قابلیت اینستاگرام شما را غافلگیر می‌کند قابلیت اینستاگرام شما را غافلگیر می‌کند | آوتاف
خانه / اخبار داغ / قابلیت اینستاگرام شما را غافلگیر می‌کند

قابلیت اینستاگرام شما را غافلگیر می‌کند

دیجیاتو: اینستاگرام به قابلیت جدیدی به نام «Private Story Likes» یا «لایک کردن استوری به صورت خصوصی» مجهز شده که امکان لایک کردن مستقیم استوری را با ضربه زدن روی آیکون قلب برای کاربران فراهم می‌‌کند.

در آخرین نسخه اینستاگرام، برخی کاربران هنگام مشاهده استوری‌ها، آیکون قلبی بین محل نوشتن پیام در دایرکت مسج و علامت هواپیمای کاغذی کوچک مشاهده می‌کنند که با ضربه زدن روی، می‌توانند به استوری مربوطه واکنش نشان داده و آن را لایک کنند. این قابلیت در حال حاضر در دسترس تمام کاربران قرار نگرفته است.

قابلیت اینستاگرام شما را غافلگیر می‌کند

این پیام لایک در دایرکت مسج برای کاربری که استوری را به اشتراک گذاشته، نمایش داده می‌شود ولی تعداد لایک‌هایی که این استوری دریافت کرده به صورت عمومی نیز نمایش داده نمی‌شود.

پیش از این، قابلیت جدید، به صورت آزمایشی برای برخی کاربران فعال شده بود. اما اکنون قرار است کلیه کاربران به این قابلیت مجهز شوند. هرچند در حال حاضر نیز همه کاربران به چنین قابلیتی دسترسی ندارند ولی گفته می‌شود ویژگی مذکور عمومی است.

قابلیت اینستاگرام شما را غافلگیر می‌کند

با کمک این قابلیت، کاربران می‌توانند بدون ارسال ایموجی یا پیام در دایرکت مسج، به صورت مستقیم علاقمندی خود را به استوری مربوطه نشان بدهند.«آدام موسری» مدیر اینستاگرام در با انتشار ویدیویی از این قابلیت جدید همزمان با روز ولنتاین، از اضافه شدن آیکون قلب بین ارسال پیام و هواپیمای کاغذی کوچک خبر داد که تنها با ضربه زدن روی قلب، لایک برای کاربر مخاطب که استوری را به اشتراک گذاشته ارسال می‌شود.

گفتنی است تعداد لایک‌های دریافتی برای هر استوری قابل مشاهده نیست و تنها ادمین اکانت اینستاگرام که استوری را به اشتراک گذاشته می‌تواند تعداد لایک‌های دریافتی را مشاهده کند. آدام موسری می‌گوید یکی از اهداف اضافه شدن این قابلیت آن است که تا کاربران بتوانند حمایت بیشتری را دریافت کنند و نسبت به استوری‌های به اشتراک گذاشته شده سریع‌تر و راحت‌تر واکنش نشان بدهند.

حتما بخوانید:  پارسال این موقع؛ چی فکر می‌کردیم، چی شد!

زمانی که کاربر روی قلب کوچک ضربه می‌زند متنی برای وی نمایش داده می‌شود که در مورد کاربرد قلب کوچک توضیحی کوتاهی ارائه می‌دهد که این پیام به صورت عمومی نمایش داده نمی‌شود. مدیر اینستاگرام نیز هنگام توضیح این قابلیت به این نکته اشاره کرده که پیام‌ لایک استوری اینستاگرام خصوصی است.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *