قالیباف: ما مدیران، خجالت‌زده مردم هستیم قالیباف: ما مدیران، خجالت‌زده مردم هستیم | آوتاف
خانه / اخبار داغ / قالیباف: ما مدیران، خجالت‌زده مردم هستیم

قالیباف: ما مدیران، خجالت‌زده مردم هستیم

باشگاه خبرنگاران جوان: رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: ما مدیران خجالت زده مردم عزیزمان هستیم و ان شاءالله با تلاش و پشتکار و حضور مردم در صحنه مشکلات برطرف خواهد شد.

قالیباف: ما مدیران، خجالت‌زده مردم هستیم

محمدباقر قالیباف:

* بحثی در تحول حوزه کاری مجلس برای حل مشکلات وجود دارد اما این کارها از جمله اشتغال جوانان و مشکلات اقتصادی دراختیار وظایف مجلس نیست اما ما برای حل مشکلات مردم مخصوصا در حوزه اقتصادی حرکت می کنیم و گام‌های جدی برمی داریم.

* تحول در مجلس برای خدمتگزاری، اگر بخواهد اتفاق بیفتد، باید همراه با شفاف‌سازی، هوشمندسازی، کارآمدسازی و مردمی‌سازی(همراهی مردم در کارها) باشد. من بند چهارم یعنی مردمی‌سازی را مهمتر می دانم البته این‌ موارد تقدم و تاخر ندارد و هر چهار مورد باید با هم اتفاق بیفتد.

* من به شما و به همه جهادی‌ها و جوانان کشور و به همه مردمی که دل در گروی کشور عزیزمان دارند عرض می‌کنم که ما اگر موضوعات را مردمی نکنیم و مردم پای کار نباشند،مشکلات حل نمی شود؛ در آخرین مورد، کار مردمی در بحران کرونا را دیدیم که اگر مردم در بحران کنار ما نبودند و به صحنه نمی‌آمدند موضوع کرونا جمع نمی‌شد.

* این نگاه و باور ماست و من دست نیاز به سمت یکایک شما دراز می‌کنم، اگر یک روز در یک مسجد و در یک قرارگاه و در یک نقطه بودیم، امروز این فرصت را داریم تا بسیار سازمان یافته و سیستماتیک و کاملا با روحیه با محبت و با گذشت و مجاهدانه برای حل مشکلات مردم از همه ظرفیت‌های کشور استفاده کنیم.

* مهم‌ترین بحث من با شما عزیزان همین بود و مطمئن باشید که در پیش روی ما، حرکتی که مجلس انجام خواهد داد با همراهی و همکاری همه نمایندگان مردم از اقصی نقاط کشور وحتما باکمک بخش‌های دولتی و حتما با کمک مردم و بخش‌های خصوصی و حتما با همه تشکل‌های مردمی است که وجود دارند.ما با هم به گونه‌ای حرکت خواهیم کرد تا با تلاش و پشتکار و فعالیت مشکلاتی که امروز مردم عزیزمان از آن رنج می‌برند،برطرف شود.

حتما بخوانید:  استاد حوزه: چرا می‌گویید کرونا به عزاداری نمی‌آید؟

* ما مدیران خجالت زده مردم عزیزمان هستیم. ان شاءالله با تلاش و پشتکار، مشکلات برطرف خواهد شد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *