علم الهدی: دشمن می‌خواهد ۹۸ را مثل ۸۸ کُنَد علم الهدی: دشمن می‌خواهد ۹۸ را مثل ۸۸ کُنَد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / علم الهدی: دشمن می‌خواهد ۹۸ را مثل ۸۸ کُنَد

علم الهدی: دشمن می‌خواهد ۹۸ را مثل ۸۸ کُنَد

خبرگزاری فارس: آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی و امام جمعه مشهد،‌ امروز در مراسم گرامیداشت سالگرد حماسه ۹ دی که در مدرسه علمیه نواب برگزار شد، با بیان اینکه علاقه مردم ایران به مقام معظم رهبری به عنوان ستون این انقلاب خاری در چشم دشمنان است،‌اظهار داشت:

۹ دی هر سال تجدید عهد و میثاقی برای هر سال و هر روز ما است تا در مسیر ولایت فقیه قرار داشته باشیم.

علم الهدی: دشمن می‌خواهد ۹۸ را مثل ۸۸ کُنَد

آیت‌الله علم‌الهدی با تاکید بر اهمیت بصیرت‌افزایی تصریح کرد: در صورتی موفق می‌شویم که در تمام تحولات اجتماعی به دنبال خیری بگردیم که ما را به بصیرت و هدف می رساند.

وی یادآور شد: در ۹ دی خیری وجود داشت و حوادث سال ۸۸ نشان داد که مردم باید به خوبی فتنه دشمن را بشناسند و رهبر معظم انقلاب نیز سال ۸۷ در دیدار با دانش‌آموزان خطاب به مسؤولان توصیه کردند در زمین دشمن بازی نکنند و در آن زمانی که حتی نامزدهای انتخاباتی مشخص نبودند اما رهبری هشدار لازم را دادند.

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به پیش‌بینی فتنه توسط مقام معظم رهبری و اطلاع ایشان از عناصر اجرایی فتنه یادآور شد: مبدا فتنه، دشمنان هستند و می‌خواهند از این مسیر به اهداف خود برسند، اما مجرای فتنه در جریان‌های جامعه است و ممکن است در حوزه های فرهنگی و اقتصادی باشد.

وی با اشاره به نقش خواص در فتنه خاطرنشان کرد: در فتنه ۸۸ به خواصی برخورد می‌کنیم که دشمن را می‌شناسند، اما خودپسندی و منفعت جلوی آن‌ها را می‌گیرد و خواص سیاسی در این موارد برای حفظ منافع خود تا مرز تسلیم شدن در برابر دشمن پیش می‌روند.

حتما بخوانید:  انتقاد از کتایون ریاحی و سحر زکریا بر سر واکسن

آیت‌الله علم‌الهدی اجرایی شدن فتنه سال ۸۸ به دست کسی که مقطعی نخست وزیر کشور و مورد تایید امام(ره) بود را نشان‌دهنده اهمیت بصیرت خواص دانست و گفت: فتنه امروز هم وجود دارد و تنها مربوط به سال ۸۸ نیست.

وی ادامه داد: افرادی که با رهبری زاویه دارند، برای دست‌یابی به منافع سیاسی و اقتصادی خود در جامعه، به دنبال توطئه هستند و در این مسیر کار را تا جایی پیش می‌برند که از اقلیت بی‌دین و لائیک برای رسیدن به هدفشان استفاده کنند.

نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان رضوی تصریح کرد: کسانی که ماه رمضان سال ۸۸ به خیابان آمدند و عملا روزه‌خواری کردند با اسلام مشکل داشتند و مشکل‌شان با نظام نبود، سران فتنه تا بهمن همان سال ۱۷ بیانیه صادر و حتی از آتش‌زنندگان خیمه امام حسین(ع) نیز حمایت کردند.

وی تاکید کرد: در این شرایط باید نظام آن‌ها را محاکمه می‌کرد، اما شورای عالی امنیت ملی آن‌ها را حفظ کرد و اگر روزی حصر تمام شود، باید تحویل دادگاه شوند زیرا همه آن‌ها در خون‌های ریخته شده آن دوران شریک هستند.

آیت‌الله علم‌الهدی با اشاره به صحبت‌هایی که در مورد رفع حصر می‌شود، گفت: این صحبت‌ها برای حق‌خواهی نیست و عده‌ای می‌خواهند با این سخنان جریان لائیک را از خود راضی کنند و آن‌ها را در جریان اهداف خود به کار گیرند.

وی تاکید کرد: دشمن در حال زمینه‌سازی توطئه فتنه ۹۸ با استفاده مجدد از خواص است؛ مردم باید در عرصه انقلاب و نظام با بصیرت ایستادگی کنند و انقلاب ۴۰ ساله خود را ادامه دهند و در این مسیر جریان‌هایی با عناوین مختلف نباید باعث شود مردم از حمایت نظام منصرف شوند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *