«فرح» در لباس هدیه تهرانی در جشنواره فجر؟ «فرح» در لباس هدیه تهرانی در جشنواره فجر؟ | آوتاف
خانه / اخبار داغ / «فرح» در لباس هدیه تهرانی در جشنواره فجر؟

«فرح» در لباس هدیه تهرانی در جشنواره فجر؟

سینما ژورنال: علیرضا سربخش، کارشناس فرهنگی اصولگرا مدعی شد: فرح دیبا به جشنواره فیلم فجر رسوخ کرده است!

سربخش ذیل اظهاراتش تلویحا به فیلم «بی همه چیز» در جشنواره فیلم فجر امسال اشاره کرده است؛ یعنی همان فیلمی که مسعود فراستی به تعریف و تمجید از آن پرداخته و عبارت “واقعه” را درباره‌اش به کار برده است!

رسوخ «فرح دیبا» به جشنواره فیلم فجر ۳۹؟

خبرگزاری فارس به نقل از علیرضا سربخش درباره براندازانه بودن برخی از فیلمهای جشنواره نوشت: وقتی ترامپ در اواخر دولتش دیوانه شده بود و گفت عملی را انجام می دهد که در آینده شاهد نتایج آن خواهید بود. الحق و الانصاف نیروهای مسلح کشور ارتش و سپاه به خوبی ایستادند که در مقابل این یاوه گویی ها مقابله کنند. اما متاسفانه در داخل کشور افرادی در بخش های مختلف دست دردست آمریکا کشور و مردم را تضعیف کردند و به جای تهییج مردم در مقابل دشمن پشت مردم را لرزاندند.

وی تصریح کرد: در این شرایط و اوضاع و احوال در سینمای ایران هم شاهد افرادی هستیم که دست به دست دشمن دادند و در مقابل دشمن مردم را به سمت سیاست های آمریکا تشویق کردند و فیلم هایی را ساختند و در جشنواره به نمایش درآمد که مردم را تشویق به اعتراض و اعتصاب کردند این نگاه و ایدئولوژی در سینمای ایران کاملا دیده می شود و ما تاب دیدن این آثار را نداریم.

سربخش مدعی شد: جالب است که در یکی از فیلم های به نمایش درآمده هنرپیشه را با آرایش و لباس فرح دیبا به نمایش می گذارند و منتظر ناجی که به گمان خودشان فرح دیباست، هستند!

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  دولت درباره تلویزیون: با دروغگویی، تخریب می‌کنند

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *