فریم‌هایی از شادی غیرمنتظره فرهاد مجیدی فریم‌هایی از شادی غیرمنتظره فرهاد مجیدی | آوتاف
خانه / اخبار داغ / فریم‌هایی از شادی غیرمنتظره فرهاد مجیدی

فریم‌هایی از شادی غیرمنتظره فرهاد مجیدی

ورزش سه: استقلال در شبی که استحقاق کسب سه امتیاز را از آبادان داشت و حتی تصمیمات اشتباه داوری نیز در به گل نرسیدن این تیم تأثیرگذار بود، در نهایت به لطف گل دقیقه ۹۴ آرمان رمضانی موفق شد قفل دروازه میزبان را باز کرده و سه امتیاز حساس را از آن خود کند.

فرهاد مجیدی که در این بازی حداقل روی ۳ صحنه مهم و کلیدی به تصمیمات تیم داوری معترض بود، در نهایت با تعویض طلایی خود موفق شد دست پر از آبادان به تهران برگردد و تیمش نیز با بازگشت به رتبه سوم، اختلافش را با تیم های پایین تر از خودش یعنی گل گهر و آلومینیوم افزایش داد.

در دقیقه ۹۴ و روی یک ضربه ارسالی، محمد طیبی مدافع صنعت نفت قصد داشت با یک ضربه سر فرزین گروسیان را صاحب توپ کند ولی تیزهوشی بالای رمضانی، منجر به این شد تا مهاجم استقلال قبل از گلر آبادانی ها به توپ برسد و با ضربه ای چیپ، توپ را از بالای سر گروسیان عبور داده و به تک گل بازی تبدیل کند.

فرهاد مجیدی که پس از دو شکست مقابل ذوب آهن و پرسپولیس، تقریبا قهرمانی در لیگ برتر را از دست رفته می بیند، در تلاش بود تا با یک پیروزی خارج از خانه روحیه را به تیمش برگرداند که در ثانیه های پایانی موفق به انجام این کار شد.

مجیدی پس از گل رمضانی سر از پا نمی شناخت. سرمربی آبی پوشان با گل دقایق پایانی تیمش دوان دوان به سمت پرچم کرنر می‌دوید و خوشحالی خود را با پریدن نشان داد. در این لحظه صالح مصطفوی کمک مربی مجیدی که او نیز از گل تیمش خوشحال بود، با به آغوش کشیدن سرمربی و البته سرنگون کردن او، شادی اش را روی چمن استادیوم تختی آبادان با او تقسیم کرد.

حتما بخوانید:  جایزه نوبل پزشکی در دستان سه پژوهشگر

سرمربی آبی پوشان پس از دو باخت در لیگ برتر از جمله دیدار مقابل پرسپولیس، زیر فشار شدیدی قرار داشت که با برتری در دو بازی مقابل ذوب آهن و صنعت نفت، تیمش را مجددا به روند پیروزی برگرداند.

تصاویر این شادی غیرمنتظره فرهاد مجیدی را در زیر ببینید:

شادی عجیب و غیرمنتظره فرهاد مجیدی

شادی عجیب و غیرمنتظره فرهاد مجیدی

شادی عجیب و غیرمنتظره فرهاد مجیدی

شادی عجیب و غیرمنتظره فرهاد مجیدی

شادی عجیب و غیرمنتظره فرهاد مجیدی

شادی عجیب و غیرمنتظره فرهاد مجیدی

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *