شوک AFC؛ فوتبال ایران تعلیق شد؟! شوک AFC؛ فوتبال ایران تعلیق شد؟! | آوتاف
خانه / اخبار داغ / شوک AFC؛ فوتبال ایران تعلیق شد؟!

شوک AFC؛ فوتبال ایران تعلیق شد؟!

خبرورزشی: سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در رده‌بندی جدیدش از فوتبال باشگاهی قاره کهن، در اقدامی عجیب نام فوتبال باشگاهی ایران را خارج کرد؛ این درحالی است که تمام ۴۵ کشور دیگر عضو AFC در این رده‌بندی حضور دارند.

با تغییر در رنکینگ ای‌اف‌سی قرار بود از نظر باشگاهی ایران در مکان نهم قرار گیرد اما در تازه‌ترین رنکینگ کنفدراسیون آسیا حتی در رده نهم هم قرار نگرفته و در این فهرست به طرز عجیبی نام ایران حذف شده است!

برگزاری بازی دوستانه امروز تیم ملی کشورمان پشت درهای بسته هم ابهامات و گمانه‌زنی‌ها نسبت به این موضوع را بیشتر کرده است.

حمیرا اسدی رئیس دپارتمان بین‌الملل فدراسیون فوتبال در این باره گفت: هنوز دلیل حذف شدن نام ایران از جدول AFC را نمی‌دانیم و در حال پی‌گیری هستیم.

خارج شدن نام ایران از رنکینگ فوتبال آسیا

سهیل مهدی درباره حذف اسم ایران از رنکینگ باشگاهی کشورهای آسیا گفت: خودمان هم نمی‌دانیم چرا این اتفاق رخ داده است چرا که هیچ‌گونه نامه‌ای مبنی برهرگونه اخطار در این زمینه وجود نداشته است.

مسئول کمیته صدور مجوز حرفه‌ای باشگاه‌ها توسط فدراسیون فوتبال اظهار داشت: پیگیری جدی در این زمینه داریم تا دلیل آنها را بابت این اشتباه بدانیم. وقتی هیچ گونه اخطاری دریافت نشده است چرا باید گمانه زنی کرد.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  چند فریم خاص از اردوی بانوان هندبالیست

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *