند درون محوطه جریمه السیلیه با برخورد به مدافع این تیم راهی کرنر شد.

دقیقه ۴۰: داور این بار به نادر بلحاج از تیم السیلیه کارت زرد داد.

دقیقه ۴۳: امین قاسمی‌نژاد با یک شوت کات‌دار زیبا می‌رفت دروازه السیلیه را باز کند که دروازه‌بان این تیم توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه ۴۵: کارا امبوجی دیگر بازیکن اخطاری تیم السیلیه در نیمه اول بازی بود.

دقیقه ۲+۴۵: محمدرضا خلعتبری ضربه کاشته پشت محوطه جریمه السیلیه را به آرامی تقدیم ابوبکر خلیفه، دروازه‌بان این تیم کرد.

نیمه دوم

دقیقه ۵۲: ماهر با عبور از نعمتی با یک ضربه محکم از زاویه بسته می‌رفت تا زننده اولین گل بازی باشد، اما رحمتی با یک عکس‌العمل به موقع توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه ۵۸: شوت سرکش و محکم انصاری‌فرد به تیرک افقی دروازه رحمتی برخورد کرد.

دقیقه ۶۰: اکبر صادقی اولین اخطاری شهر خودرو لقب گرفت.

دقیقه ۶۵: ضربه کرنر قاسمی‌نژاد در آستانه ورود به دروازه السیلیه توسط خلیفه به کرنر فرستاده شد.

دقیقه ۲+۹۰: فرشاد فرجی از داور بازی اخطار گرفت.

نیمه اول وقت‌های اضافه

دقیقه ۹۵: کارا امبوجی در شلوغی محوطه جریمه با یک ضربه دقیق دروازه شهر خودرو را تهدید کرد که رحمتی مجبور شد با پا این توپ را برگرداند.

دقیقه ۹۶: کارا این بار با یک شوت کات‌دار دروازه رحمتی را با خطر جدی مواجه کرد که این دروازه‌بان باز هم با شیرجه عالی دروازه خود را بسته نگه داشت.

حتما بخوانید:  شاید وام ازدواج ۲۵ میلیون تومان شود

دقیقه ۹۸: ارسال خلعتبری از جناح چپ با ضربه سر مرادمند همراه شد که خلیفه این توپ را به کرنر فرستاد.

نیمه دوم وقت‌های اضافه

دقیقه ۱۱۶:داور به محمدحسین مرادمند کارت زرد نشان داد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *