علم‌الهدی: نیمه‌شعبان برگزار می‌شود، مردم بیایند علم‌الهدی: نیمه‌شعبان برگزار می‌شود، مردم بیایند | آوتاف
خانه / اخبار داغ / علم‌الهدی: نیمه‌شعبان برگزار می‌شود، مردم بیایند

علم‌الهدی: نیمه‌شعبان برگزار می‌شود، مردم بیایند

انتخاب: امام جمعه مشهد گفت: امسال این تجمع همزمان با روز نیمه شعبان در میدان شهدای مشهد برگزار می‌شود و از مردم دعوت می‌کنیم برای اظهار آمادگی جان نثاری برای حضرت ولی عصر (عج) در این مراسم شرکت کنند.

حجت الاسلام سیداحمد علم‌الهدی در خطبه‌های نماز جمعه مشهد با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب در نخستین سخنرانی امسال خود فرمودند که حداکثر استفاده از فضای مجازی برای دلسرد کردن مردم انجام می‌شود، افزود: در حال حاضر چهار گروه هستند که از آزادی و عدم مدیریت در فضای مجازی سوء استفاده می‌کنند.

وی ادامه داد: گروه براندازان که تلاش برای انتشار مسائل ضد نظام دارند، گروه استحاله طلبان که به دنبال بازگرداندن منافع خود هستند، جریان الحاد و لامذهب که دشمنی با خدا و انکار دین و حمله به ارزشها و مقدسات دینی را مد نظر دارند و گروه اهانت و ابتذال از جمله این گروهها هستند.

علم‌الهدی: از فضای مجازی سوء‌استفاده می‌شود

امام جمعه مشهد گفت: مسوولان باید وضعیت موجود در فضای مجازی را مدیریت کنند زیرا هدف مردم از اینکه در برابر گلوله‌های داغ رژیم پهلوی شعار آزادی سردادند، آزادی برای مردم بود نه آزادی برای امثال این گروهها.

وی گفت: آمریکایی‌ها گفته‌اند که ما تحریم را لغو نمی‌کنیم لذا به تاکید رهبر معظم انقلاب دو راه در پیش رو داریم که یکی این است که به سراغ دشمن برویم و از او بخواهیم تحریمها را بردارد که این اقدام عین ذلت است و دوم اینکه خودمان حرکت کنیم و تحریمها را خنثی نموده و اثر آن را از بین ببریم.

وی ادامه داد: اگر مرغ و روغن در کشور نداشتیم، می‌گفتیم چون نداریم این وضعیت پیش آمده اما وقتی در تلویزیون انواع روغن‌ها را تبلیغ می‌کنند معلوم می‌شود که روغن هست اما سوال این است که چرا صف روغن وجود دارد ؟ این نشان می‌دهد مدیریت اجرایی کشور مسئله دارد.

حتما بخوانید:  توافق تهران و سئول در خصوص دارایی‌های ایران

علم الهدی گفت: تحریم‌ها وقتی برداشته می‌شود که با اقدام داخلی اثر آنها خنثی شود و آثار آن از بین برود.

وی گفت: امیدواریم در دوران باقی مانده از این دولت و نیز در دولت آینده، مردم و دولتها فرمایشات رهبر معظم انقلاب را به عنوان راهبرد ارزشمند در نظر بگیرند.

علم الهدی همچنین با بیان اینکه اجتماع بزرگ منتظران حضرت مهدی (عج) در سال گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا برگزار نشد، افزود: امسال این تجمع همزمان با روز نیمه شعبان در میدان شهدای مشهد برگزار می‌شود و از مردم دعوت می‌کنیم برای اظهار آمادگی جان نثاری برای حضرت ولی عصر (عج) در این مراسم شرکت کنند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *